Hangi Ünlünün Stili Senin Burcunu Yansıtıyor?

Ünlüler camiası, moda konusunda birbirinden çok farklı stillerle karşımıza çıkıyor. Spordan, klasiğe, bohem giyimden sürreal esintilere herkesin ruhunu yansıtan kombinler oluşturuyor; moda eleştirmenlerinin ve hayranlarının eleştiri oklarına hedef olmamak için şık ve stil giyinmeye gayret ediyorlar.  Büyük modacılardan ve imaj makerlardan destek alıyorlar. Bu ünlülerimizin bazıları da kendi burcundan ziyade farklı burçların giyim zevkini yansıtıyor. İşte ünlüler camiasının stilleri ve yansıttıkları burçlar:

Koç

 Harry Potter serisinin sinema dünyasına kazandırdığı genç oyuncu Emma Watson, Hollywood’un sevilen ve duyarlı simalarından biri. Cool tavırları ve giyim tarzıyla dikkat çeken Emma, stiliyle Koç burcu kadınlarına hitap ediyor. Günlük yaşamda genelde rahat ve spor kıyafetler tercih eden oyuncu, özel gecelere ayrı bir özen gösteriyor. Gala ve davetlerde klasik tasarımlardan uzak dururken yarı maskülen ve kendine has bir stille karşımıza çıkıyor. Ne giyerse giysin aurasından bir şey kaybetmiyor.

Boğa

Müzik dünyasında adını altın harflerle yazdıran Beyonce, müziğinden yaşam tarzına tavırlarından giyim tarzına her yaptığıyla takdir toplamayı başarıyor. İş disiplinini özel hayatında da sürdüren ünlü şarkıcı, giyim konusunda oldukça titiz davranıyor. Lükse olan ilgisini belli ederek kostümlerine yüksek bütçeler ayırıyor. Pahalı ayakkabıları, çantaları, elbiseleri neredeyse bir devremülk fiyatında olan Beyonce, bu özellikleriyle Boğa burcunun kaliteye düşkünlüğünü anımsatıyor.

İkizler

Lady Gaga, yıllar önce Amerikan müzik endüstrisinin aykırı kızı olarak ortaya çıkmıştı. Modayı; müziğinin ve yaşam tarzının bir yansıması olarak göstermişti. Hızlı yakaladığı şöhretinde ilginç kostümlerinin de payı vardı. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği şarkıcı, yeniliklere açık olduğu için sürekli farklı tasarım kostümlerle karşımıza çıkıyor. Sıra dışı ve yaratıcılık harikası diyebileceğimiz kostümler için yüksek bütçeler harcadığını da gizlemiyor. Bazen daha klasik giysilerle sahne alan Lady Gaga, değişken stili ve sıra dışı duruşuyla İkizler burcunun zevkine göz kırpıyor.

Yengeç

Minyon fiziği, sempatikliği ve güzel yüzüyle tanınan Natalie Portman giyim zevkiyle de şeker kız modunda geziyor. Fimlerinde duygusal, merhametli ve sempatik rollerde sık gördüğümüz Natalie gerçek yaşamda da aynı havayı estiriyor. Genelde abartısız ama şık, renkli, cicili biçili stili Yengeçlerin zevkiyle örtüşüyor. Dekolte pek tercih etmeyen ünlü oyuncu, spor giyimin dozunu kaçırmıyor. Özel gecelerdeki kombinini ölçülü bir makyajla tamamlıyor.

Aslan  

Gösteriş onun ruhunda var diyebileceğimiz ünlülerden Jennifer Lopez, stilini yaratırken hiçbir detayı es geçmiyor. Saçından makyajına, ayakkabısından çoraplarına kadar her bir parçayı ihtişama boğuyor. Vücut hatlarını iyi tanıyan ve ilk çıktığı yıllarda kalçasıyla ün yapan şarkıcı, kıvrımlarını ortaya çıkaran giysileri daha sık tercih ediyor. Klasik giyim zevki ve özgüveniyle Aslan burcu kadınının stilini ve çekiciliğini çağrıştırıyor. Kombinleri kendiyle özdeşleşen şarkıcının zevkine bayılan, büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

Başak   

Yıllardır formundan bir şey kaybetmeyen Jessica Alba, ince fiziğiyle kıyafetlerini taşımasını biliyor. Abartılı kıyafetlerden hoşlanmayan genç oyuncu, sade ve göze batmayan giysileri tercih ediyor. Sokak stilinde genelde bluz, kot, şal, ceket ve gömlekten oluşan kombinlerle karşımıza çıkıyor. Aksesuarlardan vazgeçmeyen Alba, büyük çantaları seviyor. Özel gecelerde de sade ama şık stilinden uzaklaşmayarak Başak burcu stili imajı yaratıyor.

Terazi


Moda dünyasının sevdiği modellerden Irina Shayk, muhteşem fiziğini uygun kombinlerle tamamlamayı biliyor. Markaların kendisiyle çalışmak için sıraya girdiği Irina, her daim güzel ve bakımlı görünüyor. Sadece spotlar altında değil özel yaşamında da podyumları aratmayan kombinlerle boy gösteriyor. Abartıdan uzak, dengeli, şık ve kaliteli giyim tarzıyla Terazi kadınının büyüleyiciliğini sezdiğimiz ünlü manken kombin oluşturmada tam not alıyor.

Akrep

Instagram’ın cesur kadınlarından Emily Ratajkowski, ne giyerse olay oluyor. Dişi vücut hatlarıyla öne çıkan genç model, feminen giyim tarzının kitabını yeniden yazdı. Belli bir parçaya takılıp kalmayan Emily; kot şort, elbise, etek, tişört gibi farklı ürünlerle karşımıza çıkıyor. Kıvrımlı fiziğini dişi giysilerle pekiştiren, kendine özgü çekiciliği olan ünlü model, Akrep burçlarının kulvarında yürüyor. Cazibesiyle de tıpkı Akrep kadınları gibi ortamlarda “buranın şampiyonu benim” diyor adeta.

Yay   

Haraketli ve sempatik tavırlarına alıştığımız Cara Delevingne, podyum dünyasına yeni bir soluk getirmişti. Kasıntıdan uzak tavırlarını giyim tarzına da yansıtıyor. Kalın, koyu kaşlarından vazgeçmeyen hiperaktif manken, ilk çıktığı yıllara oranla tarzını oturtmuş görünüyor. Saçlarını kısacık kestirdikten sonra kombinlerini de değiştirmişti. Genelde rahat, spor ve bazen rengarenk giyinen Cara, her şeyiyle Yay burcu stilinde yaşıyor.

Oğlak

Hollywood’un ünlü yengelerinden Amal Clooney, zarif ve kalite kokan giyim zevkiyle dikkat çekiyor. Ağırbaşlı ve karizmatik havasını stiline de yansıtan Clooney, belki de avukatlık mesleğinin verdiği ciddiyetten etkileniyor. Ortama uygun ve ölçülü kombinlerle karşımıza çıkıyor. Yer yer vintage esintilerini gördüğümüz stili, Oğlak burçlarının ruhuyla özdeşleşiyor. Genelde şapka, elbise, uzun etek ve zarif çantalar giyen Clooney her daim şık geziyor.

Kova  

Müzik sanatının başına gelen en güzel şeylerden olan Madonna, yıllardır kraliçe tahtından indirilemiyor. Kariyerinin başından beri müzikte ve modada adeta devrim yapan efsane şarkıcı, sıra dışılığın uçsuz bucaksız denizinden çıkmıyor. Sahnede giyim zevki ve adeta illüzyon şovu yaparken özel davetlerde de aynı stilini koruyor. Cesur ve marjinal kombinleriyle Kova burçlarına hitap eden Madonna, daha uzun yıllar diva kimliğini koruyacak gibi görünüyor.

Balık

Yüzünden masumiyet ve güzellik akan Taylor Hill, Victoria’s Secret mankeni olduktan sonra şöhreti yakalamıştı. Özel hayatında herhangi bir sansasyona karışmayan Taylor, kariyerinde sessiz sedasız ilerliyor. Günlük hayatında kot, tişört, spor ayakkabı, sweetshirt gibi kıyafetlerle yaşına uygun giyinmeyi tercih ediyor. Etkinliklerde giyimine özen gösteren genç model, şık, zarif ve sanatsal çağrışımlar yapan kombinleri tercih ederek Balık burcu stiline göz kırpıyor.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.