Hangi Ünlünün Asistanı Olabilirsin?

Beyaz perdenin ve ekranların sevilen yüzleri gerçek hayatta da aynı yüzü mü gösteriyor yoksa birer cadı mı biz aşırı merak ediyoruz. Çoğu zaman asistanlarının anlattıklarından da kişilikleri hakkında fikir sahibi oluyoruz. Bazılarının çok iyi bir kısmının ise resmen kan kusturan kişiler olduğu bilinen bir gerçek. Tabii onların da hayatları kolay değil. Film çekimleri, program çekimleri, gösteri dünyası, hayranların baskıları, bazen alınan tehditler ya da uyulması gereken kuralların baskısı varken kimse kendine ayıracak vakti bulamayabilir. O nedenle onlar için hayatı kolaylaştıran yardımcıları olması gerekir. Bazılarının yaptıkları işler asistanlığın ötesinde bakıcılık olsa da kim ne kadar dayanıklı ya da ketum veyahut sıcakkanlı ise o özellikte asistan arayan ünlünün yardımcısı olabiliyor. Peki, hiç merak ettin mi, sana ünlü birinin en yakını olma şansı verilse sence kimin asistanı olabilirdin?

Eğer merak ediyorsan burcunun özelliklerine göre hangi ünlünün asistanı olabileceğini açıklıyoruz. Hazırsan başladık!

Koç Burcu Kadını İçin Naomi Campbell

Dünyanın en zor kadınlarının başında geliyor Naomi Campbell. Artık verdiği maaş ne kadar fazlaysa onun asistanı olmak için insanlar sıraya girmiş durumda. Zaman zaman asistanları ile davalık olan ünlü modelin darp etmeden de suçu bulunuyor. Peki, böyle zor bir kişiliğe kim dayanır dersen bize göre güçlü Koç burcu kadınından başkası dayanamaz. Belki o da dayanamayabilir ama hevesli yapısı, cesur olması ve girişimci yönü ile risk almaktan da asla kaçınmaz. Eh, ne diyelim deneyip görülmesi gerekir. Kim bilir belki çılgın modelin hakkından gelecek olan asistan Koç burcu kadınıdır.

Boğa Burcu Kadını İçin Oprah Winfrey

Televizyonların talk şovlarına erkeklerin egemen olduğu bir dünyada kadın talk şovcu ile kariyerine başlayıp medya devi haline gelen Oprah Winfrey’in asistanı olmak dayanıklılık gerektirir. Çünkü O en ufak bir dedikoduyu bile affetmeyen özelliği ile tanınır. Hakkında dedikodu çıkarsa vay haline çünkü bazen ispatlayamadan işinden olabilirsin. O yüzden Oprah’ın asistanı olabilmek için etrafındaki herkese temkinli yaklaşmak gerekir. Konuklara sağduyulu, sahiplenici yaklaşmalı, fikrin istendiğinde de gerçekçi ve dürüst olmalısın. Oprah asla güvenilir olduğundan endişe etmemeli. Bu kadar özellik tek bir burçta toplandığı için Oprah’ın asistanı kesinlikle Boğa burcu kadını olmalı.

İkizler Burcu Kadını İçin JLO

Dünyanın en cimri ünlülerinden biri Jennifer Lopez olduğunu biliyor musun bilmiyoruz ama kendisi asistanlarına çok az para vermesiyle meşhur. Ona yakın olmak istiyorsan para ile derdinin olmaması gerekir. JLO’nun yanında çalışacak kişinin kesinlikle bağlılıktan kaçınan biri olması gerekir. Çünkü hak ettiğinden daha azıyla yetinemeyeceğin için sık sık iş değiştirmen gerekebilir. Ayrıca elinden her iş gelen İkizler burcu kadını gibi makyajdan, son anda sökülen kostümün dikişinden anlaman, röportajlara verilecek cevapları düzenleyeceğin için zeki olman da gerekiyor. Tüm bu özellikler İkizler kadınında olduğu için iş senindir.

Yengeç Burcu Kadını İçin Angelina Jolie

Aşırı hassas, alıngan, çekingen ve içine dönük Yengeç burcu nasıl ünlü birinin asistanı olabilir değil mi? Hemen açıklayalım; Angelina Jolie’nin asistanı olarak işe başlayabilir. BM’nin iyi niyet elçisi Angelina Jolie yanında çalışanlara da fazlasıyla iyi. Ailesine düşkünlüğü ile tanıdığımız ünlü oyuncu bugüne kadar sadece tek bir çalışanıyla pürüz yaşadı, o da çalışanın çok fazla izin alması yüzündendi. Bu örneğin dışında asistanlarına hoşgörülü ve duygusal yaklaşan Angelina hem yardımsever olması ile hem de asistanlarıyla birlikte zaman geçirmesiyle tanınıyor. Sevgili Yengeç burcu kadını, ünlü birinin asistanı olma fikri senin için Angelina Jolie ile oldukça kolay olur haberin olsun.

Aslan Burcu Kadını İçin Rihanna

Aslan burcu kadını olarak içtenliğin, kendinle barışık tavrın, eğlenceyi sevmen ve hayat dolu olmanla bilindiğin için sana tam da bu özelliklerde bir ünlü öneriyoruz. Her ne kadar dış görünüşü kibirli görünse de Rihanna gerçek hayatında oldukça neşeli ve mutlu. Birçoğunun despot olduğunu düşünmesi ise sadece dedikodu. Üstelik en yakın arkadaşının asistanı olduğu da biliniyor. Hatta onun düğününde nedimesi olacak kadar da yüce gönüllü. Eğer kendini beğenmiş tavrını bir kenara bırakabilirsen ve gösterişli ve etkileyici bir yıldız ile çalışmayı başarabilirsen sana tıpkı senin gibi olan Rihanna’nın asistanı olmanı öneriyoruz. Tüm özellikleriniz aynı. Aranızdaki tek sorun birbirinize fazla benzemek olacak.

Başak Burcu Kadını İçin Beyonce

Başak burcu kadını sen alçakgönüllü ve aşırı detaycısın. Mükemmeliyetçi olman, sürekli fayda odaklı çalışman, üretken ve gösterişsiz olman sebebiyle sana müzik sektörünün kraliçesi Beyonce’un asistanı olmanı önereceğiz. Çünkü sen fazlasıyla çalışkansın. Fakat şimdiden uyaralım birçok otoriteye göre dünyanın en iyi vokali kabul edilen Beyonce ile birebir çalışmak pek kolay değil. Çünkü kendisi zor beğenen fazla titiz ve seçici olmasıyla biliniyor. Asistanı olmak kolay değil. Kendisi bazen cüzdanını bile taşıyamayacak kadar kibirli olabiliyor. Fakat biz senin alçak gönüllü olmana güveniyoruz.

Terazi Burcu Kadını İçin Anna Wintour

Burçların en zevklisi Terazi burcu kadınına tüm moda dünyasının ve sektörün kabul ettiği en otoriter ismin asistanı olmasını öneriyoruz. Evet, “Devil Wears Prada” filminde de bahsi geçen Anna Wintour’dan bahsediyoruz. Çünkü sen zevkli, şık, zarif ve sosyalsin. Aksi halde Anna’ya 100 metre bile yaklaşamazsın. Asistanlarına pek de iyi davranmadığını bildiğimiz ünlü editör ile çalışabilmek için sanat sever, moda konusunda bilgili, iyi bir estetik bakış açısına sahip, objektif ve çoğu zaman taviz verebilecek bir kişi olman gerekiyor. Bu özelliklerin hepsi sende de olduğuna göre moda dünyasının içine en tepeden dalış yaptın demektir.

Akrep Burcu Kadını İçin Meghan Markle

Dayanıklı, karmaşık şeyleri anlayabilen, krizlerden beslenen ve onları yönetebilen ve araştırmacı Akrep burcu kadını ancak kraliyet üyelerinden birinin hatta en huysuzunun asistanı olabilir. Evet, Meghan Markle’dan bahsediyoruz. Kraliyet ailesine girdiğinden beri yanında çalışanların maksimum 6 ay dayandığı düşünülürse sanıyoruz ki hiçbiri Akrep burcu değildi. Çünkü hem sır saklama yetisi hem de ketumluğu ile bilinen Akrep kadını Meghan ile rahatlıkla başa çıkabilir. Tabii çıkmak isterse…

Yay Burcu Kadını İçin Martha Stewart

Kusursuzluğun simgesi Martha ile çalışmak hem çok zor hem de eğlenceli. Tabii Yay burcu kadınıysan. Çünkü Martha Stewart seni bir anda başka bir ülkeye gönderebilir. Üstelik iki saat önce haber vermesi de cabası. Tabii farklı kültürlere ve maceralara meraklı Yay burcu kadını için bu asla sorun olmaz. Ayrıca Martha, senin en çok büyük resmi gören yapını ve girişkenliğini sevecek buna emin olabilirsin. Normal hayatında baştan savma yaptığın hiçbir şeyi onunlayken yapma yoksa o iş geldiği gibi uçar gider.

Oğlak Burcu Kadını İçin Kylie Jenner

Makyaj sektöründe kendine önemli bir yer edinen Kardashian ailesinin üyesi Kylie Jenner fazlasıyla sorumluluk sahibi, çalışkan, planlı ve kuralcı olmasıyla biliniyor. Senin de bu özelliklerini bildiğimiz için rahatlıkla Kylie’nin asistanı olabilirsin. Birçok özelliğiniz birbirinin aynısı olduğu için birlikte çalışmak senin için çocuk oyuncağı olacak. Üstelik Kylie, asistanları ile iyi geçinen ünlülerden.

Kova Burcu Kadını İçin Kraliçe 2. Elizabeth

Açık fikirli, ilkeli, önemli olaylarda alternatif çözümler üretebilen biri olman, mesafeli duruşun, soğuk tavırların ve eşitlikçiliğinle sen tam bir kraliyet ailesine asistan olabilecek bir iş ahlakına sahipsin. Her ne kadar dış görünüşün sıra dışı olsa da neyse ki Kaliçe de senin gibi fazla renkli giyinmeyi sevdiği için sorun olmayacağını düşünüyoruz. Tabii sen asla Meghan gibi kibirli bir kraliyet ailesine asistan olmazsın, senin asistanlığını yapacağın kişi kesinlikle Kraliçe 2. Elizabeth olmalı. Meghan açık sözlülüğü kaldıramayabilir ama yılların tecrübesi ile Elizabeth elbette ki bunu isteyecektir. Ayrıca egosuz olman ile de kraliçenin gözüne gireceğinden emin olabilirsin.

Balık Burcu Kadını İçin Kate Moss

Fedakar, yardımsever ve yargılamayan Balık burcu kadını sansasyonelleri ile ünlü Kate Moss’un asistanı olabilir. Üstelik duygusal ve naif olman Kate’i etkileyecektir. En yakın arkadaşını Naomi’nin aksine yardımcıları ile çok iyi geçinen Kate’in asistanlarında aradığı en büyük özellik kucaklayıcı, yaratıcı ve bağlı olmaları. O nedenle Balık burcu kadınının bu konuda harikalar yaratacağına eminiz…

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir