Hangi Kardeşin Yolu Daha Açık? Gigi mi, Bella mı?

Güzellik ve popülerlik konusunda birbirleriyle yarışan Bella Hadid ve Gigi Hadid kardeşlerden hangisi astrolojik olarak daha şanslı? Güzel kardeşlerin doğum haritalarını sizin için inceledik.
Gigi ve Bella kardeşlere şöhretin yolunu açan sadece paylaştıkları genetik miras değil, her ikisi de bu konuda onlara yardım eden astrolojik bir göstergeye sahipler. Hem Gigi hem Bella sahnede olmaktan ve insanların dikkatini çekmekten keyif alıyor, görünür olmak Hadid kardeşler için kendilerini ifade etmenin bir yolu.

 
Her iki kardeş de cesur ve özgüvenli olsa da doğum haritası Gigi’ye kendini daha sıra dışı şekilde ifade etmek ve farklı olmaktan korkmamak konusunda daha büyük bir güç veriyor. Ayrıca Gigi, hayata daha iyimser gözlerle bakan ve risk almaktan korkmayan bir kişilik. Bella ise her zaman daha stratejik olmayı, işi şansa bırakmamayı tercih ediyor. Yani Gigi hayatta iyimserliği ve fazlasıyla güvendiği şansı ile ilerlerken Bella her adımını stratejik bir şekilde planlıyor.

 
Bella dışarıdan bakıldığında arkadaşça tavırları ve insanlarla rahat bir şekilde iletişim kurması ile dikkat çekiyor ama kaygılı ve detaycı karakteri, onu özellikle duygusal ilişkiler de zorluyor. İnsanlara karşı kibar ve diplomatik bir tarzı olsa da ilişkilerde çok derinleşmemeyi tercih ediyor. Romantik ilişkilerde soğuk, çekingen ve zor beğenen bir karaktere bürünüyor.

 
Gigi ise sosyal ilişkilerini daha sağlam temeller üzerine kurmak istiyor, arkadaş olarak seçtiği insanlara güvenmesi gerekiyor. Romantik ilişkilerde ise Gigi’nin fazlasıyla dominant bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Özgür ruhlu bir kadın olan Gigi’nin kendini kısıtlanmış hissettiği bir ilişki içinde olması mümkün değil.

 
Gigi Hadid; sportif tarzı, çocuksu tavırları ve sıra dışı karakteri ile öne çıkarken Bella daha klasik bir tarzı benimsiyor, donuk güzelliği ve mesafeli tavrı ile dikkat çekiyor. Gigi’yi yakından tanıyanlar, onun aykırı ve deli dolu kişiliğinin altında güvenilir ve sağlam bir karakteri olduğunu görebiliyor. Bella, zarif ve uzlaşmacı tavırları ile çevresindeki insanların hayranlığını toplasa da her zaman mesafeli ve ince eleyip sık dokuyan biri olarak algılanıyor.

 
Her iki kardeşin de dikkat çekici bir güzelliğe sahip olduğu bir gerçek. Gigi, her engeli aşabileceğine inanmasını sağlayan bir özgüvene ve iyimserliğe sahip, kendi gibi olmaktan ve risk almaktan korkmuyor. Bella Hadid, diplomatik yeteneklere ve stratejik olma özelliğine sahip, tedbirli davranmayı ve planlı hareket etmeyi tercih ediyor. Gigi’nin hayatta şansı daha yüksek, karşısına güzel fırsatlar çıkabilir ama bu fırsatları doğru şekilde değerlendirmesi gerekiyor. Hayat Bella’ya ablasına davrandığı gibi cömert davranmıyor, Bella ancak azmederse ve çalışırsa başarılı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.