Hangi İkonik Çanta Senin Burcun İçin Yaratıldı?

Bazı çantalar vardır onları bilmek için mutlaka sahip olmanız gerekmez. Hatta onları bilmek için modaya hakim olmanız bile gerekmez. Çünkü onların popülerlikleri filmlere, dizilere konu olmuş ve hatta isimlerini bile popüler yıldızlardan almıştır. Her kadının sahip olmak isteyeceği bir çanta modeli olduğu için mi, yoksa gerçekten mükemmel birer arzu nesnesi oldukları için mi zamansız bir parça haline gelmişler bilemiyoruz. Fakat onların modasının hiç geçmeyeceğine eminiz. Evet, ikonik çantalardan bahsediyoruz.

Tüm dünyanın isimlerine ve modellerine kayıtsız kalamadığı ikonik çantaları burçlara göre analiz ettik. Bak bakalım senin için önerdiğimiz çanta modeli burcun ile uyumlu mu?

Koç Burcu İçin Fendi Peekaboo

Dile kolay tam 10. yılını kutlayan bir çanta modeli Peekaboo Fendi modeli. Hemen harekete geçecekmiş gibi bir izlenim yaratıyor ilk bakışta. Koç burcunun yerinde duramayan yapısı gibi çantanın dikiş detayları oldukça hareketli. Bu kadar farklı bir modelde kırmızı renk seçebilmek sadece cesur Koç burcu kadınının yapacağı bir tercih olacağı için renk seçimini Koçlara en çok yakışan renkten yana kullandık. Fendi Peekaboo modelinin taşıması son derece rahat, bu yüzden pratik olmaktan hoşlanan ve kalabalık çantalarla rahat edemeyen Koç burcu kadını için mini tasarımını seçtik.

Boğa Burcu İçin Hermes Birkin

Gelmiş geçmiş en ikonik çanta modeli olan Hermes Birkin için kaliteli seçimleri ile gönlümüzde taht kuran Boğa burcu kadınından başka bir burç düşünemedik. Dünyada ulaşılması en zor olan, satın almak için bazen yıllarca bile bekleyebileceğiniz ve fiyatı ile araba mı alsaydım acaba diye düşüneceğiniz bir modelden bahsediyoruz. Bu kadar lüks ve kolunda servet yatan bir parçayı hangi burç Boğa kadını kadar soğukkanlı taşıyabilir ki? Evladiyelik de diyebileceğimiz Hermes Birkin aldığı bir parçayı uzun yıllar kullanmayı seven Boğa kadınları için en doğru zamansız çanta modelidir. Üstelik üretimi sınırlı olduğu içinde Boğa kadınını cezbedeceğine eminiz.

İkizler Burcu İçin 3.1 Philip Lim Pashli

Birkaç işi aynı anda yapabilen İkizler burcu kadını için fermuarlı yapısı ile büyüyüp küçülebilen bir model olan 3.1 Philip Lim Pashli modelinin iki renkli olan tasarımını öneriyoruz. Çanta hem unisex hem de rahat giyim tarzına oldukça uyumlu olduğu için moda trendleri konusunda günü gününe uymayan İkizler burcunun stiline çok uygun. Modern yapısı ile sokak stilinin vazgeçilmez bir parçası olan Pashli modelinin fermuarlı yapısı keskin çizgilerden hoşlanmayan ve değişime açık olan İkizler kadınının ruhuna çok uygun.

Yengeç Burcu İçin Chanel 2,55

Modaya gerçek anlamda yaptığı tüm tasarımlarla yön veren Coco Chanel tarafından 1955 yılı Şubat ayında lanse edildiği için 2,55 ismini alan, zamanın ilk askılı çantası olması ile bilinen bu tasarım romantik olduğu kadar feminen giyinmeyi de seven Yengeç kadını için mükemmel bir parça. Modelin feminen olduğu kadar maskülen giyim tarzı ile de kombine edilebilmesi onu zamansız yapan özelliklerinden biri. Fular ve inci gibi aksesuarlarla şaha kalkan ve hatıralara önem veren Yengeç kadınının dolabında torunlarına kadar saklayacağı mükemmel bir seçim. Yengeç kadını için Chanel 2,55’in Karl tarafından tüvit kumaştan tasarlanarak modernize edilmiş versiyonunu öneriyoruz.

Aslan Burcu İçin Louis Vuitton Speedy  

Göz alıcı tarzı ile bakışları üzerinde toplayacak klasik ve zamansız bir model olan LV Speedy modeli Aslan kadınının her daim etkileyici olma özelliğine en uygun seçim. İkonik çanta modelleri arasında en eskilerinden biri olan LV çanta, gösterişli ve görkemli olduğu kadar üzerindeki logolarla kendini beğenmiş bir tavra sahip. Tıpkı Aslan burcu kadını gibi…

Başak Burcu İçin Chloé Mercie

Zarif ve sade tasarımları ile her daim Başak kadınına uygun olan tasarım markası olma özelliğine sahip olan Chloé markasının Mercie modeli bizim için tam bir Başak kadını. İddiasız görünümüne karşı detayları ile mükemmel bir çizgiye sahip olan Chloé Mercie eline ayağına dolanmayan küçük ve derli toplu çantalara aşık olan Başak kadınları için mükemmel bir seçim. Zor beğenen Başaklar Chloé’nin detaylarında kaybolduğu an bu çantanın onun için yaratıldığını anlayacak.

Terazi Burcu İçin Lady Dior

Zarafet düşkünü Terazi burcu kadınları için kapitone yapısı ve minik ama kullanışlı yapısıyla dikkat çeken ve adını Prenses Diana’dan alan, Christian Dior tasarımı Lady Dior modelini öneriyoruz. Çanta estetik zevkini romantik bir tarzla harmanlayan Terazi burcu kadını gibi şık ve zamansız.

Akrep Burcu İçin Saint Laurent Monogram

Saint Laurent Monogram çanta tasarımının seksi bir duruşa sahip olan Akrep kadını için yaratıldığına eminiz. Normalde kocaman ve fazlasıyla belli olan logosuyla demode olmanın sınırında olacakken her geçen yıl zamana meydan okuyan Saint Laurent tasarımı da tıpkı Akrep kadını gibi kendinden emin ve tutkulu. Bu çanta modeli ile ister gündüz iste gece dışarı çıkın asla rüküş olmazsınız.

Yay Burcu İçin Boneta Veneta

Rahatlığı ve gezgin ruhu ile öne çıkan Yay kadınına kalıbı keskin bir model öneremezdik tabii ki. Giyim tarzı rahatlık prensibi üzerine kurulu Yay kadınına, içini rahatlıkla doldurabileceği, rahat ve şık bir model olan Bottega Veneta Shoulder Bag tasarımını öneriyoruz. Çantanın iç hacmi o kadar geniş ki Yay burcu kadınının seyahat ederken yanına başka bir çanta almasına gerek bile kalmaz.

Oğlak Burcu İçin Givenchy Antigona

Çok hızlı bir şekilde ikonik çantalar arasında girmeyi başaran Givenchy Antigona çanta tasarımı klasik ve ağır başlı görünümünün yanında modern çizgilere de sahip olduğu için tam bir Oğlak kadını çantası. Hiç bozulmayan kalıbı ile Oğlak kadınlarının ciddi ve saygın tarzını yansıtacak sade ve şık bir seçim.

Kova Burcu İçin Celine Luggage

Kova kadını gibi sıra dışı bir model olan Celine Luggage çanta tasarımı birkaç rengi bir arada barındıran oldukça geniş bir çanta. Kova burcu kadının özgür kişiliğini tamamlayan bilindik ikonik çantaların tek renk oluşuna aykırı bir duruş sergileyen Celine bildiğini okuyan Kova kadını için mükemmel bir tercih olacaktır.

Balık Burcu için Gucci Dionysus Geranium

İkonik çanta modeli olarak yaşı oldukça genç olan Gucci Dionysus Geranium romantik ve hülyalı bir tarzı olan Balık burcu kadını için en doğru seçim. Hem şık hem romantik hem de hayalperest bir tarzı olan bu tasarım, modunda olduğunda bir film sahnesindeymiş gibi giyinen Balık burcuna ithaf edilen bir çanta bize göre…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.