Hangi Fenomen Kedi Hangi Burcun Ruh Eşi?

Kedi severler olarak hepimiz çok iyi biliyor ki her birinin kendine has özellikleri, karakterleri var! Üstelik birçoğu bunu görünüşüne de yansıtıyor, bakışlarından şıp diye anlaşılıyor! Binlerce, hatta milyonlarca takipçileri olan kedileri inceledik, burcuna göre hangisinin senin ruh eşin olduğuna karar verdik!

Koç – Maru

Bu cesur kedi tam olarak ne istediğini ve nasıl elde edeceğini çok iyi biliyor! Ayrıca tıpkı senin gibi bir şeytan tüyüne sahip ve tanımadığı insanlar arasında kendini nasıl sevdireceği konusunda da uzman! Sürekli olarak kendini kutuların içine sokmak konusunda cesur ve hırslı davranıyor, üstelik başarıyor da 🙂 Karakteristik özellikleriniz epey benziyor doğrusu!

Boğa – Thor

Bengal kedisi olan Thor, belki de kedilerin en kaliteli, en lükse düşkün kedisi! Görünüşünde bir bengal kaplanı havası yatsa da, aslında kendini sevdirmeyi çok seven, aşırı oyuncu bir kedi o. Seni yakından tanıyanlar da sert duruşuna aldırmadan içinde ne kadar minnoş biri barındırdığını çok iyi biliyor!

İkizler – Bonnie ve Clyde

Çift karakterli bir İkizler’e sadece Bonnie ve Clyde yakışır! Himalayan cinsi iki kardeş olan Bonnie ve Clyde’ın sahipleri tarafından mutlaka her gün videoları paylaşılıyor. Meraklı ve enerjik ruhunuzla birebir benziyorsunuz desek yeridir! Ne kadar yaramaz olduklarının adeta kanıtı olan videolarda mutlaka kendinden bir şey bulacak, yin ile yang gibi ikisini de kendine benzeteceksin!

Yengeç – Lil Bub

Lil Bub’dan daha tatlı, onun kadar savunmasız bir kedi daha gördün mü? Kısa bacakları, dişlerinin olmayışı gibi birkaç genetik bozukluğu sebebiyle epey zor bir bebeklik geçirmiş, ama azmederek hayata tutunmuş ve şu an gayet iyi! Dili dışarıda olan görünümüyle herkes tarafından sevilmek isteyen Lil Bub, eğlenceli, duygusal ve aşırı hassas yapına oldukça benziyor!

Aslan – Lola Emeline

Gösterişli, görkemli ve oyuncu Aslan’ın fenomen ruhu Lola’da can bulmuş! Dört kardeşiyle birlikte yaşayan Lola, bakışlarından da anlaşıldığı üzere adeta kardeşlerinin onunla yaşamasını bir lütuf olarak görüyor! Birçok fotoğrafında kraliçe tacı ile dikkat Çeken Lola, adeta yaşadığı evin kraliçesi! Ayrıca kardeşlerine göre hep ön planda olmak istemesi de tanıdık geliyor mu? 🙂

Başak – Smoothie

Yeşil gözleri ve röfleli gibi görünen tüyleri ile mükemmel bir güzelliğe sahip olan Smoothie, karşında! Dikkatli bakışlarıyla sürekli göz gezdiriyor ve sanki bir şeyleri anlamaya çalışıyor. Kendine has güzelliği, bakışları ve canlılığı ile etrafa ışık saçıyor. Oldukça utangaç bir karaktere sahip olan Smoothie’nin tıpkı senin gibi duygularını ifade etmekte biraz zorlanıyor 🙂 Ayrıca duruşunu hiç bozmayarak coolluğundan ödün vermiyor!

Terazi – Snoopybabe

Arkadaşları ve ailesi tarafından etrafı çevrilen, en mutlu hissettirilen ama anlamsız keyifsizlikleri olan Terazi’nin ruh eşi Snoopybabe! Snoopybabe, o büyük, hüzünlü gözleriyle, sevimli küçük kulaklarıyla ve pofuduk tüyleriyle kedi kılığına girmiş bir insan! Kedi sevmeyenlere bile kendini sevdirmeyi başarıyor, yüzü akıllardan silinmiyor. Girdiği her ortamın vazgeçilmezi olan Snoopybabe, tam anlamıyla senin vazgeçilmez özelliklerini almış!

Akrep – Lazarus

Senden daha becerikli ve cesur biri yok kesinlikle! Tabii ki, Lazarus hariç! Bu inanılmaz kedi, şu anki sahipleri tarafından karların altında donmak üzereyken bulunuyor ve hayata döndürülüyor. Lazarus adeta ne kadar minnettar olduğunu göstermek için sahibinin ayağı kırıldığı zaman onun yanından hiç ayrılmamış! Tam anlamıyla gerçek bir arkadaş, küllerinden yeniden doğan bir dost!

Yay – Coby

British shorthair cinsi olan Coby’nin gözleri sürmeli gibi! Verdiği pozlara bakılırsa oldukça meraklı ve sürekli yepyeni şeyler öğrenme peşinde. Hatta elinden gelse bir tura çıkarak dünyanın her yerini gezecek, öğrenmediği şeyler kalmayacak! Bir o kadar da oyuncu olan karakteri ile enerjisini de ortaya çıkarmayı seven bir kedi Coby!

Oğlak – Grumpy Cat

Surat ifadesi ile dünyayı kasıp kavuran Grumpy Cat, kesinlikle sensin sevgili Oğlak! Çoğu zaman huysuz ve içinde bulunduğun durumdan hoşnutsuzsun. Kaşların çatık geziyorsun ve her konuda başarılı olmak istiyorsun! Ağır başlı ve olgun görünüşüyle Grumpy Cat ile birbirinize fazlasıyla benziyorsunuz. Ayrıca ikiniz de aslında içinizde sevgi dolu, duygusal, sadık ve aile odaklı yaşıyorsunuz. Sadece bunu yansıtmak çok hoşunuza gitmiyor, o kadar 🙂

Kova – Prenses Monster Truck

Ağız yapısından dolayı dişleri dışarıda olan ve vampir gibi görünen Prenses Monster Truck, fiziği ile alışılmışın dışında bir kedi! Sahibinin söylediğine göre tam anlamıyla oyun için yaşayan, arkadaş canlısı ve bir o kadar da bireysel bir kedi. Özgür ruhunla fazlasıyla benziyorsunuz değil mi? 🙂

Balık – Sam

Kaşlarıyla ünlü olan Sam, sanki sürekli olarak şaşkın ve üzgün bakıyormuş gibi görünüyor! Naif ve duygusal görünüşünün yanı sıra, yalnız başına evin birçok farklı köşesinde uyumaya bayılıyor. Senin gibi romantik ve duygusal bakışlarıyla gören herkesi kendine hayran bırakıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.