Hangi Burcun Özelliklerini Taşıyorsun?

Doğum haritamızda gezegenlerin ve yıldızların konumu da kişiliğimizin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynuyor. Peki sen hangi burcun özelliğini daha çok taşıyorsun?
Kişiliğimiz sadece burcumuzun özelliklerinden oluşmuyor. Doğum haritamızda gezegenlerin ve yıldızların konumu da kişiliğimizin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynuyor. Peki sen hangi burcun özelliğini daha çok taşıyorsun? 12 soruda sana en çok uyan ifadeyi seç ve hangi burcun özelliklerini taşıdığını öğren!
Testi çözmek için tıkla!
Bir Yorum Bırakın
  1. Benim yükselenim yay burcum akrep ve bence bu teste yükselenide eklemelisiniz. Yay burcunu özelliklerinide taşıyormuşumda. Bilmiyorum yükselen etki eder mi?

  2. Testi ilk yaptığımda kova çıktı, bazı sorularda kararsızdım bu yüzden ikinci kez yaptım ve o zamanda akrep çıktı. Bu arada güneş burcum balık, ay burcum kova ve yükselenim ikizlerdir

  3. Ben yengeç burcuyum ama sadece 25% ( o da sadece 16 temmuz doğumlu yengeç kadını özellikleri) geri kalan 75% bilinmiyor. Yani ay burcum akrep, Venüs burcum Aslan, Merkür burcum Oğlak, Mars burcum Koç olduğu için heee bide şu yükselen burcum …onu hiç anlamış değilim. Burada Başak ama indirdiğim Moyra uygulamasında yengeç yazıyor. O yüzden karar verdim…abi benim burcum yok… yok işte ne yapalım!? Yani yengeç desen ayrı bir dert. Evcimen değilim, kalbimi değil genellikle mantığımı dinlerim, aşırı bağımsız, özgürlüğüne düşkün bir insanım, çabuk sıkılırım- herkesten ve herşeyden ohooo daha devamı var ama neyse … Yani bir tek sert duvarlarım var soğukkanlı,taş bir kalbim var (Allah sizlerden korusun), (merhametliyim ) neşeli,Kibar deli-dolu yani 75% uymuyor. Karışık anlaşılması zor birisiyim. Abicim eğer ben kendimi anlamıyorsam peki bu insanlar napsın??? He???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir