Hangi Burcun Erkeğini Nasıl Etkilersin?

Aşk söz konusu olunca, kader ağlarını örüyor olsa da kalbini çalan erkeği etkilemek için ne yapman gerektiğini de bilmen olayların biraz daha senin istediğin gibi gelişmesine yardım edecektir. Hangi burcun erkeğini nasıl etkileyebileceğimize gel birlikte bakalım!

Koç Burcu

Koç burcunun rekabetçi doğası ilişki anlayışına da yansımıştır. Koç, güllük gülistanlık ilişkiler içinde rahat hissetmez. Bu nedenle onun ilgisini çekmek için rakibi olduğunu hissettirmek ve kıskandırmak işe yarayacaktır. Enerjik olmayı da unutmamak gerekiyor.

Boğa Burcu

Boğa burcu için güven ekmek – su gibidir. Bu nedenle sadakatini göstermen işe yarar. Aynı zamanda her daim şık ve kaliteli giyinen kadınlar bir adım öne geçecektir. Boğaların kalbine giden yolun eninde sonunda güzel yemeklerden geçtiğini de unutmamak gerek.

İkizler Burcu

İkizler için merak en büyük motivasyon. Öncelikle seni merak etmesini sağlamalısın. Bunun yanında entelektüellik ikizlerin seksi bulduğu bir şey. Çok kitap okumak, güzel konuşmak, her konuda fikir sahibi olmak işine yarayabilir.

Yengeç Burcu

Yengeç için her şey bir yana ailesi bir yana. Ailevi değerlere önem verdiğini göstermelisin. Her Yengeç erkeği bir gün kendi ailesine sahip olmak ister, ona iyi bir anne olacağını kanıtla. Ailesine çok değer ver. Annesinin olağan üstü olduğunu söyle, muhteşem yemekler yap.

Aslan Burcu

Aslan, kendisine saygı duyulmasını ve takdir edilmeyi sever. Onu biraz övmek ve önemli olduğunu hissettirmek gerekiyor. Ama senin de güçlü bir duruşun olmalı, nihayetinde kral aslan kendisine bir kraliçe istiyor. Ayrıca dikkat çekici hatta ünlü biri olmak da işe yarar.

Başak Burcu

Başak, titizliği ile meşhur. Ayrıca düzen, intizam onun hayatının en önemli unsurları. Temiz, titiz ve düzenli olmak işini oldukça kolaylaştıracak. Bunun dışında sadakatli çevrenin takdir ettiği, başkalarına da örnek gösterdiği biri olmak bir artı daha kazandırır.

Terazi Burcu

Terazi, estetik algısı ve estetik kaygısı en yüksek burç. Bu nedenle terazi erkeğini etkilemek için güzel ve bakımlı olmak çok önemli. Giyim, kuşamın da özenli olması gerekiyor. Bir terazi erkeğinden hoşlanıyorsan spora yazılmalı ve cilt bakımını ihmal etmemelisin.

Akrep Burcu

Akrep burcu, gizemleri çok sever. O yüzden gizemli olmak ve elde edilmesi zor görünmek çok ama çok önemli. Seksi kıyafetler ve gizemli dekolteler akrebin dikkatini çekecektir. Ayrıca akrep erkeği seksi olduğu kadar güçlü de olan kadınlardan hoşlanır.

Yay Burcu

Yay, gezmeyi ve yabancı kültürleri tanımayı en çok seven burç. Eğer başka bir ülkedensen işin oldukça kolay. Yok değilsen, yabancı dil öğren. Yurt dışı seyahatleri planla. Yaşam felsefen gezmekten kim usanır olsun. Ayrıca felsefi konularla ilgilenmek de artı puan kazandırır.

Oğlak Burcu

Oğlak, bu dünyaya CEO olmak için gelmiş insanların burcu. Saygınlık, kariyer ve başarı oğlak erkeği için çok önemli. Saygın bir meslek sahibi olmak onun dikkatini çekmene yardım eder. Sorumluluk bilinci, dakiklik ve ciddiyet de oğlağın aradığı özellikler arasında.

Kova Burcu

Kova, toplumu en çok düşünen ve bireysellikten en uzak olan burç. Toplumsal olaylara karşı duyarlı olmak, toplum yararına olacak etkinliklere katılmak ve aykırı şeyler söylemekten çekinmemek kovanın dikkatini çeker. Yakın arkadaşı olmak da kovayı etkilemek için önemli.

Balık Burcu

Balık burcu için bu dünyaya ayak uydurmak biraz zor. Balık erkeğinin hayatını hatta zihnini organize edebilecek bir kadına ihtiyacı var. Romantiklik, sevecenlik ve fedakârlık da balığın gözünden kaçmayacak özellikler. Ne istediğini söylemeden anlayabilirsen bir numarasın.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.