Hangi Burcun Erkeği, Tutkulu Akrep Kadınının Çekim Alanına Girer?

Şüpheci, kıskanç ve gizemli. Akrep kadınını pek fazla anlatmamıza gerek yok. Malum şanını bilmeyen yok. Fakat bir konuya değinmekte fayda var. Herkes Akreplerin karanlık bir tarafının olduğundan, tehlikeli duruşlarından, kindarlığından, intikamcı tarafından bahsediyor. Ancak burada tüm bunların en altında yatan sebep unutuluyor. Akrep kadını sevdiği zaman tam seviyor, tutkuyu damarlarındaki kanla karıştırıp iliklerine işliyor. E bedende bu kadar duygu yoğunluğu olunca işler kötüye gittiğinde mantığıyla hareket etmesini de kimse beklemiyor. Gözünü karartıp kafasına estiğini yapıyor, acısını çıkarmak istediğinde kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Peki hangi burçlar çekim alanına giriyor? Moyra’yı indirmek için tıkla!

Bir Yorum Bırakın
  1. Tabii ki boğa olacak, sonuçlar hiç şaşırtmadı. Yükseleni akrep olan bir boğa olarak memnunum bu durumdan.

  2. Birkaç boğa erkeği tanıyan bir akrep kadını olarak boğa erkeği artık çekim alanıma girmiyor. Genel yorumum fazla umırsamaz ve duygusuzlar.

  3. Birkaç boğa erkeği tanıyan bir akrep kadını olarak boğa erkeği artık çekim alanıma girmiyor. Genel yorumum fazla umırsamaz ve duygusuzlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir