En Flörtöz 6 Burcun Hoşlanma Belirtileri!

Merak ediyorsunuz değil mi, emin olmak istiyorsunuz. Karşıdaki insan acaba size yeşil ışık mı yakıyor, yoksa şıpsevdi gönlünüz kendi kendine gelin güvey mi oluyor? Belki çocuklarınızın babası olacak adam, iki arada bir derede kalan hislerinizin arasında kaybolup gidiyor. Peki hangi burcun erkeği, hoşlanma belirtilerini nasıl gösteriyor, flört etmek için neler yapıyor?

Soru Soran Gözlemci Akrep

Arkadaş ortamındasınız ve tanımadığınız biri, hakkınızda sürekli sorular soruyor, yani sizi tanımaya çalışıyor. Bir bakmışsınız diğer arkadaşlarınız konunun dışında kalmış, muhabbet ise giderek koyulaşmış. Bir yandan gözlemleyen bir yandan sırtınızdaki doğum lekesine kadar bütün bilgileri aklına kazıyan Akrep erkeği, göz açıp kapayana kadar kalbinizi çalmış. Anlarsanız tabii, orası ayrı.

Hareketleriyle Belli Eden Aslan

Bazı insanlar konuşarak kendisini ifade eder, bazılarıyla hal ve hareketleriyle. Bir mimik, bir jest yüzde yüz emin olmanızı sağlamasa da işin ayarını kaçıran Aslanlar her şeyi kabak gibi ortaya döker. Karşı tarafı etkilemek için etiğindeki bütün taşları silkeler, Oscar’lık performanslarıyla da ödülü kapıp gider.

Dokunarak Gösteren Boğa

Konuşmak yetmiyor, yüzü şekilden şekle giriyor. İlk buluşmadan size dokunma fikri ters tepeceği için kontrol mekanizması devreye giriyor. Ama ya eli omzunuza çarpıyor ya masanın altından ayağı ayağınıza değiyor. Vücut bir şekilde bu isteği dışarıya atıyor. Sabırlı Boğa erkeği yine de temkinli davranarak, mercimeği fırına vermek için uygun zamanı bekliyor.

Bakışarak Anlaşan Balık

Gözler yalan söylemezdi değil mi? İster susup otursun, ister etrafınızda pervane olsun, bir bakışından sizinle ilgili tüm düşüncelerini iki saniyede anlamak fazlasıyla mümkün; gözlerinizi kaçırmadığınız sürece. Uzun uzun süzen, kendisini bakışlarıyla ifade eden Balıklar, bir bakmışsınız sizi sezgisel bir yolculuğa çıkarmış, kalbinize giden yolun kapısını gözleriyle aralamış.

Espri Yeteneğini Kullanan İkizler

Şimdi bu da nereden çıktı demeyin. Kadınlar esprili erkeklerden hoşlanır, erkekler de bunu sonuna kadar kullanır. Karşı tarafı etkilemek için zihninin tüm fonksiyonlarını çalıştıran İkizler, hızlı düşünen beyinleriyle mizacını da zorlanmadan ortaya çıkarır.

Mesajla Atağa Geçen Koç

Dallandırıp budaklandırmaya gerek yok, tek mesajla işi bitiririm. Bu sözler kimlere mi ait? Tabii ki harekete geçmek için hiç zaman kaybetmeden Koçlara. Girişimcilikte sınır tanımaz, hevesleri asla kursaklarında kalmaz. Net olmak iyi bir yerde, ayarı kaçırmadıkları sürece.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.