Hangi Burcun Erkeği Ayrılığa Nasıl Tepki Veriyor?

Ayrılık sonrası nasıl tepkiler veriyorsunuz? Çivi çiviyi söker kafasıyla aplikasyonlardan medet umup her gün farklı biriyle görüşüyor, yaranıza tuz basmaya mı çalışıyorsunuz? Yoksa yalnız kalmayı tercih edip bütün sosyal medya hesaplarınızı kapatıyor, biraz kafa dinlemek mi istiyorsunuz? Belki de bağımsızlığınızı ilan ettiğinizi düşünüp ilk uçak biletiyle kendinizi başka ülkelerin sokaklarında kaybediyorsunuz. Ve yine başka bir ihtimal, hala içinizde bir umut besliyor, dönerse senindir, dönmezse hiç senin olmamıştır düşüncesiyle karalara bağlıyorsunuz.

Kendini Kaybetmek İsteyen Burçlar

İlişkiler genellikle kırmızı şarap ve romantik bir müzik eşliğinde güzel bir yemekle başlar. Bittiğinde ise acısı ya bira fıçısında ya da rakı masasında çıkar. Ertesi günün sabahında ise kendinizi yatak odasında tanımadığınız biriyle bulmanızla bangır bangır pişmanlık alarmları çalar. Tabii o saate kadar ayılmamışsanız… Gerçek hislerinizi toprağa gömüp, kaçış mekanizmanızı devreye sokmak istemiş olabilirsiniz ya da Terazi ve İkizler burçları gibi kafanızı dağıtmak, kaderci Balıklar gibi bir duble daha ısmarlamak… Hepsi geçecek, biraz sabır…

Duygularını Paylaşmakta Zorlanan Burçlar

Kadınlar erkeklere göre daha sosyal varlıklar. Belki de ilişkilerine erkeklerden daha bağımlılar. Ancak durum tam anlamıyla öyle değil. Hislerini sadece partnerine açabilen erkekler, ayrılık sonrası kimseden duygusal bir destek alamıyor, derdini anlatacak kimseyi etrafında istemiyor. Bu durum, onların seçimi tabii. Belki mağrur konumda görünmek istemiyor, hassas Yengeçler ve duygu konusunda kör noktaları bulunan Başaklar gibi dertlerini dillendirmek istemiyorlar. Ya da içe dönük yaşayan Boğalar ve ağır başlı Oğlaklar gibi kendilerine biraz zaman vermeyi tercih ediyorlar.

Bağımsızlığını İlan Eden Burçlar

İlişki bitti, yelkenler fora! Artık özgürsünüz sayın Kovalar, sevgili Yaylar. Atın kendinizi en yakın havaalanına, verin elinizi Los Angeles’a, San Fransisco’ya! Ortamlara ara mı vermiştiniz, özgürlüğünü buket yapıp sevgilinizine mi göndermiştiniz, yoksa mum ışığında ara sıcak olarak servis mi etmiştiniz? Belki de yıllar boyu sürmesi temennisiyle parmağına bir yüzük geçiriverdiniz? Artık hafifleyebilirsiniz. Ancak bir kuş gibi kanatlanıp uçayım derken yaşayacağınız hayal kırıklıklarıyla kendinizi yerlerde bulabilirsiniz! Aman dikkat!

Agresif Tepkiler Veren Burçlar

Aldatıldınız mı? İlişkinizde haksızlığa mı uğradınız? Önce elinizdeki beyzbol sopasını sakince yere bırakın, derin bir nefes alıp rahatlayın. Tamam, ne yapsanız haklısınız, ama hapse girmemenizin taraftarıyız. Karşıdaki insana şiddetle bir şey öğretemeyeceğini, Aslanlar gibi kükremenin ya da asabi Koçlar gibi sinirinizi kavgada dökmenin hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini bilmenizi isteriz. Ancak akıllı bir Akrep gibi intikamı eski sevgilinizin önüne soğuk servis etmeyi düşünebilirsiniz. Yanına bir bardak su koymayı da unutmayın sakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.