Hangi Burcun Erkeği Neden Aldatır?

Çoğu zaman görmezden gelinen, nice ilişkileri bir çırpıda bitiren, keskin bir eylem aldatmak. “Aldatmayan erkek yoktur!” yaygın inancına kulak verdik, bu insanlar neden aldatır acaba dedik, derledik topladık. Madem bu türün aldatmayanı neslini çoktan tüketmiş, bakalım hangi burç kendine nasıl bir kılıf üretmiş?

Erkeklerin ilişki koçu Mars, bu ayıplı eylem hakkında hatırı sayılır ipuçları verir! Mars burcunu öğrenmek için tıkla!

Koç

Spor olarak aldatır! Gaza gelir, bir iddiaya katılır, ödül olarak aldatır. İlişkisinin heyecanını kaybeder, sıkıntıdan mı patlasaydım der, hakkı olan heyecanı yaşamak için aldatır. Adrenalin depoları kırmızı alarm verir, köşe başında azıcık mazot almak için, ayak üstü aldatır. Fiziksel çekimine kapılır, skor için aldatır! Karından mı korkuyorsun, sevgilinden mi çekiniyorsun, tahrikleriyle avlanır, kendini derhal ispat eder, korkusuzca aldatır! Koç’tur, aldatır da aldatır.

Boğa

Kıyamet alameti olarak aldatır! Kendi ilişkisinde cinsel tatmini kısıtlı ve yarınları umutsuzlukla doluysa, meşhur sabır taşı da orta yerinden çatladıysa, salebini yapar, pencerenin önünde kırmızı kar yağmasını bekler, işte o zaman aldatır. Duygunun olmadığı bedende ekmek aramaz! İlle de aldatsın, Boğa nasıl aldatırmış görelim der, çok ısrar ederseniz, zorunluluk olarak aldatır!

İkizler

Hobi olarak aldatır. Neden yaptın diyemezsin, huyudur değiştiremezsin. Gündelik bir sohbet sırasında kelimelerin büyüsüne kapılır, ne olduğunu anlamadan kendini aldatmış bulur! Fiziksel bir aldatmadan söz etmek güç olsa da bakışı, göz süzüşü, sohbeti, flörte açık ilişkileri ile aldatılmış hissettirir. Ama kimseler kendinde kusur aramasın, bu adam mizacı gereği ufak tefek çapkınlıklarıyla gönül çeler, her zekanın peşinden of çeker.

Yengeç

Teselli bulmak için aldatır! Suçluluk duygusu yaşamaya eğilimli olan Yengeç, esasen aldatma karşıtıdır. Aldatabileceği bir ilişkisi varsa muhtemelen divane olmuş bir aşıktır. Sevdiği kadar sevilmiyor, horlanıyor, sık sık yalnız kalıyorsa, kahrından düştüğü şefkatli arkadaş omuzunda, mumla aradığı ilgiye aldanır hem ağlar hem aldatır. Sonrası pişmanlık, gerisi vicdan azabı!

Aslan

Hakkımdır der aldatır. Koskoca kralım, herkese yetebileceğimi cihan duymasın da ormanlar dururken kulübemde mi yaşayayım der, tebaasını göstermek için aldatır! Her şeyin sahibi olduğu dev egosuna jest olsun diye aldatır. Pohpohlanırsa, övgülere boğulursa rica için aldatır! Yüce gönlüyle herkese yetmek peşine düşer, iyilik olsun diye aldatır. Egosu zedelensin gününü görsün diye aldatır. Koskoca kral lütfeder, herkesin gönlünü hoş etmek için aldatır oğlu aldatır!

Başak

Düşünür, taşınır, kaşınır, niyet ettim aldatmaya der, vazgeçer evine döner! Mükemmele olan saplantısı, hijyen takıntısı yüzünden bilmediğiyle parmak temasına girmez, tanımadığı kimselere yanaşamaz. Bunun biti var, piresi var, hastalığı, sıkıntısı var der, zaten zor beğenir, bin elekten geçirir genelde aldatmaz. Hayal kırıklıklarıyla dolu, eksik ve dağınık bir ilişkideyse, kusursuza düşkünlüğü yüzünden, belki aldatır.

Terazi

Nezaketen aldatır! İlişkilerinde isteklerini korkak alıştırmayan, beklentisi bol Terazi, ihmal edilirse aldatır. Zarif bir şıklık görsün aklı kalır. Kalbini mi kırsın yani güzelim kızın, duygularını mı incitsin! Nazikçe geleni, zevkle buyur eder, aldatır. Aman diyene sırtını dönmez, el açana yüz çevirmez, bir de haklıdır, ne var yani der aldatır!

Akrep

İntikam için aldatır. İhanete uğradığına emin olmasına gerek yoktur, içine düşen şüpheyi arzusuna katar, aldatır! Gücü kuvveti yerinde olsa da arzuları tavan yapsa da esasen sadıktır, aldatmayı tercih etmez. Olur da bir trafoya denk gelirse, arzular şelalesine rastlarsa, yüksek cinsel çekime dayanamaz, pervasızca aldatır. Gizemlere kapılır, tutkularına yenilir aldatır.

Yay

Macera olsun diye aldatır. Yakalanma olasılığı varsa, basılmak ne menem bir şeymiş der, adrenalin için aldatır. Acaba nasıl bir deneyim olurdu kurdu aklına düşerse merakından aldatır. Bu kadınla olmak yürek ister desinler, denemek bedava der, maceraya camdan atlar, aldatır. Aradığı heyecan ilişkisinde yoksa, seyyah olur, yolda bulur aldatır!

Oğlak

Çıkarı peşinde aldatır! Ciddi bir ilişkisi varsa, sulandırmayı sevmez, macera peşinde koşmaz, boşuna masraf, kayıp zaman der aldatmaz. Ancak, kontrolü elinden tamamen kaybeder, yetersiz hissederse, kendini bulmak için aldatır. Yüksek başarı hayranı, engin tecrübe sempatizanı, olgunluk sevdalısı olduğunu düşünürsek, kader ağlarını örerse Oğlak aldatır.

Kova

Farkında olmadan aldatır. Tek eşliliğe aklı pek ermez, çeşit sever, farklıya çekilir. Hayatın gerçeği, yaşamın nimeti, güdüsü gereği sevişir. Marjinal deneyimler için aldatır. Zekasının peşinden gelen, bilgisine başvuran ihtiyaç sahiplerini geri çevirmez, eli boş göndermez. E zaten bundan doğal da bir şey yoktur!

Balık

Astral olarak rüyalarda aldatır. Platonik aşklarıyla zihninde gününü gün eder. Balık suçsuz, balık günahsızdır! Baştan çıkarılmış, kader kurbanı olmuş, kötü yola düşmüş, kendini yabancı bir gezegende, adına günah gecesi dedikleri bir anın içinde buluvermiştir. Duygularına karşılık göremez, anlaşılmazsa, teselliyi genelde bir dublede, hayal aleminde, ille de aldatacaksa teselli veren bir koyunda bulur. Pişmanlıktan da ölür!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.