Hangi Burçların İçinde Birer Şeyma Subaşı Gizli?

Şeyma Subaşı’nı tanımayan, bilmeyen var mı aramızda? Sanırım artık yoktur. Biz onu en çok seyahatlerinden, katıldığı davetlerden, eğlendiği olabildiğince büyük konserlerden ve dolasıyla Instagram’daki renkli hikâye ve paylaşımlarından tanıyoruz. Takip et ya da etme, hangimiz böyle hareketli bir hayatın içinde olmayı hayal etmiyoruz ki? Dürüst olalım, hangimiz bir gün Miami’de ertesi gün Dominik’te, bambaşka bir gün Venedik’te gözlerimizi açmayı istemeyiz? Artık bazılarımız hayal etmenin ötesine geçti ve kendi imkânlarınca bunu yapmaya başladı bile. Belki bir Şeyma Subaşı gibi gezemiyoruz şimdilik ama biz de elimizden geleni yapıyoruz yani!

Ne demişler, “inanmak başarmanın yarısıdır”. Bizde buna “amin” diyelim ve Şeyma Subaşı kadar gezip görmeye meyli olan 3 burcu gel beraberce inceleyelim. Bakalım hangi burçlar, o muhteşem seyyahlık kapısını aralamışlar!

Kâşiflerin Kâşifi Yay Burcu

Yüzyıllar içerisinden en çok kâşif ve filozof çıkaran burcun Yay burcu olduğunu biliyor musun? Bu özellik sayesinde Yay burcu insanını bir ortamda tespit etmen gerçekten çok kolay!. Etrafı en çok inceleyen, en çok soru sorulan, mutlaka en fazla ve en dolu konuşan kişi, kesinlikle Yay burcudur. Bir anda tasvir yeteneği ile seni Japonya’nın şehirlerinde gezdirirken diğer anda Alman tarihi yapılarını anlatmaya başlayabilir. Onun kadar kültüre, tarihe, dine, felsefeye meraklı bir başka burç daha bulamayabilirsin. Yay burçları imkânları varsa seyyah gibi gidip gezmeyi, imkânları yoksa kitaplardan okuyup zihinleriyle seyahat etmeyi alışkanlık haline getirmiştir. Zodyak’ın tüm burçlarını yanyana getirip bilgi yarışması yaptırsak, açık ara Yay burcu kazanır!

Zodyak’ın En Meraklısı İkizler Burcu

Ele avuca sığmayan İkizler burcu insanları gezmeyi, gezerek öğrenmeyi çok severler. Sıkılgan ve hevesi çabuk kaçan bir yapıda oldukları için, onlara bazı şeyleri kitaplardan ya da videolardan öğretmek imkânsızdır. Oturup da bunun için sabretmezler. Çeşitliliği seven ve bunu arayan İkizler burçlarının gezip görerek öğrenmesi daha makuldür. Çevresi sürekli değiştiği için sıkılmasını gerektiren sorunlar ortadan kalkmış olur. İkizler burcu insanları dil konusunda da çok beceriklidirler ve çok çabuk öğrenirler. Daha çok küçük yaşlarda, gezip görmeye ve öğrenmeye başlayan İkizler burçlarının yaşları ilerledikçe bir dünya fatihi olmalarının önünde hiçbir engel yoktur!

Araştırmacı Akrep Burcu

Akrep burcu insanları da Yay burçları ya da İkizler burçları kadar olmasa da az meraklı sayılmazlar hani! Önceki iki burcun öğrenme açlığı ile Akrep burcundaki öğrenme açlığının çıkış noktası aynı olmasa bile varış noktası aynıdır neticede. Bu merak Akrep burcu insanlarını dünyada farklı yerlere götürür. Oralarda gözlem yapmasına, araştırmasına, öğrenmesine ön ayak olur. Karmaşık şeyleri anlamak konusunda diğer burçların çok önünde olan Akrep burçları, adeta gezip görmek ve hatta fethetmek için yaratılmışlardır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.