Hangi Burçların İçinde Birer Müge Anlı Gizli

Türk televizyonlarının fenomen ismi Müge Anlı, ekrana taşıdığı olaylarla çok kez ağızları açık bıraktı. Yeri geldi ihtiras filmlerini aratmayacak ilişki yumaklarını ustalıkla ortaya çıkardı, yeri geldi yıllardır izine rastlanamayan yakınları eliyle koymuşçasına buldu, yeri geldi masumiyet maskesi altında gizlenen katillere suçlarını canlı yayında itiraf ettirdi… Dile kolay. 10 yıl gibi bir sürede binlerce insan onun sayesinde ailesine kavuştu, binlercesi de onun sayesinde adalete teslim oldu. Peki, Anlı’nın böylesi büyük bir başarıya ulaşmasına ne yardım etti? Şüphesiz korkusuz, çalışkan ve samimi karakteri! Söz konusu tavırlarında 4 burcun etkileri net bir şekilde görülebilir. Sence hangileri?

Dosta Güven Düşmana Korku Veren Koç

Koçların oldum olası alerjisi var “Aman böyle yapsam ne olur, aman şöyle konuşsam kim ne der” diye hareket edenlere. Azıcık kalıbının adamı olsunlar, bu ne ya? Korkusuzluk karakterlerine işlemişken böyle kimselere saygı duyabilmesi mümkün değil. Tıpkı Müge Anlı gibi! Bir olayı çözüme kavuştururken gizli saklı yollara başvurması ya da altından başka şeyler çıkmasından korkması görülmüş şey mi? İşte bu yüzden dostlarına güven verirken, düşmanlarını korkudan tir tir titretir.

Dedektiflik Becerilerini Konuşturan Akrep

En ünlü dedektiflerin Akrepler arasından çıkması bir tesadüf değil. Araştırmacılık noktasında rakip tanımamaları, stratejilerini doğru bir şekilde kurmaları ve olayları aydınlatma tutkularını kararlılıkla sürdürmeleri onları birer Müge Anlı yapan temel özellikleri. Programda her vakayı kendi meselesiymişçesine benimseyen ve çözüm bulana dek uykularını bile feda edebilen Anlı’nın Akreplerle birçok ortak özelliği olduğu aşikâr.

Önce İş Diyen Oğlak

Oğlaklar için görev bilinci her şeyden önce gelir. Kafasında yapması gereken işleri düşünürken ya da bir meselenin üstünü henüz kapatamamışken, bir şey yokmuşçasına hayatına devam edebilmesi çok mümkün değil. Bugünlere tırnaklarıyla kazıya kazıya ulaşan Müge Anlı gibi! En karanlık olayları bile bir kez olsun “Of” demeden aydınlatması ve programın hayatının çok büyük bir bölümünü işgal etmesine rağmen bu sırada bir de hukuk alanında yüksek lisans yapması, doğum haritasında Oğlak burcunun etkili olduğunun güçlü bir kanıtı.

Her Şeyi Dobra Dobra Konuşmaktan Yana Yay

Yayların, açık sözlülüğüyle kim aşık atabilir ki? Diline gelen bir sözü, insanlardan çekinip geri yutması görülmüş şey değil. Dobralıkları markaları gibi! Müge Anlı’nın da sosyal medyada sıkça taklit edilmesine yol açan birçok sözü, açık sözlülüğünün eseri. Laftan anlamayan birine bile kafasına kaka kaka da olsa her şeyi açık ve net bir şekilde anlatmayı kendi görevi bilir. Güneş burcunun Yay olması bu noktada bir tesadüf değil.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.