Hangi Burçların İçinde Birer İrem Derici Gizli!

Müzik dünyasının şahsına münhasır şarkıcısı İrem Derici açık sözlülüğüyle bilinir. Medyaya malzeme olacak kadar sansasyonel konuşan ünlü şarkıcı, bu yüzden kendini sık sık polemiklerin içinde bulur. Diğer ünlülerle zaman zaman karşılıklı söz düellosuna girer. İrem Derici’nin bir diğer öne çıkan özelliği de maskülen tavırlarıdır. Bazen kullandığı argo sözcüklerle izleyici şaşkına uğratırken şakalarıyla durumu toparlamaya çalışır. Tüm bu özelliklerini bir araya toplarsak bazı burçların içinde birer İrem Derici gizli olduğu fark edilir.

Maskülen Koçlar

Zodyak’ın tabiri caizse kabadayı burcudur Koçlar. Onların karşısında dikilip de racon kesmek her yiğidin harcı değildir. Kadınlarında bile bu sert tarzı sezersiniz. Beden dilleri ve stilleri maskülendir. Konuşma tarzlarında kibarlık veya naiflik göremezsiniz. Vurdulu kırdılı bir film sahnesini izler gibi hissedersiniz onlara bakınca. Kullandıkları sözcükler zaman zamana argoya kaçar. Karşı cinsle kanka gibidirler. Bu cümleler sizlere İrem Derici’yi anımsatmıştır muhtemelen. Ünlü şarkıcı da maskülen davranış biçimiyle Koç burcunun ruhunu yansıtır. Flörtleriyle bile zaman zaman asker arkadaşı tadında bir iletişim şekli geliştirir.

Şakacı ve Vurdumduymaz Yaylar  

“Hayata ne verirsen, aynısını alırsın.” sözünün ete kemiğe bürünmüş halidir Yaylar. Pozitif ve hayatı hep mizaha alan dünyalarıyla, mutlu olmayı başarırlar. Sıkıntılı hadiseleri hiç de umursamaz, canlarını sıkacak konuları görmezden gelirler. Gülmeyi, gülümsetmeyi severler. Hayatın gülünç yanlarıyla dalga geçerken, yeri gelir kendi halleriyle de alay ederler. İrem Derici de hayat mottosunu dertleri boş vermek üzerine kurmuş adeta. El alem ne der kaygısı yaşamayan ünlü şarkıcı, tatsız konuları mizah malzemesi yapar sık sık. Kendisiyle barışık biri olarak, hakkında yapılan garip capsleri eğlenerek sosyal medyada paylaşır.

Polemiklerin Efendisi Aslanlar

Aslanlarla bir savaşa tutuşacaksanız silahlarınızı sağlam kuşanmalısınız aksi takdirde yenilgi kesindir. Onları alt etmek kolay değildir. Güneşten aldıkları enerjiyle çalışıp pili bitmeyen batarya gibidirler. Ne çeneleri ne ruhları savaştan kaçar. Bu burçlar tartışmalarda hatalı bile olsalar öyle bir savunma yaparlar ki kendilerini haklı konuma çıkarırlar. Aslan burçları gibi İrem Derici de sürekli bir çatışmanın içerisine girer meslektaşlarıyla. Açık sözlülüğü ve potlarıyla sık sık birilerini kızdırır. Karşı tarafın tepkisine çok daha güçlü ataklarla yanıt verir.

Sanata Yatkın Balıklar

İnce ruhlu Balık burçları, hayatının bir döneminde bile olsa kıyısından köşesinden bulaşır sanata. Ya sadık birer seyircisi ya da bu işin profesyoneli bir sanatkara dönüşürler. Müzik, sinema, fotoğraf, tiyatro gibi birçok dalda varlık gösterebilirler. İrem Derici ise daha çocuk yaşta piyano çalıp şarkı söylemeye başlar. Büyük şöhretini, müziğe olan yatkınlığına ve mükemmel sesine borçludur. Duygusal parçalar onun başarılı yorumuyla daha büyüleyici bir boyuta ulaşır. Ayrıca ünlü sanatçı Balık burçları gibi aşık olduğunda romantik ve fedakar bir yapıya bürünür. Flörtlerini her anlamda onure etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir