Hangi Burçlar Olmasa Dünya Çok Sıkıcı Bir Yer Olurdu?

Hani vardır ya bir arkadaş grubunda enerji yükselten, girdiği ortama enerji getiren, kahkahaların desibelini yükselten kişiler… İşte Zodyak’ta da böylelerine rastlamak mümkün! Her burcun bir karakteri olmakla birlikte neşeli halleriyle dikkat çeken birkaçına özel bir parantez açmak şart. Özellikleri bir bir saydık, tahmin etmesi pek zor olmasa gerek. Sence hangi burçlar olmasa dünya çok sıkıcı bir yer olurdu? Yanıtı yeni yazımızda!

Enerji Santralinden Hallice Koç

Koç deyince ilk akla gelen kelime, şüphe yok ki enerji! Bilenler bilir, günlük yaşamlarında bile uzun uzadıya bir yerde oturamayan kimseler. Tabii, günü tek başlarına geçirecek değiller. İllaki kendilerine eşlik etmesi için birilerini peşinden sürükleyecektir. Hatta yetinmeyip arkadaş grubuna liderlik ederek, eğlencenin dibine vurabilir. Haliyle onlarsız bir dünyanın ne kadar sıkıcı olabileceğini hayal etmek zor değil.

Eğlencenin Diğer Adı İkizler

İkizler burcu insanların oldum olası farklı bir auraları var. Karşılarına kim geçerse geçsin ciddiyetini koruyamaz, sessiz bir şekilde oturamaz, somurtup duramaz… İki kere iki dört!  Sohbet etmek, gülmek, eğlenmek onların genlerine işlemiş. Başka türlüsü mümkün değil ki. Çevresinde kim varsa kaçarı yok, kanına girer illa!

Asaleti Yeten Aslan

Ateş elementi burçlarının enerjiyle ve eğlenceyle yakın bağı malum. İşte Aslan da onlardan biri! Konuştuğu her insanın modunu yükseltmesi, keyifli sohbetlerle saatler geçirmesi ve kalitesinden asla ödün vermemesi… E, daha ne olsun? Dememiz o ki her insanın mutlaka ama mutlaka Aslan bir dostu olmalı! Nitekim eğlenmeye en kestirme yoldan onlarla ulaşılabilir.

Sosyal Ortamların Aranan İsmi Yay

İster sosyetenin en gözde simaları bir araya getirilsin, ister en ünlü DJ’ler sahne alsın, ister şatafatlı organizasyonlar planlansın… Hiç fark etmez. Bir partide Yay yoksa, oradan hayır gelmez! Hayat enerjileri yeter bir kere, gerisi hiç mühim değil. Yaşadığı çevreden ve insanlardan sıkılmış insanlara tek bir önerimiz var, Yay burcu bir arkadaş edinmesi! Böylece sıkılmak kelimesini lügatinden silebilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir