Hangi Burçlar Görücü Usulü Evlenir?

Yüzlerce yıllık bir gelenek! Kiminin ailesinden, büyüklerinden aşina olduğu, kiminin televizyon programlarından. Unuttun mu yoksa izdivaç programlarını? Daha birkaç ay öncesine kadar yapılan reyting savaşlarını? Aynısı işte. Evlenmek isteyen iki insan tanıdıklar vasıtasıyla bir araya gelir, şansları varsa birbirini beğenir, işlerin devamı yavaş yavaş gelir. Ne kadar sağlıklı olduğu tartışmalı. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, görücü usulüyle yapılan evliliklerin, aşk evliliklerine göre daha uzun sürdüğü bile tespit edilmiş. Peki hangi burçlar evlenmek için anne baba sözü dinleyip görücü usulünü tercih edermiş? Şimdi sıra geldi bu sorunun yanıtını aramaya.

Gelenekselliğin Diğer Adı Oğlaklar!

Oğlak burcu insanı saygınlığını önemser. Deli dolu aşkların değil, oturaklı ilişkilerin insanıdır. Evleneceği kişi önce ailesinin onayını almalıdır. Tinder’la falan işi olmaz, fotoğrafını, kişisel bilgilerini sosyal mecralarda paylaşmaz. Kalbini önüne gelene açmaz. Boyu boyuna, suyu suyuna, helal süt emmiş birini bulur, evlilik yolculuğuna koyulur. Kim bilir, belki de pembe panjurlu evinde gayet mutlu bir beraberliği olur.

Ailesine Düşkün Yengeçler

İlk görüşte aşkmış, hislerinin peşinden koşmakmış, yıldırım nikahı kıymakmış… İmkansız değil elbet fakat oldukça zor. Yengeç burcundan bahsediyoruz sonuçta. Önce onu anlayan, sevip sayan birini bulacak, kendisinden emin olacak. Sonra ailesinin karşısına çıkaracak. Onay aldığı zaman evlilik işlemlerine başlayacak. Ya da onların bulduğu adayları kendi filtresine sokacak. Taşlar yerine oturduğunda belki de hayatının insanıyla bir yastıkta kocayacak! Görücü usulü evlenen burçlar listesinde Oğlaklar gibi o da yerini alacak.

Hangi Burçlar Görücü Usulü Evlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.