Hangi Burca Nasıl Günaydın Mesajı Atılır?

Sabah “günaydın” mesajını almaktan hoşlanmayan kimse olamaz herhalde. Özellikle hoşlanılan ya da flört edilen biri varsa, onun yerini neredeyse hiçbir şey tutamaz. Hiç beklemediğin bir anda, gözünü ilk açtığında ya da evden çıkmak için hazırlanıyorken bir anda göreceğin günaydın mesajı tüm gününün keyifli geçmesini sağlar. Tabii aynı şekilde karşı tarafın da. O halde hoşlandığın kişiye burcuna göre nasıl bir günaydın mesajı atman gerektiğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Aceleci ve Hevesli Koç

Ne Yazmalısın: “Bugün bizim için planlanmış harika bir programım var, ne olduğunu tahmin etmeye çalışmak ister misin?”

Meydan okumayı çok seven Koç’un, ikiniz için planladığın programı tahmin etmeye çalışmasını sağla! Böylece sürekli olarak sana mesaj atmak isteyecek, üstelik seni düşünmeden yapamayacak. Açık vermeden tüm gün farklı tahminler sunmasını sağlayabilir ya da planlarının neler olduğunu sonunda açığa kavuşturabilirsin, tamamen sana kalmış. Daha sonra birlikte vakit geçirmeyi planladığın yere götürürken yüzündeki gülümsemeyi göreceksin, üstelik oyunu kazandığını gören Koç fazlasıyla mutlu olacak.

Tam Bir Aşk Böcüğü Olabilen Boğa

Ne Yazmalısın: “Çok klasik olabilir ama, dün gece seni rüyamda gördüğümü söylemek istedim.”

Aşka geldiği zaman Boğa, siyah beyaz bir aşk filmindeki kadar romantizmi hissetmek isteyebiliyor. Bu yüzden ona günaydın mesajı atarken basit olduğu kadar şirin ve romantik olması da fazlasıyla önemli. Onu düşündüğünü sürekli söylemene gerek yok, o sadece senin aklında olduğunu bilmek istiyor o kadar. Bu yüzden bir kere bile söylesen en azından bir süre için yeterli!

Meraklı ve İletişimi Güçlü İkizler

Ne Yazmalısın: “Seni rüyamda görmekten çok daha güzel olan şey ne biliyor musun? Seninle vakit geçiriyorum. Öğle yemeği, sen ve ben…”

Belki de İkizler’in en çok istediği şeylerden biri konu ne olursa olsun lafı dolandırmadan direkt olarak söylemektir. Tabii flört aşamasındayken azıcık flörtleşmek de ister 🙂 Sabahın köründe uyanıp evden çıkmaya hazırlanırken okuyabileceği kısacık, ama tatlı bir flörtözlük içeren, buluşmanıza kadar seni aklında tutacak bir mesaj onun için birebir.

Yemek Yapmaya Bayılan Yengeç

Ne Yazmalısın: “Birlikte güzel bir yemek yapmak ister misin?”

Yengeç’in en sevdiği şeylerden biri de birlikte vakit geçirmekten keyif aldığı insanlarla yemek yapmak! Eğer seninle gerçekten vakit geçirmek istiyorsa bu mesaja kayıtsız kalması imkansız. Ayrıca sabah ilk işinin onunla bir plan yapmak için harekete geçmiş olman da çok hoşuna gidecek.

İlgi Delisi Aslan

Ne Yazmalısın: “Senin gibi birini tanıdığım için ne kadar şanslı olduğuma inanamazsın.”

İltifatı fazlasıyla seven Aslan, en çok da hoşlandığı birinden bir övgü duyduğu zaman mest olur. Bu yüzden, ona harika bir günaydın mesajı atmak istiyorsan mutlaka iltifat dolu bir içeriği olmalı. Bu sayede tüm gün seni düşünecek, tam anlamıyla gönderdiğin mesajı aklından çıkaramayacak. İlişkiyi canlı tutmak için iletişimin daima sıcak kalmasını isteyen Aslan, sabah flörtleşmelerinizden ve uyandığın anda onu düşünüyor olmandan çok etkilenecek.

Mükemmeliyetçi ve Çalışkan Başak

Ne Yazmalısın: “Günaydın canım, bugün senin için yapabileceğim bir şey var mı?”

Hizmet odaklı yaşayan, alçakgönüllü Başak, zamanının çoğunu sevdiği insanlara gönderdiği sabah mesajlarında onlara yardımcı olabileceği bir konunun olup olmadığını sorar. İhtiyacı olan birine yardım etmekten fazlasıyla keyif alıp, mutlu olur. Mükemmeliyetçi bir yapısı olduğu için ona yardım etmek istemenden etkilenecek, hatta seni takdir edecek.

Flörtöz Terazi

Ne Yazmalısın: “Sana günaydın mesajı atabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum!”

Büyük bir romantizm hayranı olan Terazi, hoşlandığı ya da flört ettiği kişi başını döndürsün ister. İçten yapılan iltifatlara bayılır, sıkıcı diye düşünülen romantik hareketler ona aşkın var olduğunu kanıtlar, sürekli düşünüldüğünü hissetmek ister. Ayrıca böyle bir mesaj ile flörtleşmeyi ateşlemiş olacağın için emoji koymaktan çekinme!

Kontrollü ve Gizemli Akrep

Ne Yazmalısın: “Bugün bir planın var mı? Seninle vakit geçirmek istiyorum.”

Akrep, her ne kadar tutkunun burcu olarak tanınsa da zekası ve ruhu ile de sevdiklerinin hayatında var olmak ister. Uygun olup olmadığını sorman, hayatının önemli bir parçası olduğunu, seninle vakit geçirmek için zorlu koşullara başvurmasına gerek olmadığını bilmesini sağlayacak. Öğle yemeği sonrası içeceğiniz bir kahve bile onun için çok özel!

Özgürlüğüne Düşkün ve Entelektüel Yay

Ne Yazmalısın: “Bugün yeni bir sergi başlıyor. Akşam ben gideceğim, sen de gelmek ister misin?”

Flört etmekten hoşlanan Yay, ilişkiye başladığı anda boğulmuş hissetmekten epey korkar. Hem ilgi alanına girecek hem de onu gelmek zorundaymış gibi hissettirmeyeceksin. Yay, karşısındaki kişinin zekasına fazlasıyla değer verir ve derin konularda konuşmaktan keyif alır. Gideceğiniz sergide de gördüğünüz sanat eserleri hakkında değerlendirme yapmak ikinizin de çok hoşuna gidecek.

Daima Meşgul Olan Oğlak

Ne Yazmalısın: “Bugün yoğun bir gün olacağa benziyor, ama sonrasında senin de boş vaktin olursa görüşelim mi?”

İşine tam anlamıyla aşık olan Oğlak’a günaydın mesajı atabiliyorsan oldukça şanslı biri olduğunu bilmen gerek. Hayatına kimsenin girmesine izin vermez, sabah işleriyle uyanır, ertesi günün planlarıyla uyur. Ayrıca sık sık meşgul ve işiyle ilgilenen biri olduğu için buna saygı duymayacak birini hayatında tutmayacağını da bilmelisin!

Sıra Dışı ve Bağımsız Kova

Ne Yazmalısın: “Günaydın, bugün okulda/işte senden faydalanmak isteyenlerin haddini bildirmeye ne dersin?”

Bu mesaj sana biraz soğuk ya da alakasız görünebilir, fakat Kova’nın klasik flörtlü bir mesaja cevap vermeyeceğini hepimiz çok iyi biliyoruz. İşleri ağırdan almayı, kendine mesafe tanınmasını isteyen Kova, zaman zaman mesafeli ve soğuk olabilir, şaşırma 🙂

Sezgileri Güçlü ve Naif Balık

Ne Yazmalısın: “Dün gece hayatımın en tuhaf rüyalarından birini gördüm ve rüyada sen de vardın!”

Duygusal ve zaman zaman flörtöz olan Balık, her ne kadar merhametli, naif ve romantik olsa da bazen buz gibi soğuk biri de olabilir. Kimi zaman çalışırken, kimi zaman evcil hayvanıyla vakit geçirirken hayal dünyasına dalar, sezgileri kuvvetli olduğu için hem rüyalarının hem de hayallerinin gerçek olabileceğine inanır. Bu tarzda atacağın bir günaydın mesajı sonrası mükemmel bir sohbetin başlangıcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.