Hangi Burca Kötü Haber Nasıl Verilir?

Her günü güllük gülistanlık geçen biri misin? Ya da her gününü kaygı olmadan, endişe taşımadan neşeyle geçen birini tanıyor musun? Mümkün değil, değil mi? İnişli çıkışlı hayat yolculuğunda seni her zaman güzel haberler karşılamıyor. Kimi zaman üst üste gelen zorluklarla ve kötü haberlerle mücadele etmen gerekiyor. Böyle zamanlarda yanındaki insanların desteği çok önemli bir hale geliyor. Onların yaklaşımları, destekleri seni ayakta tutuyor. Kimi zaman da sen “bu insan” olmak zorunda kalıyorsun. Bu içeriğimizi birine kötü haber verip yanında olman gereken zamanlara ışık tutsun diye hazırladık. Gel bakalım, hangi burca kötü bir haber nasıl verilirmiş, yanında nasıl durulurmuş öğrenelim. Hazırsan başlıyoruz!

Koç Burcuna Karşı Tamamen Dürüst Ol

Burçlar âleminin dürüstlük konusundaki en net burcu olan Koç burcunun başa çıkamayacağı, mücadele edemeyeceği bir şey yoktur. O güçlüdür ve her şeyle başa çıkmaya hazırdır. İstenmeyen bir olay gerçekleştiğinde ya da ona kötü bir haber vermen gerektiğinde ne olduğunu hiçbir şeyi saklamadan ona açıkça söylemeli ve tamamen dürüst bir şekilde yanında olacağını belirtmelisin.

Boğa Burcunun İyi Niyetini Paylaş

Burçlar âleminin en durgun, en taşkınlığı olmayan, en huzura yürümeye çalışan burcu olan Boğa burcunun her şeye çok da hazırlıklı olduğunu söyleyemeyiz. İstenmeyen bir olay olduğunda sakin kalmaya, soğukkanlılığını korumaya çalışır, ancak yalnız başına üstesinden gelemez. Onun yanında olmak istiyorsan onun iyi niyetli olduğunu bildiği belli etmeli ve bundan asla şüphe etmediğinin altını çizmelisin.

İkizler Burcuna Lafı Dolandır

Burçlar âleminin en değişken, en çeşitli, en karmaşık sinyallere sahip burcu olan İkizler burcu hayatta başına gelebilecek şeylere karşı zihinsel olarak hazır olsa da duygusal olarak hazır olması uzun süre alır. İstenmeyen bir olay olduğunda, zehir gibi zekâsı onun adına yolu bulur, çözümleri üretir. Ancak duygusal zekâsı ve ruh hali kitlenebilir. Böyle durumlarda ona kötü haberi hemen vermemeli ve olayları olabildiğince dolambaçlı yollardan söylemelisin.

Yengeç Burcuna En Kötüsünü Söyle

Burçlar âleminin duygusal tepkilerde en yoğun olan burcu şüphesiz ki Yengeç burcudur. Hepimiz onun ne kadar babacan ne kadar anaç bir burç olduğunu biliriz. İstenmeyen bir olayda Yengeç burcunun yanında olmak istiyorsan onu içinden hemen çıkamayacağı bir duygu denizine atmak zorundasın. Bunu da ona olayın olabilecek en kötü yanlarını anlatmaya başlayarak yani ölümü gösterip sıtmaya razı ederek yapabilirsin.

Aslan Burcunun Sırtını Sıvazla

Burçlar âleminin en kendini beğenmiş, en kendine odaklı, en egosuna düşkün burcu olan Aslan burcu, başına istenmeyen bir olay gelmesini kendisine bir hakaret hatta yapılmış bir saldırı olarak görür. Bu nedenle böyle bir durumda onun yanında olmak istiyorsan, konuya bugüne kadar onun her konuda sarf ettiği çabaları takdir ederek girmelisin. Gururunu okşayan sözler söylersen, yanında olmanı kabullenmesi kolaylaşır.

Başak Burcunu Telkin Et

Burçlar âleminin en takıntılı, en evhamlı burcu olan kafasında bin tilki dolanan Başak burcu ani değişimlerle kolayca baş edemez. Düzeninin bozulması onun başına gelebilecek en kötü şeydir. Bu nedenle istenmeyen bir durumda ya da kötü bir şey olduğunda onun yanında olmak istiyorsan ona her şeyin düzeleceğini telkin etmeli ve gelecek güzel günlerden bahsetmelisin.

Terazi Burcunu İyi Haberlere Boğ

Burçlar âleminin en nazik, en modern, en diplomatik, en barışçıl burcu olan Terazi burcu genel olarak kötü olaylarla yüzleşmekten kaçınır. Kötülüklerden izole bir baloncuk içinde yaşamayı tercih eder. Bu nedenle ona kötü bir haber vereceksen öncelikle ona sağdan soldan bol bol iyi haber vermelisin. Kötü habere hiçbir zaman hazırlıklı olmayacaktır ama böylelikle en azından tepkisini azaltabilirsin.

Akrep Burcunu Sakinleştir

Burçlar âleminin en kindar, en gizemli, en tutkulu burcu olan Akrep burcu istemediği bir durumla, kötü bir olayla karşılaştığında kolaylıkla intikam moduna geçebilir. Onun yanında olmak istiyorsan, öncelikle kötü haberi verdiğinde, başına gelen bu kötü şeyle alakan olmadığını söylemelisin. Yoksa intikam listesine adını altın harflerle yazdırabilirsin, dikkatli ol! Sonrasında da dünyanın iyiliği için tüm gücünle Akrep burcunu sakinleştirmelisin.

Yay Burcuna Kötüsünü Göster

Burçlar âleminin iyimser olmak için en çok çabalayan burcu olan Yay burcuna geldi sıra. Yay burcunun istenmeyen bir durumla karşılaştığında ne tepki vereceğini kestirebilmek zor aslında. Abartan tavrı ile paniğini arttırıp büyük üzüntüler yaşayabileceği gibi umursamaz tavrını devreye sokup etkilenmeyebilir de. Bu nedenle ona daha kötü şeyler olabilecekken olmadığını söylemeli ve her şeyin daha iyiye gideceğini söyleyerek cesaretlendirmelisin.

Oğlak Burcuna Net Ol

Burçlar âleminin en temkinli, en ölçülü ve bir diğer en dirayetli burcu olan Oğlak burcu, istemediği bir durumla karşılaştığında kalbinden ziyade aklını ve mantığını dinleyecektir. Bu nedenle onun yanındaki insan olmak istiyorsan sen de aklını ve mantığını ön plana almalı, Oğlak burcundan hiçbir şey saklanmamalı ve ona her şeyi açık ve detaylı şekilde anlatmalısın.

Kova Burcuna İyisini Göster

Burçlar âleminin en insancıl burcu olan Kova burcu, istemediği bir durumla karşılaştığında genel olarak mesafeli ve soğukkanlı olmayı başarabilir. Rasyoneldir, kendini kolay kolay bırakmaz. Ama onun yanında olmak istiyorsan, sen yine de ona kötü haberi vermeden önce hala nefes aldığını hatırlatmalı ve gelecek güzel günlerden bahsetmelisin.

Balık Burcuna Desteğini Hissettir

Burçlar âleminin bir diğer en duygusal burcu olan Balık burcu için maneviyat çok önemlidir. Başına kötü bir şey geldiğinde, hayal dünyası ile arasındaki bağ koptuğunda, ayakları gerçekten yere basması gerektiğinde etrafında güvenebileceği insanları arar. Bu nedenle ona gittiğinde konuyu her halükârda öğreneceğinin bildiğini ama senin yine de bu haberi ona gönüllü şekilde verdiği belirtmelisin.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.