Hangi Burç Yatakta “Şimdi Biz Neyiz” Sorusunu Sorar?

Belki uzun süredir kimseyle görüşmedin. Bir süre için kendinle baş başa kalmak istedin. Fakat çevrendeki potansiyel sevgili adaylarını da bir bir listeledin. Doğru zamanın geldiğini hissettiğinde ise aralarından bir tanesini seçip hedefe kilitlendin. Gelsin Whatsapp mesajları, Instagram stalklamaları. Hemen ardından kısa bir flört dönemi. Ve beklenen buluşma anı geldi.

Güzel bir yemek, ortamı ısıtan birkaç kadeh alkollü içecek. Senaryo gayet klasik. Gecenin sonu kahve bahanesiyle evde biter, mercimek fırına verilmek için akreple yelkovan birbirine girer. Peki hangi burç malum soruyu sormak için en doğru zamanı bekler? Sorunun cevabı zor değil. Tabii ki düzenli ilişki insanı Yengeç burcu!

Yatak odasının kapıları açıldı, ön sevişme sonrası işlem başarıyla tamamlandı. Ve işte beklenen soru: Peki şimdi biz neyiz? Karşı taraf olayın şokuyla birkaç dakika kendine gelemez. Etrafa boş gözlerle bakar, biraz da salağa yatar. Sonra yalpalamaya başlar, ucu açık cevapları araya sokar. Duygusal Yengeç ise duyacağı tek kelime için partnerinin ağzına bakar.

Çünkü aradığı şey arada buluşup seks yapmak değil. Güvendiği birinin omzuna başını yaslamak, içinde bulundukları duruma bir isim koyup düzenli bir ilişkiye başlamak. Duygusaldır bir kere. Oradan oraya savrulmayı, her gece başka biriyle takılmayı sevmez, böyle bir şeyi her şeyden önce kendisine yediremez. Kendisini hazır hissettiğinde işleri netleştirmek için soru sormaktan çekinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.