Hangi Burç Varlığı ile Dünyaya Ne Katıyor?

Hepimizin hayata gelişinin bir amacı var elbet. Hiçbirimiz boş yere burada değiliz. Yapmamız gereken şeyler, çözmemiz gereken meseleler, dünyaya katmamız gereken özellikler var. Kimin görevinin ne olduğunu anlayamadığımız zamanlardan geçiyoruz. Kim bu dünyaya ne için, neyi gerçekleştirmek için, kime ne katmak için geldi? Bunları bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey, şu an burada, dünyada hep birlikte olmamızın bizim henüz bilmediğimiz bir sebebi var. Hepimizin merak ettiği sebebi biraz olsun anlamak için bu içeriğimizi hazırladık. Bakalım hangi burç, varlığıyla dünyaya ne katıyor? Hazırsan başlayalım.

Azimli Koç Burcu

Capcanlı Koç burcu insanı, önce kendi etrafındaki insanlara, sonra ise dünyaya motivasyon kaynağı oluyor. İnsanlara yaşam enerjisi veriyor. Öncülük etmekten çekinmeyen Koç burcu, gizli bir lider gibi çalışıyor. Coşkulu Koç burcunun kafasına koyduğunu yapıyor olması, cesareti, dürüstlüğü, gayretli çalışması, hırslı davranışları, sonuna kadar mücadeleye açık olması ve hiçbir yüzleşmeden kaçınmaması etrafındaki insanlara devam etme ve pes etmeme motivasyonu sağlıyor.

Sabırlı Boğa Burcu

Sakin ve sebatkâr Boğa burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara, sonra ise tüm dünyaya dinginlik katıyor. Dayanıklı Boğa burcu karşısına gelen her duruma karşı sakin kalabilmesi, sağduyulu yaklaşımı, kendisini bozmaması, öyle hemen endişelere kapılmaması etrafındakilere güç veriyor. Soğukkanlı oluşu ve her duruma karşı temkinli yaklaşımı onu karşılaştığı sorunların içerisinden çekip alınca onu görenlerin onun gibi olmak istemelerine neden oluyor.

Değişken İkizler Burcu

Çok yönlü İkizler burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya hareket katıyor. Esnek ikizler burcunun enerjisi, paylaşıldıkça artan bir enerjisidir. O da bunu bildiği için kendisinden vermek konusunda bir problem görmez. Bu nedenle kendi enerjisini alır ve dünyaya verir. Hızlı düşünmesi, aktifliği, merakı ve zehir gibi beyni onun bir anda birden fazla işi yapabilmesine neden olur. O hızlandıkça dünya ondan beslenmeye, dünya ondan beslendikçe o hızlanmaya devam eder.

Anlayışlı Yengeç Burcu

Şefkatli Yengeç burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya hoşgörü kaynağı oluyor. Kalbi kocaman olan Yengeç burcunun pozitif duyguları, dünyayı sarıp sarmalayabiliyor. Hümanist Yengeç burcu bu durumu bildiği için önüne gelen herkesi ve her şeyi, hepimizin özünde bir olduğu düşüncesiyle sevip sarmaya devam ediyor. Vatanseverlik, yardımseverlik gibi duygular, hep Yengeç burcunun kalbinin içinden çıkıp bizim kalbimizin içine giriyor.

Sıcakkanlı Aslan Burcu

Oyuncu Aslan burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya mutluluk katıyor. İnsanların yüzündeki tatlı bir tebessümlerin ve kalplerindeki sebepsiz mutlulukların nedeni olmayı da seven hayat dolu Aslan burcu, öncesinde kendi isteklerine kavuşursa onu kimse tutamaz! Çünkü kendi istediklerine kavuştuğunda ondan mutlusu olamaz. Sıklıkla cömertliğinden bahsettiğimiz Aslan burcunun, keyfi yerinde olduğunda yayamayacağı bir mutluluk yoktur!

Üretken Başak Burcu

Düzenli ve titiz çalışan Başak burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya verim katıyor. Planlı ve dikkatli bir şekilde çalışıp, üretkenliğini konuşturan, ürettiği her alanda da çalışkanlığını kullanan Başak burcunun başarılı olmasının önünde hiçbir engel yoktur. Aksine onu izleyenlere de şevk verir, çalışma isteklerini ve hırslarını arttırır. Zanaatkâr oluşuyla etrafındakileri de el becerilerini kullanmak yönünde motive eder.

Diplomatik Terazi Burcu

Medeni davranan ve her hareketi ile barışçıl olan Terazi burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya anlayış kaynağı oluyor.Sorunları çözme konusunda çok başarılı olan Terazi burcu, adeta bir diplomat gibi çalışarak etrafındaki krizleri çözmeye çalışır. Karşısındakine kibar ve hoşgörülü davranarak problemleri ortadan kaldırma gücüne sahiptir.

Yoğun Duygulara Sahip Olan Akrep Burcu

Derinliği olan Akrep burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya içlerindeki tutkuyu veriyor. Sezgisel Akrep burcu, etrafındaki herkese ne yaparsa yapsınlar, onu tutkuyla yapmayı öğretirler. Onlar için içinde güçlü ve derin duygular olmayan hiçbir şey gerçek değildir. Bu nedenle karşılaştıkları her şeyi olabildiğine gerçek hale getirmeye çalışırlar.

Her Konuda Uzman Yay Burcu

Çok farklı meraklara sahip olan, çok farklı alanlara heves duyan Yay burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya içlerindeki mentörü sunuyor. Büyük resmi görebilen Yay burcu her konuda bir bilgi sahibi olduğu için herkese mentörlük yapabilir. Akıl verdiği insanların ondan daha ileri gitmeleri de mümkündür. Ama Yay burcu da yüce gönüllü bir burç olduğu için buna takılmayarak herkesin hayatının daha iyi yerlere gelmesi için elinden geldiğince uğraşır.

Çalışkan Oğlak Burcu

Planlı ve kararlı hareket eden Oğlak burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya azim duygusunu katıyor. Hedef odaklı Oğlak burcu, her işini bileğinin hakkıyla yapmazsa rahat bir uyku uyuyamaz. Onun altına girdiği işin hakkını vermesi ve yüzünün akıyla başarılı bir şekilde o işin tamamlanması gerekir. Bu da onun etrafındaki insanlar için büyük şanstır!

Toplumsal Olaylara Duyarlı Kova Burcu

Zeki ve her konuda söyleyebilecek bir sözü olan Kova burcu insanı önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya özgürlük duygusunu katıyor. Sözünün arkasında duran Kova burcu, eşitlikçi ve ilkeli oluşuyla bu fikirlerini etrafına bulaştırıyor. Onların duruşu bize özgürlük hakkında çok şey anlatıyor. Bir Kova burcunun yalnızlığını sevdiği kadar sevsek yeter!

Artistik Balık Burcu

Sanatın her dalına çok yatkın olan Balık burcu insanı, önce kendi etrafındaki insanlara sonra da dünyaya yaratıcılık duygusunu katıyor. Onlardaki hayal gücü zaman zaman kendilerini de şaşırtsa da, yaptıkları işin sonucundan asla pişman olmuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.