Hangi Burç Son Dakika Golü Atar? Hangisi Tavrını Ortaya Koyar?

Planlı biri misiniz? Yoksa kafasına estiğini yapan, rüzgarın götürdüğü yerde soluğu alan bir tip misiniz? Peki son dakika golleri atanlara karşı nasıl tepki verirsiniz? Misal verelim. Arkadaşlarınızda bir hafta öncesinden buluşmak için plan yaptınız. Mekanı ayarladınız, bütün haftanın programını yaptınız. Artık son saatler. İşten sonra eve geldiniz, duşunuzu alıp geceye hazır haldesiniz. Fakat ters giden bir şeyler var.

Açtığınız Whatsapp grubunda kimsenin sesi soluğu çıkmıyor, herkes salağa yatmış ölü taklidi yapıyor. Siz ise planladığınız saatte kararlaştırılan yerde olmak için taksiye atladınız, mekanın yolunu tuttunuz. Önceden rezervasyon yaptırdığınız masanız hazır, ancak arkadaşlarınız hala kayıp. Hop bir telefon geliyor. Biri çok hastalanmış, yatak döşek yatıyor. Hemen arkasından bir mesaj daha! Diğerinin memleketten annesi gelmiş, evden çıkamıyor. Yeter mi hiç? Elinizde kalan en güvendiğiniz insanın da son anda çok acil bir işi çıkmış, bitirir bitirmez yanınızda olacakmış! Bekle babam bekle!

Yukarıda anlattığımız burç size de tanıdık geliyor değil mi? Sorumluluktan kaçan, plan yapmadan yaşayan, yapsa da hiçbirine uyamayan Balıklar, kendilerini oradan oraya savurur, son dakika golünü rövaşatayla atarlar! Her işini 40 gün önceden programlayan, disiplinli tavrını elden bırakmayan, zaman nakittir kafasındaki Oğlaklar ise böyle bir durum karşısında sahayı anında terk edip, arkadaşlarıyla olan ilişkinizi önümüzdeki 60 sene için kapatırlar. Bekletilmeye, son dakika gollerine karşı tavırlarını net bir şekilde ortaya koyar, taviz verme konusunda bir adım bile geri atmazlar!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.