Hangi Burç Sevgilisini Yaşam Destek Ünitesi Olarak Görüyor?

Yalnız kalabildiğinizi düşünüyor musunuz? Ya da en son sevgilinizden ayrıldığınızda nasıl hissettiniz? Arkanıza bakmadan devam edip kendinize zaman vermeyi mi denediniz, yoksa çivi çiviyi söker kafasıyla kendinizi başka birinin kollarına mı sürüklediniz? Öyle ya da böyle tek başınıza da bir şeyler yapabileceğinizi bir türlü öğrenemediniz. Hep başkasına ihtiyaç duydunuz, onlardan medet umdunuz. Tolstoy’un “İnsan insanla yaşar” sözünü sonuna kadar savundunuz. Yüzleşmekten kaçtınız, taviz vermek zorunda kaldınız, yüzeysel davrandınız, el alem ne der diye kafanızı patlattınız, kararsız kaldınız, kendi görüşlerinizden vazgeçip son sürat yaşam destek ünitenize bağlandınız.

Issız bir adaya düşseniz bile yanınıza alacağınız 3 şeyin tamamı insan olurdu herhalde. Açlıktan değil, yalnız kalmaktan ölebilirdiniz sonuçta, öyle değil mi? Peki sorun neydi? Tek başına kalamamanızın nedeni tam olarak neredeydi? Klasik bir Terazi hep başkası tarafından mı yönetilmeliydi? Korkularınızın olduğu hiç aklınıza gelmemiş miydi? Evet, evet korkular! Hatta autofobi, monofobi, isolofobi, eremofobi gibi bilimsel tanımlamaları bile var. Yalnız kalamayan insanlar için kullanılır, çengel bulmacalarda karşınıza çıkarlar. Sürekli başını yaslayacak bir omuz, tutacak bir el arar böyle insanlar.

Demek çevrenizin bu kadar geniş olmasının bir sebebi varmış sevgili Teraziler. İnce düşünceleriniz, hep bir ara yol bulmak için verdiğiniz mücadeleniz, yalnız kalamamaktanmış. Huzuru hep başkasında aradınız durdunuz. Tek başınıza ayaklarınızın üstünü basmaya bile unuttunuz. Koltuk değneklerinizi hep yedekte tuttunuz. Fiziğinizi de bunun için kullandınız. Bitmek bilmeyen bir yolda oradan oraya savruldunuz.

Moyra'yı İndir, Karakter Özelliklerini Detaylı Öğren!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.