Hangi Burç Sevgilisine Facebook Şifresini Vermez?

Aslında her şey tamamen sizde başlıyor, sizde son buluyor. Sınırlarınız, istekleriniz, karşı taraftan beklentileriniz ilişkinizin temellerini oluşturuyor. Bazen yapmam dediğiniz şeyler yapıyor, bazen boyunuzdan büyük işlere kalkışıyorsunuz. Genelde ipleri elinizde tutmak, sevgilinizin tuttuğu takımdan giydiklerine, çevresindeki arkadaşlarından öğle yemeği menüsüne kadar söz sahibi olmak istiyorsunuz. Bütün sosyal medya hesaplarının şifrelerini öğrenip ne var ne yok her şeyi öğrenmek istiyorsunuz. Geçmişini deşmek, eski sevgilileriyle neler konuşmuş öğrenmek istiyorsunuz. Fakat karşınızdaki bir Kova ise biraz orada duracaksınız. Neden mi? İşte başlıyoruz.

Önce köprüyü geçinceye kadar ayıya dayı dediniz, hedefe giden yolda yavaş yavaş ilerlediniz. Sevgilinizin evinde bıraktığınız diş fırçasıyla başlayan planlarınızı çok geçmeden suya düşürdünüz. Belki sevgilinizin Kova burcu olduğunu unuttunuz, belki yine de şansınızı denemek için işe koyuldunuz. Sınırları zorlayan Akreplere uydunuz; laftan anlamaz, başına buyruk Yaylar gibi davrandınız. En sonunda yalnız kalıp, duygusal Balıklar gibi karalara bağladınız.

Kovalardan bahsediyoruz. Hiç mi tanımıyorsunuz!  Bağımsızlığını ilan etmiş, doğru bildiğin yoldan ilerlemiş, ilkelerinden, prensiplerinden vazgeçmemiş, özgürlüğü için yaşamış, haklarını savuna kadar savunmuş, kendi bildiğini yapmakta dünya markası olmuş, bağlanmaktan kaçmış, kaçamadığında mesafesini koymuş, aykırı tavırlarıyla muhalefet partilerine adaylığını koymuş birinin sevgilisine Facebook şifresini vermesini mi planlıyordunuz? Hayır hayır, fazlasıyla yanılıyorsunuz. Şeytana uyuyor, ilişkinizi elimde tutayım derken, özgür kuşu avucunuzdan kaçırıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.