Hangi Burç Sevgili Yapınca Arkadaşlarını Satmaz?

İstediğimiz her şeyi aynı anda yapmak, bütün sevdiklerimizi bir arada tutmak, aynı zamanda farklı ortamlarda bulunmak ne yazık ki mümkün değil. Belki gündelik hayatınızda pek sorun yaratmayan bu durumu bir de yeni bir ilişkinin başındayken yaşadığınızı düşünsenize. Bir tarafta yıllarca yediğinizin içtiğinizin ayrı gitmediği arkadaşlarınız, bir tarafta sürekli yanında olmak istediğiniz, yanına koşa koşa gittiğiniz sevgiliniz. Durumlar biraz karışık, aşağı tükürseniz sakal, yukarı tükürseniz bıyık! Peki hangi burç sevgilisi olsa bile arkadaşlarının yanında olur; hangileri kendini kaptırır, can dostlarını bile unutur?

Dost Canlısı Kovalar!

Zaten pek ilişki insanı olmayan Kovalar için arkadaşlık kavramı bir başkadır. Dostlarının ailelerinden önce geldiği zamanlar ise oldukça fazladır. Çünkü kova rasyonel düşünür, doğumla kazanılan değerlere değil, kendi tercihlerine güvenir. Hayatında biri olsa bile arkadaşları önce gelir. Seçim yapmak zorunda bırakılmasına bile izin vermez, tavrı nettir. Ne ilkelerinden ne de kendisinden ödün verir. Bu yüzden Kova burcu bir sevgiliniz varsa arkadaşlarıyla iyi geçinmeye bakın, tercihinizi mum ışığında yemek yerine playstation gecelerinden yana kullanın. Onu doğal ortamından ayırmayın.

Sevgili Odaklı Burçlar!

Aşktan gözü kör olan Akrepler, ilişki odaklı yaşayan Teraziler, duygusallık denizinde ağlara takılan Yengeç ve Balıklar, söz konusu sevgilileri olunca arkadaşlarını biraz ihmal edebilirler. Birlikteliklerinin üstüne titrer, her an onunla olmak için dünyaları verirler. Duygusallıktan yana pek bir müzdarip olan bu arkadaşlar, kimi zaman sevgilinin etrafında dönen bir pervaneden farksızlar, aşkın kısık ateşinde yavaş yavaş pişmeye dünden hazırlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.