Hangi Burç Öfkesini Kusup Sevgilisini Whatsapp’ta Bloklar?

Belki aldatıldınız, belki asla tahammül edemeyeceğiniz bir davranışa maruz kaldınız. Önce tartışmaya; sonra tabak çanak fırlatmaya, kapıları vurmaya başladınız. Baktınız sonu gelmiyor, karşınızdaki vatandaş susmak bilmiyor; sizin de eliniz ufaktan mutfak bıçağına doğru gidiyor, kendinizi bir kaza çıkmadan, çıkarmadan evden atmayı başardınız. Bitti mi peki? Olur mu öyle iş canım, daha bunun aramaları var, Whatsapp mesajları var, Instagram’dan takipden çıkarmaları, numarasını engelleme aşamaları, arkadaş dedikoduları, pişmanlık aşamaları, kıskandırma çalışmaları…

E bir de son sözü siz söyleyeceksiniz tabii. Haklısınız sonuçta, öyle değil mi? Elinizdeki bütün kozları kullanacak, kafasını bir bir duvarlara vurdurtacaksınız. Pişmanlıktan ölüp bitecek, tıpış tıpış tekrar kapınıza gelecek. İki giderli söz de söylediniz mi, eteğinizdeki bütün taşları döküp öfkenizi kustunuz mu, üstüne bir de Whatsapp’tan, Instagram’dan engelleyip bütün ulaşım yollarını kapattınız mı, tamamdır cepte o iş! Önce yolunuza güller serecek, sonra tıpış tıpış kapınıza gelecek. Kim tutar sizi?

Gelelim işin burçları ilgilendiren kısmına. Kimin yukarıda bahsettiğimiz şekilde davranma potansiyeli olduğuna. Kafasından geçeni anında karşı tarafa ileten, kendini kontrol etmesi için 10 kutu sakinleştirici içmesi gereken, duygularını dizginlemeyen, içinden geleni patır patır söyleyen, yeri geldiğinde inat eden, yeri geldiğinde kavga eden Koçlar, anlattığımız tanıma pek bir uygunlar. Önce sayar söver, sonra karşısındakinin ağzını açmasına bile zaman bırakmadan sevgilisini bütün sosyal medya mecralarından büyük bir zevkle bloklar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.