Hangi Burç Nasıl Şımartılmak İstiyor?

Şımartılmaya hepimiz zaman zaman ihtiyaç duyuyoruz. Hatta bazen bunu abartıp hayatımız komple o şekilde geçsin istiyoruz ama pek mümkün olamıyor 🙂 Yine de hayatımızda sevdiğimiz insanlar olduğu sürece bizi şımartacak insanlar da hep var olacak.

Koç Lüks Bir Süitte Kafa Dinlemeli

Sevgilin lüks bir otelde özel bir süit tutmakla işe başlayabilir! Ama bu süit oda; yaşadığın tüm stresten arınmanı sağlayacak rahatlatıcı özellikli kalp şeklinde bir spa küveti ile donatılmış olacak! Mineraller açısından zengin, kokusunun bile günlerce burnunda kalacağı, tuz ve köpükle dolu bir küvet… Burada seni arayan soran da olmayacak, tüm gün tek başına kafa dinleyeceksin!

Doğaya Düşkün Boğaya En Sevdiği Çiçeklerden Bir Demet

İster gül, isterse zambak olsun taze kesilmiş favori çiçeklerinin beklenmedik bir şekilde sunulmasından daha çok sevdiğin bir şey olamaz! Rutin görevlerle dolu günlük hayatında, sana sunulan nadide çiçekler, adeta sana yeniden hayat enerjisi aşılar. Kalbin yeniden pır pır olmaya başlar ve aslında ne kadar güzel bir yaşama sahip olduğunu hissedersin.

İkizleri Kendini Geliştirebileceği Aktivitelere Davet Edin

Entelektüel ve öğrenmeye açık yönün sayesinde her an, her yerde hiç tanımadığın insanlarla konuşabilir, yepyeni şeyler öğrenebilirsin. İlgi duyduğun herhangi bir konuda bilgi sahibi olan kişilerle bir araya gelme fikri çok ilgi çekici geliyor değil mi? Mesela sanat tarihine merakını bilen sevgilin yapacağı araştırmanın ardından dernekler arasında yaptıkları toplantıya senin de katılmanı sağlasa inanılmaz keyifli olmaz mıydı?

Yengeçler Ufak Jestlerle Mutlu Olabilir

Küçük sürprizler ile mutlu olmayı bilebilmeli insan, değil mi Yengeç? Sabah uyandın tek gözün kapalı bir şekilde evden çıktın, arabana doğru gidiyorsun, malum işe gitmen gerek. Ön camda sileceğin oraya bir kart sıkıştırılmış. Sen bu ne ki falan diye düşünürken; biricik sevdiceğin sana kendi elleriyle romantik bir not bırakmış! Sabahın yoğunluğu falan derken bir bakmışsın saat 12 olmuş, yine sürpriz! Öğle yemeğini senin için özel olarak ofisine sipariş vermiş!

Aslanlar Düşünüldüğünü Bilmek İster

Uyumadan önce düşündüğü son kişi olduğunu ve uyandığında düşündüğü ilk kişinin sen olduğunu bilmek istiyorsun. Tabii sadece “iyi geceler” ve “günaydın” mesajından memnun olman beklenemez! Yaratıcı şeyler duymak, kimi zaman sürpriz hediyelerle yeni bir güne merhaba demek istersin. Ne de olsa seninle birlikte olmak kolay değil, bu kadar çok sevenin varken el üstünde tutulman gerek!

Başaklar Rutinden ve Monotonluktan Kaçmak İster

Sevgilinle aynı evde yaşıyor, hatta aynı okula ya da iş yerine gidiyor olabilirsiniz, bu yüzden monotonluk buram buram her yerinizi sarmış olabilir, ancak bunun kolay bir çözümü var diye düşünüyorsun. Monotonluktan çıkmak demek, bulunduğunuz ortamdan ayrılmak demek senin için. Sahilde yürüyüş yapabilir, hafta sonu farklı bir şehre ya da ülkeye gidebilirsiniz. Yeter ki sürpriz bir yolculuğa çıkın.

Terazilerin Biraz Gevşemeye İhtiyacı Olabilir

Çoğu zaman bir şeyleri kontrol etmekten hoşlanıyorsun, ancak bazı anlarda bunları salıvermen gerektiğine inanıyorsun. Herkesin rahatlamaya ihtiyacı var değil mi? Kendini tamamen açık ve savunmasız bırakmak, başından aşağıya tüm kaslarının yumuşatıldığını hissetmek apayrı bir duygu! Sana hediye edilecek tüm günlük bir spa tam da ihtiyacın olan şey! Bir insan bundan daha güzel nasıl şımartılabilir ki?

Akrepler İçini Dökerek Rahatlar

Kendini özel hissettiren şeylerden biri aileden birinin, yakın bir arkadaşının ya da sevgilinin hiçbir tavsiye vermeden sadece seni dinlemesi! Tavsiye ya da öğüt istemiyorsun, sadece içindekileri dökerek konuşup rahatlamak istiyorsun. Sık sık bu zamana kadar hissettiğin tüm hayal kırıklıklarının ortadan kaldırılmasına ve gerçekten huzuru hissetmeye ihtiyacın oluyor. Bu yüzden birinin empati yaparak sadece seni dinlemesini istiyorsun!

Yaylara Sürpriz Bir Akşam Yemeği Hazırlayın

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” lafı sadece erkeklere özel olamaz, aynı şey kesinlikle kadınlar için de geçerli! Favori mezelerin, dünya mutfağından en sevdiğin ana yemek, tadı damağında olan içecekler ve ev yapımı bir tatlı! Hiçbir şey bunlarla donatılmış bir sofra kadar güzel olamaz. Üstelik eve geldiğinde hiçbiriyle uğraşmayacak olman ve hepsinin hazır olması da paha biçilemez!

Sürpriz Bir Tatil Oğlakları Kendine Getirir

Her ne kadar çalışkan ve disiplinli tarafınla tanınsan da sen de tatil yapmaya bayılırsın! Tüm senenin yorgunluğunu, stresini üzerinden atmak, deşarj olmak istiyorsun. İşte tam bu noktada, hoşuna gidebilecek sürpriz bir tatil programı seni şımartmaya yeter de artar bile! Su altı sporlarından hoşlanan bir Oğlak için bir haftalık bir dalış programı bizce kulağa harika geliyor!

Kovaya, İşini Kolaylaştıracak Pratik ve Teknolojik Ürünler Hediye Edin

Teknolojiye olan düşkünlüğünü bilmeyen yok! Neredeyse evindeki ampulleri bile telefonundan yönetecek, gelmeden önce klimayı açacaksın! Hatta teknoloji biraz daha ilerlese de evine bir robot alsan, bütün işleri o yapsa hiç fena olmaz değil mi? 🙂 Teknoloji henüz o kadar gelişmedi ama tüm evi temizleyebilecek süpürgeler var, sen sadece ayarlamalarını yapıyorsun o bütün evi geziyor! İşte biri sana ondan hediye etse senden daha mutlusu olamaz!

Balıklara El Emeği, Göz Nuru, Duygu Seli Bir Mektup Yazın

Herkes Whatsapp’tan ya da Facebook’tan bir aşk mesajı gönderebilir, bunun hiçbir özelliği yok. Ama biri sana mektup yazarsa işte o zaman midende kelebekler uçuşur, kalbin yerinden çıkacakmış gibi olur! Sayfalar boyu elle yazılmış her kelime ile seni ne kadar çok sevdiğinden ve sensiz yaşayamayacağından bahsediyor. Zaten okuduğun anda dünyanın en şımarık aşıklarından biri olacak, gözyaşlarına engel olamayacaksın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.