Hangi Burç Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Kaç kovalanın sonu gelip, alakalar etkisini yitirince, cicim ayları geçip, heyecan alıp başını gidince, yüzyıllardır etkisini yitirmeyen, şarap misali yaşlandıkça güzelleşen, biraz da ağzı açık unutulan bayat bir oyun kıskandırmak! Ama her koşulda işe yarar, olta muhakkak sevgiliyi tutar, birkaç sıyrıkla kendine yeniden bağlar! Burçlar âleminde işler nasıl yürür, kim kıskandırmak için hangi yola başvuruyor?

Koç Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Düz adam Sami’nin Zodyak’taki karşılığı Koç; konu kıskandırmak ise doğrudan başka bir kadınla flörte soyunur, turnayı gözünden vurur! Kıskandıracağım derken, adı çapkına çıkar, ihanetin kırmızısını görür, geri dönülmez yolda son çıkışı da kaçırır, strateji yapacağım derken güzelim ilişkisinden olur!  Artık ben aslında kıskandırmak için yaptım dese de görünen köyler kılavuz istemez, giden sevgili geri dönmez, geçmiş olur!

Boğa Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Kıskandırmak Boğa’nın hiç tarzı değildir! Kıskanmaktan nefret eden, güveninin son haddine kadar kullanan, baskılara dirense de en son kıskanmaya zorlanan Boğa, düşmek istemediği kuyuya kimseyi çekmez, dibi görmeden aklına karpuz kabuğu sokturmaz! Kendi ilişkisinde affı olmayan duyguyu başkalarına yaşatmaz!

İkizler Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Elimi sallasam ellisi, sen misin başı boş bırakıp arayı soğutan der, gecelerin derinine, flörtlerin dibine vurur! Güzel çirkin aramaz, konu kıskandırmaksa yan bakışıyla yakar, cilvesini bol bol saçar, sevgilisini öfkeden kudurtur, kıskançlıktan çatlatır! Zihinsel flörtlerin baş kahramanı İkizler ata sporu olarak kıskandırır, tereddüt etmez!

Yengeç Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Şefkatini bol bulup stokları tükenmez sanan, dikkatini başka yönlere kaydıran sevgili, Yengeç’in vazgeçilmezi sanırken kendini, şefkatinin kendine özel olmadığını anlayınca duvara toslar! Yengeç’in istediği de soğuk bir duş etkisi, sağlam bir farkındalık testidir! Başkalarının ayağının sıcağını, sırtının rahatını, açlığını, tokluğunu düşünür, sevgilisini iyice kıskandırır!

Aslan Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Beni ne doktorlar ne mühendisler istedi der, yüzlercesinin arasından seçtiği sevgilisinin ilgisizliğine resti çeker! Gösterişi bol bir gününde şöyle bir salınır, pervane şov yapar, sevgiliyi rüzgarıyla silkeler kendine getirir. Haremi ağzına kadar dolu Aslan, kendini vazgeçilmez mi sandın mesajını hayranlarının budala bakışları eşliğinde verir, usanırsa sıradakiyle yoluna devam eder!

Başak Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Sekiz yılda bir gördüğü arkadaşının saçının bir ton açıldığını fark etsin, senin kendini estetiklerle yeniden yarattığını görmesin! Kıskanma da ne yap! Başak aslında tüm detayları, nemdeki artışı, kırıntıdaki dağılmışı görür, sesi çıkmıyor diye, bilmiyor sanırsın! Damarına basma, sende beş saat bakıp görmediğini, ellerde saniyede fark eder, şaşırıp kalır, için için deli olursun! Başak durur durur, beklenmedik anda fena vurur!

Terazi Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Solan çizgisinden şaşmayan Terazi, nezaket şovlarıyla kıskandırır! Kapılar açar, sandalyeler çeker, ceketler tutar, pervane olur, dumur eder! Güzelliği şıklığında Terazi, kaçan gözleri bir anda üzerine toplar, çok geç olmamışsa geri döner, gemi çoktan kaçmışsa yelkenini rüzgâra çevirir, yeni aşkına salınır! Fazla kıskandırılmayı beklememek, ilgiyi alakayı kesmemek Terazi sevgililerine önerilir! Malum partneri olmadan yaşayamayan Terazi, kıskandırırken transfer olabilir!

Akrep Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Duygusunun ayarı, intikamını kemiği yoktur, kıskandırayım derken can yakar! Fazladan üç beş ilgi gösterisi, ufak tefek kaş göz oyunuyla kimseyi kıskandırmaz! Aklına koyduysa fena kıskandırır, kantarın topu fazla kaçar, hikâyenin sonu beklenmedik bir trajedi ile biter! Küçük oyunlarla tahrik edilmemesi, minik tuzaklarla sevgisinin ölçülmemesi önerilir!

Yay Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Eğlencesi bol, enerjisi sınırsız Yay, seni bir güzel göz ardı eder, başka kahkahalara misafir olur! Gönlünce eğlenir, keyfin gözünü çıkarır! Güldürüsüne katılamaz, anlatısına bilet bulamazsın, kapalı gişe oynadığı komedisinde kendine yer açamaz, kapı önünde kalırsın! Gittiği yerin neşesi bol ise geri dön desen de gelmez! Rüzgâra kapılırsa uçar gider, yeni maceraları çabuk benimser!

Oğlak Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

İhmal ettiğin Oğlak’ı mesailerinin arasına ilişip göremezsin! İşine kuma olsan sıra sana gelmez! Zor uzaklaştığı kariyer hedeflerini hep elinin altında capcanlı tutan Oğlak, bir adım ötelenirse, beri gelmesi yıllar alır! Çabucak B planına geçer, işe güce dalar, önüne siper olsan “Bir sevgili gördüm sanki!” der, önemsemez, sorumluluklarından başını kaldırmaz, kıskandığınla kalırsın!

Kova Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Arkadaşı bol, özgürlüğüne düşkün Kova, kısıtlamaya gelmez! Tüm vaktini kankalarına ayırır, romantik yemeklerini kabul gününe çevirir, özel sohbetlerinizi pes turnuvası arasına sıkıştırır, arkadaş toplantılarının suyunu çıkarır! Ayak üstü yakalamanın, yalnız kalmanın peşine düşer, oyuncaklarından kıskanırsın da doğru zamanı bulup dert anlatamazsın! Kova sana ayırdığı müstesna alanı hak etmezsen, kalabalıklara karışıp izini kaybettirir! Denk gelip kıskanamazsın!

Balık Burcu Sevgilisini Nasıl Kıskandırır?

Rüyalarda kıskandırır! Ucu bucağı görünmez hayallerine bir dalar, bulup elinden yakalayabilene, çıkarıp yüzünü görebilene aşk olsun! Sen ne olduğunu anlamaya çalışırken, Balık’ın platonik aşklar galaksisinde kendine yer açamaz, dünya dışı kalırsın! Dalgınlığıyla aklına bin tilki düşürür, şüphelere daldırır! Olmayan kimselerden kıskanır, kendini gereksiz hisseder, varlığından şüphe edersin! Gözüne girsen görmez, haykırsan duymaz! Balık’ın senin için indiği dünyayı ona dar edersen, dünyanda yalnız kalırsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.