Hangi Burç Müzik Sesi Duyduğunda Klip Havasına Girer?

Sende de oluyor mu böyle? Anladın işte ne demek istediğimizi. Yolda yürüyorsun diyelim, hatta belki bir yere yetişmeye çalışıyorsun. Belki de ayna karşısında saçlarını kurutuyorsun. Ya da vapurda martılara simit atıyorsun. Hop arka fona hemen bir müzik! İşte oldu! Sanırsın Nihat Odabaşı 30 kişilik bir ekiple klibini çekiyor. O nasıl endam öyle, bakar mısın şu göz süzmelere. Harcanıyorsun vallahi! Ah onlardaki şans sen de olsa dünya starı olurdun, öyle değil mi? Biliyoruz, senin de aklından aynı şeyler geçiyor. Acaba haritanda bir yerlerde yelelerini savuran bir Aslan mı yatıyor?

Neden mi? Çünkü Aslan burcu kendini göstermeyi sever. Etkileyici tavırlarıyla sahip olduğu her şeyi sergiler. Dikkat çeker, eğlenmek ister. Kendisiyle barışık olduğu için sokak ortasında bile dans eder. El alem ne der diye düşünmez. İçinden geldiği gibi davranır. Hayat dolu, neşeli, mutludur. E biraz da oyuncudur. Kendisini beğenir, egoisttir. Eleştirilmekten pek hoşlanmaz, her yaptığına kılıf uydurmasa olmaz.

Fotoğraf makinesi mi gördü? Hemen bir havalar, bir pozlar. Sanırsın Vogue’a kapak olacak, fotoğrafları billboardlarda yayınlanacak. Müzik sesi mi duydu? Öyle bir yürür ki kaldırımda… Sanki catwalk yapıyor New York moda haftasında! Bir de saçlarını savurur, şampuan reklamlarındaki ünlülerden farklı yoktur! Pohpohlanmak isteyen Aslanımız övgüye aç, fakat karnı toktur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.