Hangi Burç Kesinlikle “Sabah İnsanı” Değildir?

Hepimiz sabahları ışıldayan, cıvıldayan insanlardan olmak zorunda değiliz. İşe ya da okula gidecek olmak zaten yeterince zor, bir de üstüne erken uyanacak olmak çoğu zaman üstümüze kâbus gibi çöküyor. Bazılarımız erkenden uyanıp pozitifliğini korumaya çalışsa da geri kalanlarımız sabahın erken saatlerinden gerçekten nefret ediyor. Sabahları uyanık olmak için çaba harcayan bu burçların arasında sen de var mısın acaba? Yoksa tam tersi olarak etrafına pozitif enerji yayan minnoş bir sabah insanı mısın?

İkizler Burcu

Bir İkizler burcu insanından, devamlılık bekleyemezsin. Her gün aynı olsun, her gün aynı uyansın, her gün aynı davransın isteyemezsin. Olanı bu, malzeme bu çünkü. Onun her günü ayrı bir gün! Modu her gün değiştiği için, girdiği her mod sabah insanı modu olmayabilir. Bir gün sabahlara âşık olup, diğer gün sabahlardan nefret edebilir. Bir gün erkenden uyanıp meditasyon yaparken diğer gün öğlene kadar uyuyup bruncha gidebilir. İkizler bu, ne zaman ne yapacağı belli mi olur!

Aslan Burcu

Keyfine düşkün Aslan burcunun elinden ritüellerini kimse alamaz. O uyanmak isterse erken de uyanır. Sevdiği bir yere gidecekse, istediği bir şeyi yapacaksa herkesten önce de uyanır. Ama konu güzellik uykusu ise, kimse kusura bakmasın bir Aslan burcu insanı güzellik uykusunu bozup erken uyanamaz. İstem dışı uyanırsa kesinlikle sabah insanı olamaz, aksine sabah kâbusu gibi çöker onu uyandıranların üstüne. Aslan burçlarının zevklerini ellerinden almazsan, onların en iyi arkadaşı olabilirsin!

Terazi Burcu

Ritüeli olan tek burç Aslan burcu değil elbette. Burada kapı gibi Terazi burcu var! Terazi burcu insanlarının sabah ritüelleri atlanacak cinsten değil hem de! Bakımlı ve temizliğine düşkün Terazi burçları türlü türlü kremleri, jelleri ve tonikleri ile sabah bakımını yapmadan tam olarak uyanmış sayılmaz. Onun tüm gün asık bir suratla, mutsuz mutsuz dolaşmasını istemiyorsanız; Terazi burçlarına hemen bir bakım kiti uzatın ve kendine gelmesine izin verin!

Akrep Burcu

Akrep burcu insanı da uyandığı gibi afyonu patlamayanların grubundan, yani pek de sabah insanı olamayanlardan. Bu nedenle sabah kahvesini içmeden kendisine gelemez, neşeli olamaz. Onunla geçireceğiniz gün güzel olsun istiyorsanız, uyandığı saate müdahale etmeyin ve uyandığı gibi önüne kahvesini koymayı ihmal etmeyin. Biraz zaman geçtikten sonra, müthiş bir “öğleden sonra” insanı olabilir çünkü!

Balık Burcu

Keyifçiliği ile meşhur olan bir diğer burç ise Balık burcudur. Balık burcu sadece bu keyifiçiliğine bile kalsa erkenden uyanmak ve uyanır uyanmaz bir şeylere hazır olmak istemez. Zaten hayalperestliği nedeniyle gece erken yatmaz, uzun uzun melankoliye düşer. Ya da en iyi ihtimalle, güzel hayallere dalar bu nedenle de sabah dinç bir şekilde uyanamaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.