Hangi Burç İlk Buluşmada Nasıl Bir İzlenim Bırakır?

Hoşlandığın kişi ile ilk buluşmaya çıkacak kadar ilerlerken göbeğin çatlamadıysa, bundan sonrası kolay olacak, bize güvenebilirsin. İş, o ilk adımı atıp o masaya oturtmakta! Sonrasında her şey senin elinde çözülüyor. Kendini iyi tanıtman gerekiyor. Tanıttığın kişi seni isterse, seni severse ne ala! İstemezse de yapacak bir şey yok. Başka sulara açılman gerekiyor demektir. Peki, burçlar ilk buluşmada akıllarda kalacak bir izlenim bırakmak için neler yapıyor, bir fikrin var mı? Hazırsan bakalım, beraber öğrenelim!

Koç Burcu

Hareketli Koç burcunun elinden bugüne kadar ne kurtulmuş! Neyi istemiş de elde edememiş! Randevuya çıktığı kişide bıraktığı izlenim “biraz kafadan çatlak” olan Koç burcunun fevri hareketlerinin özel bir çekiciliği olduğunu kabullenelim. Neyin doğru olduğunu düşünüyorsa onun peşinden gitmekten çekinmez. Bu huyunun şimdiye kadar duvara çarptığı pek görülmemiştir. İçindeki gazla cesur atılımlar yaparken çıktığı kişinin ondan etkilenmemesi pek mümkün değildir.

Boğa Burcu

İnatçı Boğa burcu da Zodyak’ın ne isterse onu elde edebilen çocuklarından biridir. Randevuya onunla çıkmaya karar verdiysen zaten onun kafasındaki en önemli soru işaretini gidermiş olursun. İlk adımı atmayı kabul ettiysen, devamının da geleceğinden emin olur. İlk randevunuzda sende bırakacağı izlenim çok sevimli bir ısrarcılığının olmasıdır. Sıkıcı ya da buyurgan bir ısrarı yoktur. Kendisi eğlendiği ve seni de eğlendirdiği sürece bunu kullanır. Seni ikinci randevuya ikna edene kadar etrafında dört döneceğinden emin olabilirsin!

İkizler Burcu

Laf cambazı İkizler burcunun en önemli silahı sözcükleridir. Seninle konuşurken, seni kendisine bağlayacak cümleleri çoktan belirlemiştir. Arka arkaya sıraladığı cümleleri, anlattığı esprili hikâyeleri, seveceğini düşündüğü anekdotları ile kalbini fetheder. Zehir gibi zekâsına hayran kalmadan randevuyu bitiremeyeceğin İkizler burcu insanı, zaman geçtikçe seni kendisine sözleriyle bile âşık edebilecek güçtedir.

Yengeç Burcu

Sağduyulu Yengeç burcu ile randevuya çıkmak terapi gibidir. Seni ve duygularını önemseyen, yaşanmışlarını öğrenmek isteyen, tutabiliyorsa yoluna ışık tutmayı seven Yengeç burcu insanının en büyük silahı maneviyatıdır. Yengeç burcu seni can kulağı ile dinler ve sana güven vererek ona açılmanı sağlar. Belki de kendini o güne kadar kimseye anlatmadığın şeyleri anlatırken bulabilirsin. Randevudan sonra sende bırakacağı izlenim, sana ne kadar iyi geldiği olacaktır.

Aslan Burcu

Her zaman yüksek hedefleri olan Aslan burcu, gönül işlerinde de yüksek hedeflerin peşinden gider. Bir randevuya çıkacağı zaman karşısındaki kişiye büyük jestler yapar. Bunu sadece hediye almak, çiçek almak ya da hesabı ödemek gibi düşünme. Evden almak, eve bırakmak, buz gibi havada ceketini vermek gibi büyük jestler de Aslan burcundan sorulur. Sende bıraktığı izlenim, centilmenliği, kibarlığı ve özgüveni ile seni nasıl kolaylıkla baştan çıkardığı olacaktır.

Başak Burcu

Başak burcu ile çıkılan bir randevu, her olasılığı hesaplanmış bir matematik problemi gibidir. Detaycı Başak burcu, randevuya gelmeden önce seninle ilgili her şeyi çalışmış olur. Ne seversin ne sevmezsin bunların hepsini sana sormadan biliyordur. Sadece uygulamaya dökmesi kalmıştır. Onu da başarıyla tamamlar. Randevunun sonunda sende bırakacağı izlenim ne yaparsa en iyisini yapacağı ve ortalama ile yetinmeyeceğidir.

Terazi Burcu

Çekici Terazi burcu, görür görmez ilk adımda kapılabileceğin burçlardan biridir. Şıktır, kibardır, hangi cümleleri kurması gerektiğini bilir. Medenidir her şeyden önce, sınırlarını iyi çizer, durması gerektiği yeri çok net belirler. Çünkü bilir, karşısındakinin duymak istediklerini söylediğinde kendi isteği ile o sınırlardan içeri çekileceğinden emindir. Onunla ilgili izlenimin cümleleri bu kadar iyi seçen başka birini tanımadığın olacaktır.

Akrep Burcu

Tutkulu Akrep burcu, pek de hayır denebilecek bir burç değildir. Bakışları derin ve seksidir. Anlatmak istediği ne varsa gözleriyle anlatabilir. Strateji işini en iyi bilen burçtur. Bu nedenle onun taktikleri sayesinde, randevunuzda ters gidebilme ihtimali olan hiçbir şey ters gitmez. O zaten her duruma hazırlıklıdır. Planlarını ona göre yapmıştır.

Yay Burcu

Coşkulu Yay burcu, eğlenceli bir ortamın olmazsa olmazıdır. Onunla çıkacağın herhangi bir randevuda sıkılman imkânsızdır. O hem kendisi eğlenir hem seni de eğlendirir. Çünkü konuşmaya başladığında diline ket vurmayan birini bulursun karşısında. Tabuları bile konuşur ve senin de konuşmanı sağlar. Yay burcu insana güzel bir özgürlük hissi yaşatır. Onun sende bırakacağı izlenim özgürlük olacaktır.

Oğlak Burcu

Nasıl göründüğünü en çok önemseyen burçlardan biri olan karizmatik Oğlak burcu insanı, bu davranışının hakkını vermeyi de unutmaz. Randevuya geldiğinde olanca coolluğu ile karşında durur. Saygılı ve hoş tutumları ile oturması, kalkması, konuşması, dinlemesi seni etkiler. Sendeki ilk izlemini saygın görünümü ve sana olan saygılı davranışları olacaktır.

Kova Burcu

Zodyak’ın bir diğer zeki çocuğu olan Kova burcu, randevularında olanca zekâsını ve kişiliğinin enteresanlığını kullanır. Etkileyici, çok yönlü ve açık fikirli olduğu için her an her konuda konuşmaya başlayabilir. Sohbeti ile seni bağlar ve oradan kopamaman için elinden geleni yapar. Yeniliklere çok açıktır, yeni bir şeyden mi bahsediyorsun, seni can kulağı ile dinler. Dikkatini çekecek zekâ ve eğlence seviyesinde değilsen onu pek açmazsın.

Balık Burcu

Samimi Balık burcunun da diğer su grubu burçları gibi tüm olayı duygular üzerinde kurulmuştur. Seni içtenlikle dinler, dinlediğini göstermek için elinden geleni yapar. Seni derin konularda konuşturmaya da çalışır. Eğer konuşursan merhameti ile yaralarını sarmaya çalışır. Seni tanımayı önemser o nedenle en çok senin konuşmanı sağlamaya çalışır. Aralarda gereksiz çıkışları, yersiz yükselmeleri de olur ama genel olarak bu güvenilir tavrı ile senin ilgini çekmeyi başarır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir