Hangi Burç İlişkisini Nasıl Yaşar?

Kişiler artık kendi olmayı sevgililik müessesesi önünde vestiyere bırakır, bırakmayanlar çok geçmeden maalesef ki ayrılır. Ben demeye alışmış insanoğlu biz demek için kaç fırın ekmek yemeli, ne kadar yol gitmeli? Kendi dünyalarını kurmuş da kapı numarasını çoktan asmış burçlar, ilişkiden ne anlar? Peki Zodyak böyle pasta yapmayı nereden öğrendi? 

Koç Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Koç tazecik dumanı üstünde ekmeği eliyle bölüp yer, kaçan sevgilinin henüz yakalanmışını sever. Hayata bakışı her alanda, istemek ve isteği yolunda mevcut engelleri ortadan kaldırmak üzerinedir. Koç adrenalini en bol duygu olan aşk için yaşar; en büyük heyecan da oradadır, en dişli mücadele de! Harika başlangıçlar da korku sonlu bitişler de! Romantizm nedir desen uydurur, gönül fethi konu olunca sur duvarlarını aşar. Azar yemek için sevgilisini tetikler, çığlıklar altında birkaç saniye kuzu olur. Ayrılığın ateşini sıcak tutmaktan, olay mahallinde gezinmekten, bitiş çizgisini görmekten garip biçimde hoşlanır, her ne yaparlarsa anlayış görsün, sevgimiz hiç bitmesin ister!

Boğa Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Teni tenine dokunan biriyle yakaladığı uyumun kıymetini iyi bilir, küçük zevkler, minik kaçamaklar onun için yersiz keyifsizliklerdir. Yaşamın tüm katmanlarında benim olan benimdir felsefesiyle, duygusunu, eşyasını, eşini, dostunu paylaşıma kapatan Boğa, sevdiği kişiye tüm kilitlerini açar, ilişkisini ortak alan yapar. Çatlamasın diye kurak günlerde nemlendirdiği sabrı uzun süre hasar almaz. Çoğu zaman istediklerini elde etmek konusunda gösterdiği gayretin karşılığını alır. Metanetle “Bu kez olmadı!” dese de, sahip olamadıklarına karşı takıntı geliştirebilir.

İkizler Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Flörtlerin mihenk taşı, her gönülden bir sevgi parçası İkizler, aslında sanıldığı gibi kalpten kalbe konmaz. İkizler sıkılınca eş değiştiren mahalle çapkını değil, terkedilen ilişki mağdurudur. Yersen! Aşka aşıktır İkizler! Eller sergi gezer, dans eder; İkizler aşık olur, gönlünü hoş eder. Köklü alışkanlıklar, derin sevgiler yazık ki İkizler’e göre değildir, tabi bu kez gerçekten aşık olmadıysa. Diyalektik ruhlu İkizler, zıtlık gördüğü yerde yatılı misafir olur, her yer uzlaşım, her şey uyumluysa kapıdan merhaba der yoluna devam eder. İlişkisinde sevişmenin yanında bolca muhabbet varsa, o konu çabuk kapanmaz.

Yengeç Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Erkeğinin gönlünü en hoş eden, pamuklara sarıp, kaz tüyü yastıklarda uyutan romantik kadın Yengeç, partnerini kendisi seçer. Bu kocaman sevgi, yüksek arzusundan kaynar. Evlenmek kesin kararını henüz açık etmeyen tatlı Yengeç, gönlünce sevmene, sevişmene izin verir, seni de şimdiye dek kimse sevmemiş gibi sever, mest olursun! Nasıl olduğunu anlamadan seni kendine zincirler ve gönüllü zannettiğin katılımınla sülalesine ilan eder! Evet, evleniyoruz derken bulursun kendini! Sonrası kasap havası, damat halayı!

Aslan Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Aslan yaşamını, sesinin kuvvetini artırıcı dostlarla, kendine artı değer katacak arkadaşlarla, varlığını yüceltecek ilişkilerle donatır. Seçimlerinin tümü günün sonunda kendi heybesini doldurur, yükünü azaltır. Sevgilisi de elbette onu daha da yücelten, keyiflerini artıran, ışığına şiddet, sahnesine gösteriş katan, keyif denizlerinde kürek çekmekten yorulmayan güvenilir biri olmalı. Ritmi kaçmayan, ışığı sönmeyen uzun bir serüvenin başkahramanı Aslan, hep öyle kalmak ister.

Başak Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Kusursuzu hedefleyen, bunun için emek veren Başak ilişkisinden beklentisini biraz fazla detaylandırır ve yaşamı kendine oldukça zorlaştırır. Arka planda kalma sempatizanı Başak, var olan takıntılarıyla kabul göreceği konusunda oldukça inançsız ve umutsuzdur. Reddedilme yahut sevilmeme ihtimali ortadan kalkıp kendini mutlu etmeye cesaretlenen bir ilişkisi olduğunda seyreyleyin Başak’ı. Nerede o ürkek, sus pus, disiplinli kadın? Haz tuzaklarına yakalandığı, hayran olduğu ilişkisinin sınırları içinde tanınmayacak hale gelen Başak, beklenmedik bir teslimiyetle fırtınalı sulara kulaç atar!

Terazi Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Uzlaşım üstadı Terazi mutlu olmak nedir, iyi bilir. Bunun için en uygun aşk yolunu seçer. Terazi yaz aşklarının sıcağını, kış aşklarının kurağını sever, her koşulda kendini sevdirir. Tüm çatışmaları sihirli dokunuşlarıyla ayrıştırır, bayram seyran olmasın fark etmez, küsleri öpüştürüp barıştırır. Elini tutup hayatının tam ortasına yerleştirebileceği, biz deyip huzur edeceği, müstakbel sevgiliye rastlayan Terazi’yi tanıyabilene aşk olsun! Elini eline anında japonlayan, dibinden bir an olsun ayrılmayan, sevgilisi olduğu kişinin unvanını derhal üstüne alan Terazi, sevgilinin suyunu çıkarır!

Akrep Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Akrep aslında sahip ve ait olmak isteyen ama derin paranoyası yüzünden alçaklarda huzur edemeyen koca bir mağdurdur. Yaşadığı bu abartılı güvensizlik, çok sevdiğini süründürür, mutluluk için öldürür. Karanlığına gömdüğü sırları, kapılarını ardına kadar açmaktan çekindiği öz dünyası kimse tarafından tam olarak bilinmez. İlişkisinden yüksek ve sınırları zorlayan beklentileri vardır. Akrep talepleri konusunda çok açık, net ve ısrarcıdır. Aşk duygusu onu yakaladıysa, saplantılı kimliği usulca yüzeye çıkmış, hep daha fazlasını istemek için hazır bulunmuştur.

Yay Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

İlişki genel anlamıyla; birbirini sevmek, sahip çıkmak ve sorumluluk duymanın ön kabulü ise, Yay herkesle arkadaş kalmayı yeğler. Tam bağımsız Yay aslında aşık olmaktan değil, acı çekmekten çekinir ve ruhsal iklimini olası bir acıyla hiç tanıştırmaz. Yay, egosundan kalkan yapmak yapar, neşesini enerjisine katar, hayal kırıklığı, umut yıkıklığı, beklenti noksanlığı gibi incinme hallerini, hayatının başında diskalifiye eder. Maceranın gölgesine balıklama atlayan Yay’lar, kaburga kırıklarını ilişkilerinde karşılaşacakları olası gönül kırıklıklarına yeğlerler. Zira ilişkileri varla yok arasında, olmasa da olur kafasındadır.

Oğlak Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Oğlak denen sorumlulukların bilincine erkenden varmış, üretkenliği sayesinde çocuk yaşta başarılar kazanmış ciddiyet timsali, yoğunluktan ve olgunluktan muhtemelen ilişki yaşamaya gecikmiştir. Kendilerini tanımaları, değişime direncin bol olduğu ileri yaşlarda başlar. Sürpriz yumurta heyecanı veren, keşfe açık insanlardan, maceracı ruhlardan uzak durur, istikrarlı ve yeterli süre içinde gelişen ilişkilerin içinde olurlar. Saygı görmemek, aceleye getirilmek, henüz fikir sahibi olmadığı konularda karar vermeye zorlanmak onlara göre değildir. Saygınlık ve hayranlık bir arada ilişkinin vazgeçilmezidir.

Kova Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

“Garip bir entelektüel gördüm sanki” deyip yaşadığı bu ilginç iletişime akıl sır erdiremeyen müstakbel sevgili, karşılaşacağı tüm tuhaflıklarla baş etme gizli sözleşmesine imzayı atmıştır. Sevgilisiyle geceleri yürüyüşe çıkar, gündüzleri ver elini sohbet demek zor! Kova aklı, dimağı tahminsiz bırakacak, kaçık fikirlerin, garip gündeliklerin insanıdır, sevgilisi de ona eşlik edebildiği sürece vardır. Bu entelektüel zekâ yaşamı bilgiye boğar, sevgilisi de boş durmaz, sıkı bir eğitim partneridir. Bugünü ve dünü fazlaca göz ardı edip gözünü yarına dikmesi, bireysel olma gayreti yanında uçuşan kocaman özgürlük sevdası; sevgilisine kendini yok gibi hissettirebilir.

Balık Burcu İlişkisini Nasıl Yaşar?

Dünyevi olana yanaşmayan, dogma nedir bilmeyen, kural sınır tanımayan Balık, aşık olmaya deli gibi aşıktır. Engin hayal gücüyle gökyüzüne de vurulur, karıncanın ayak sesine de bir rüyaya da aşık olur, capcanlı birine de! Sevgilisi tüm güçlerini teslim ettiği biri de olabilir, jest kamyonlarını kapısına dizdiği biri de. Balık bu, hangi alemden, neyle, ne için ve nasıl buralara savrulduğunu, dünyada ne işi olduğunu bilemezsin. Güzelliği bu muğlak sınırsızlığında saklıdır. Sevgilisinden ayrılma ihtimali dahi zihnine düştüyse, kadere küser, bugüne söverler. Güzel aşık olurlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.