Hangi Burç Hayallerinden Ne için Vazgeçebilir?

Hepimizin içinden geçirdiği, sonsuz sayıda hayali var. Hayal kurmayan insan olmaz, senin de vardır mutlaka, değil mi? Ne hayal ediyorsun mesela? Para mı? Aşk mı? Güç mü? Gençlik mi? Güzellik/Yakışıklılık mı? İş mi? Başarı mı? Güzel ve büyük bir ev mi? Sağlıklı çocuklar mı? Dünya seyahatleri mi? Listende neler var bakalım? Peki, bu listedeki hayallerden seni ne vazgeçirebilir? Ne verseler, hayallerine arkanı dönersin? Hayallerindeki beyaz atlı prensi/prensesi bulsan, çoook yüklü miktarda para için ondan vazgeçer misin? Çok güzel/çok yakışıklı biri haline gelecek olsan, sırf sevgiline olan sadakatin yüzünden bu lütfu ellerinle iter misin? Çok sağlam bir işin başına geçsen, senden saklanan gerçekleri öğrenmek adına işi ellerinle bir başkasına devreder misin? Türkiye’nin en bilindik ismi olacak olsan, ailene laf gelmemesi için arkanı dönüp gider misin? Şimdi gel hangi burç, hayallerinden neler için vazgeçermiş bir bakalım. Hazırsan başlayalım!

Koç Burcu: Sadece Kendisi için Vazgeçebilir

Aklıselim bir Koç burcu insanı, aynı zamanda cesur ve güçlü bir insan da olduğu için hayallerinden sadece ve sadece kendisi için vazgeçer. Zodyak’ın en doğru düşünebilen burcu olan Koç burcu insanı, kendi çıkarıyla çatıştığı zaman, kendisine yeterince pozitif katkı sunmayacağını anladığı zaman, getireceği faydadan çok dert getireceğini öngördüğü zaman, Koç burcu hayallerinden vazgeçebilir.

Boğa Burcu: Sadık Olduğu İnsanlar için Vazgeçebilir

Konfor alanından çıkmayı pek sevmeyen Boğa burcu insanı, renkli hayallerinden ancak sadık olduğu insanlara zarar gelebileceği düşüncesi nedeniyle vazgeçebilir. Zodyak’ın en sadık burcu olan Boğa burcu insanları, sevdiklerinin çıkarlarıyla çatıştığı zaman, onlara bir zararı dokunacağını düşündüğü zaman, hatta sadık olduğu bu insanlara bir faydası dahi olmayacağını öngördüğü zaman hayallerinden vazgeçebilir.

İkizler Burcu: Alması Muhtemel Olan Daha İyi Bir Teklif için Vazgeçebilir

Pragmatik olan ve hızlı düşünen bir İkizler burcu insanı hayallerinden ancak kendisine gelecek daha iyi bir teklif için vazgeçebilir. Hayali Antalya’dan bir ev almak iken biri ona İtalya’da bir ev alma vaadinde bulunsa, İkizler burcu insanının Antalya hayali anında rafa kalkar. Zeki bir İkizler burcu insanı hayallerinden ve hayalini kurduğu dünyasından, sadece daha iyi bir teklif için vazgeçebilir. Onun dışında İkizler burcu insanını kimse yolundan ayıramaz.

Yengeç Burcu: Aşkı için Vazgeçebilir

Aşka ve sevgiye düşkün olan Yengeç burcu insanı, hayallerinden de ancak ve ancak aşkı için vazgeçebilir. Koruyan kollayan, besleyen büyüten, birini sevdiği zaman kendisinden bilen bu burcun insanları, hayallerini ancak aşkı için erteleyebilir. Para, güç ve iş gibi maddi ve manevi hiçbir kaynak Yengeç burcu insanının fikrini değiştiremezken, âşık olduğu insan sadece onun fikrini değil yolunu bile değiştirebilir.

Aslan Burcu: Şan Şöhret için Vazgeçebilir

Bu dünyayı kendi oyun sahnesi olarak gören, her fırsatta her yerde kendi şovunu yapan, ilgi çekmek için tüm kaynaklarını seferber etmekten çekinmeyen Aslan burcu insanları, hayallerinden ancak ve ancak şöhret için vazgeçebilir. Bu bir dizide oyuncu olmak olabilir, bir yarışma programında jürilik olabilir, hatta çok izlenen bir sosyal medya mecrasında influencer olmak bile olabilir. Yeter ki tanınsın ve ilgi görsünler.

Başak Burcu: Yalanların Ardındaki Gerçekler Öğrenmek için Vazgeçebilir

Tüm resmi görmeyi arzulayan, dikkatli ve detaycı Başak burçları, rengârenk hayallerinden sadece gerçekleri öğrenmek için vazgeçebilirler. Gizemlerle dolu şu hayatta, sırların ve yalanların ardındaki bilmek istedikleri gerçeklerin bir liste yapılıp ona verilse, Başak burcu insanı tüm hayallerini bir bavula doldurup okyanusun en dibine atabilir.

Terazi Burcu: Adı Duyulsun, Tanınsın, Bilinsin İstediği için Vazgeçebilir

Terazi burcu insanı, Zodyak’ın şöhrete en meyilli ikinci burcu olabilir. Aslan burcunun arkasından gelen Terazi burcu, tanınırlık için hayallerinden vazgeçebilir. Adı duyulsun, insanlar onu tanısın, onunla ilgilensin, onunla ilgili şeyleri bilsin ve onun hakkında iyi konuşsunlar diye şimdiye kadar gerçekleşmesini istediği tüm hayallerden vazgeçebilirler Terazi burçları.

Akrep Burcu: Almayı Beklediği İntikam için Vazgeçebilir

Zodyak’ın intikam almak için yaşayan kıskanç ve karamsar burcu olan Akrep burcuna mensup kişiler ise hayallerini kurdukları her şeyi birikmiş intikamları için bir kenara atabilirler. Yeter ki içleri soğusun, yıllardır akıllarında be kalplerinde taşıdıkları tüm kin dışarı çıkmanın bir yolunu bulsun!

Yay Burcu: Özgürlük için Vazgeçebilir

Yay burcu için hayattaki en önemli şey özgürlüktür. Kendilerinin ve başkalarının özgür olmasını çok önemserler. Zodyak’ın prangalar karşısında en sert duran burcu olan Yay burcuna mensup insanlar, tüm hayallerinden özgürlükleri için vazgeçerler. Maldivlerde bir tatil sonrası esaret mi yoksa bitmek bilmeyen bir özgürlük mü derseniz, Yay burcu insanı dönüp dolaşıp her seferinde mutlak özgürlüğü seçecektir.

Oğlak Burcu: Para ve Statü için Vazgeçebilir

Zodyak’ın en cimri ve en paracı burcu olan Oğlak burcuna mensup insanlar, hayallerinden ancak büyük miktarlarda paralar ve maddi değeri büyük hediyeler karşılığında vazgeçebilirler. Genellikle duygusuz ve kuralcı davranmayı tercih eden Oğlak burcu insanları için son model bir araba bile onları cezbetmeye yetecektir.

Kova Burcu: Arkadaşlıkları için Vazgeçebilir

Zodyak’ın en arkadaş canlısı burcu olan Kova burcuna sahip insanlar, arkadaşlıkları için hayallerini bir kenara atmaya hazırdırlar. Arkadaşlarını mutsuz edecek, onları üzecek, onlara laf getirecek hiçbir işe başlamazlar. Onlarla birlikte yaşayacakları bir hayat için, kendi rengarenk hayallerinden vazgeçmeyi önemsemezler.

Balık Burcu: Sevdikleri için Vazgeçebilir

Balık burcu insanları da Kova burcu insanları gibi sevdikleri için geri çeviremeyecekleri hiçbir hayalleri yoktur. Ailelerinden bir kişiyi bile mutsuz edecek bir hayale sahip olmaktansa hep birlikte olmayı her zaman tercih ederler.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.