Hangi Burç Hangi Konuda Asla Ödün Vermez?

Herkesin hayatında hiçbir şekilde ödün vermek istemediği, hatta neredeyse hiç vermediği bazı konular var. Kimisi sosyal hayatından, kimisi hayallerinden, kimisi de hedeflerin hiçbir zaman ödün vermiyor. Burcuna göre senin asla ödün vermeyeceğin konu ne biliyor musun? Hemen okumaya başla, öğrenmekten geri kalma!

Hırslı Koçlar İnatlarından

Bazen öyle bir inadın tutuyor ki çevrendeki kimsenin söylediklerini dinlemiyorsun. Bazen doğru söylediklerini fark ediyorsun, ama iş işten geçmiş oluyor. Böyle olduğu zaman da hayattan ders çıkarmaya bakıyor, geri adım atmıyorsun. Kendi fikirlerinde hayatta ilerlemeye çalışıyorsun ve bu noktada hem inadından hem de kendinden ödün vermek istemiyorsun. Aslında inadın tamamen kendi fikirlerini savunmaktan geliyor, kuru kuru olmadığını düşünüyorsun. Kısacası kendine fazlasıyla güveniyorsun.

Kaliteyi Seven Boğalar Keyfinden

Hayatın tamamen keyif üzerine kurulu. Kaliteli, rahat bir yaşam için elini taşın altına sokmaktan hiç korkmuyor, bunun için ne gerekiyorsa yapıyorsun. Çünkü senin için hayattan keyif almak demek keyifli bir yaşam sürmek anlamına geliyor. Lüksü seviyorsun, zevkli bir yapın var ve en önemlisi güvenilirsin. Üstelik güvenilir olman çevrendeki herkesin sana hayranlıkla bakmasını sağlıyor. Tüm bu özellikler ise keyfine düşkün biri olmandan geliyor. İşte bu yüzden keyfinden ödün vermen neredeyse imkansız!

Entelektüel İkizler Sosyalliklerinden

Sana Zodyak’ın iletişim burcu diye boşuna demiyoruz. Senin için sürekli olarak birileriyle iletişimde olmak, onlardan yepyeni bilgiler öğrenmek, zihninde yer alan tüm bilgileri onlarla paylaşmak muhteşem bir duygu. Hayatın boyunca aynı anda birçok yerde birden olabilseydin muhtemelen tüm arkadaşlarınla farklı yerlerde birlikte olmak isterdin. Sosyalliği bu kadar seviyorken, sana yaşadığını hissettiriyorken bundan ödün verebilmen çok zor!

Duygusal Yengeçler Ailelerinden

Ailen senin can damarın! Bu yüzden onlardan asla ödün vermezsin. Hayatın boyunca gerginlikler yaşasanız da her zaman onlarla birlikte olacak, bol bol vakit geçireceksin. Birçok zaman hayatın kaotik ve stresli olduğunu hissediyorsun ama bunun üstesinden gelmenin en kolay yolunun sevdiğin insanları etrafında tutmak olduğuna inanıyorsun. Aile demek sadece seni doğurup büyüten insanlar değil, aynı zamanda ihtiyacın olduğu her an senin yanında olan insanlar da demek. Bu yüzden yakın çevren de senin ailen!

Hayat Dolu Aslanlar Eğlencelerinden

Hayata gerçekten sadece bir kere geldiğine inanıyorsun ve tüm yaşamın boyunca eğlenceden ödün vermeyi hiçbir zaman istemiyorsun. Seni tanıyan ya da tanımayan insanların senin hakkında sorumsuz veya çılgın yakıştırmalarını asla umursamıyorsun, ne de olsa hayat senin hayatın! Tecrübeler elde ederek hayatını en iyi şekilde yaşaman gerektiğine inanıyorsun. Hata yapıp öğrenmek, tekrar tekrar aşık olmak, her ne kadar zaman zaman senin için zor olsa da gerektiğinde risk almak hayattan keyif aldığını, hatta yaşadığını hissettiriyor. Bu yüzden pişmanlıklar yaşasan da bol eğlenceli bir hayatı deneyimlemeye çalışıyorsun.

Mükemmeliyetçi Başaklar Hedeflerinden

Bir işe başladığında sonuna kadar gidiyorsun. Hedeflerinden ödün vermek demek senin için uzlaşmak değil, vazgeçmek anlamına geliyor, bu sebeple başladığın her işi en iyi şekilde yapacak şekilde hedefine doğru ilerliyorsun. Mükemmeliyetçi olduğun için tüm detayları dikkatlice inceliyorsun ve gerçekçi yapın sayesinde tedbirli davranıyorsun. İstediğin bir şey varsa onu elde edene kadar çabalıyor, verimli bir şekilde çalışıyorsun.

Romantik Teraziler Aşklarından

Kıskançlık, tutku, ihanet… Başkaları için bunlardan ödün vermek çok kolay olabilir, ama senin için hiç de öyle değil. Sen tam anlamıyla aşka aşık birisin ve kapını çaldığı her an ona kollarını açmaya hazırsın. Üstelik bunun platonik olup olmaması bile önemli değil! Sevgi ve aşk bu dünyanın her zaman kazananı olacak. Bu yüzden kalbinin sesini dinlemeyi tercih ediyorsun ve hayatın boyunca ödün vermeyeceğin belki de yegane şey; aşk!

Kötü Gün Dostu Akrepler Güvenlerinden

Gerek arkadaş gerek iş, gerekse aşk ilişkilerini çok ciddiye alan, tutkulu ve biraz da ketum birisin. Sevdiğin insanlarla kurduğun ilişkilerde güven olmazsa olmaz. Kimileri saygı ya da sevgiden feragat ederken, senin güvenden ödün vermeyeceğin aşikar. Her ne kadar yoğun bir hayatın olursa olsun karşılıklı olarak güven kazanmanız gerektiğine inanıyorsun.

Kaşif Yaylar Deneyimlemekten

Büyümek için gerçek deneyimlere ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun ve bunları başkalarına öğretmek istiyorsun, çünkü bu şekilde kendini çok daha iyi tanıyabileceğine inanıyorsun. Bu yüzden büyümekten, yani deneyimlemekten hiçbir zaman ödün vermeyeceksin. Sabah uyandığında ve akşam yeterken seni etkileyen, heyecanlandıran bir şeyler varsa neden vazgeçesin ki? Tecrübeler, kalp kırıklıkları, hatalar ve başarısızlıklar senin büyüme biçimin. Onun sayesinde her gün daha iyi biri olmaya çalışıyorsun.

Olgun Oğlaklar Çalışkanlıklarından

Kimse yanlış bir şey yaptığında bunu kabul etmiyor olabilir, ama sen bu olgunluğu çok güzel gösteriyorsun. Çünkü yapılan yanlışı kabul etmenin güçsüzlük değil, olgunluk olduğunu çok iyi biliyorsun. Bu yüzden özür dilemekten de hiç çekinmiyorsun. Fakat tüm bunların ardından mutlaka doğrusunu yapmaya çalışıyor, başarılı olana kadar çabalıyorsun. Ne de olsa vazgeçmek demek başarısız olmak demek. Bu yüzden daima yeni başarılar elde etmek için çalışacak ve bu karakterinden asla ödün vermeyeceksin.

İdealist Kovalar Kendi Değerlerinden

İhtiyacı olan herkese yardım etmeye çalışarak dünyada bir fark yaratıyorsun. Seni tanıyan herkes ne için uğraştığını, neler yaptığını görüyor ve fazlasıyla takdir ediyor. Sen de bu durumdan oldukça hoşnutsun, kendinle gurur duyuyorsun. Hal böyleyken lütfen kimse değerlerinin değişmeni beklemesin! Hayatın boyunca asla ödün vermeyeceğin konu kesinlikle kendi değerlerin.

Sezgileri Kuvvetli Balıklar Hayallerinden

İster imkansız görünüyor olsun ister gerçek dışı. Her zaman hayallerinin peşinden gitmeye çalışıyorsun ve bu yüzden onlardan ödün vermeye hiç niyetin yok! Aptalca göründüğünü söyleseler bile önemli olan senin düşüncen, gerisini boş ver. Risk almaktan korkmuyorsun ve başarısız olsan da yılmıyorsun. Çünkü şanslı biri olduğunu çok iyi biliyorsun ve bu seni motive ediyor. Belki henüz buna inanmıyor olabilirsin, ama bir gün dünyayı değiştireceksin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir