Hangi Burç Güce Teslim Oluyor, Hangisi Aşkın Peşinde Koşuyor?

Sevgilinizin, eşinizin, hayatınızı geçireceğiniz kişinin nasıl biri olmasını istersiniz? Ya da daha net olmak gerekirse nelere sahip olmasını beklersiniz? Belki ilk görüşte aşık olup geleceğinizi birlikte inşa edersiniz, belki kriterlerinizi baştan koyup peşin peşin isteklerinizi söylersiniz. Hem sağlam bir banka hesabını, sizi koruyup kollayan bir delikanlıyı hem de yıllardır aradığınız deli dolu bir aşkı, tek vücutta bulabilir misiniz? Peki gerçekten neye aşık olduğunuzu fark etme ihtimaliniz? Konumuz gördüğünüz üzere baya bir derin, hemen konuya girip hislerinizi sorgulamaya ne dersiniz?

Tabii ki her kadın ayakları üstünde durabilen, kendine güvenen bir erkek ister. Yanına yakışsın, gerektiği zaman ağırlığını ortaya koysun. Tek taş alırken üçün beşin lafını yapmadan elini cebine cömertçe soksun. Altında en azından bir arabası, Bodrum’da yazlık bir villası, çocuklarına bırakacak birkaç arsası da bir kenarda dursun. Yetmedi değil mi? Millet helikopterlerle geziyor, her hafta sonu soluğu başka bir tatil beldesinde alıyor, yazın kayak yapıp, kışın jetskiye biniyor, limitsiz kredi kartıyla o Gucci senin, şu Prada benim, AVM’lerden çıkmıyor. Sizin bir eksiğiniz mi var? Yok canım, olur mu öyle şey? Saçınızın bir teli bile onları üçe beşe katlar! Ancak düşünmeniz gereken başka bir konu daha var: Hissettiğiniz duygular!

Acaba gerçekten hoşlandığınız, beğendiğiniz ya da sadece Instagram’dan bakıp iç geçirdiğiniz insanlara karşı bir şeyler hissediyor, kalbinizin sesini mi dinliyorsunuz? Yoksa güce, otoriteye, kolundaki Rolex’e, kullandığı Masarati’ye mi kapılıp gidiyorsunuz? Belki paraya pula bakmayan, gerçekten aşık olduğunda kendini cayır cayır yakan Balıklar gibi kalbinizi dinliyor, belki de kaliteyi seven, lükse düşkün Boğalar kendinizi güce teslim oluyorsunuz. Tabii yine de en iyisini siz biliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.