Hangi Burç Gizli Kapaklı İş Peşinde, Hangisi Enselemek İçin Nöbette!

Gizli kapaklı işler her insanın dikkatini çeker. Bazen ellerinde büyüteçle gezerler, bazen parmak izlerinin peşine düşerler. Merak potansiyelleriyle adım adım iz sürerler. Emellerine ulaştıklarındaysa zevkten dört köşe olan egolarıyla kanatlanıp giderler. Bu işin iyi tarafıydı tabii. Peki ya gerçeklerle yüzleşmek nasıl bir duyguydu? Zaten en başından belli değil miydi? Hazırlıklı olmak gerekmez miydi? Görmek istedikleriyle karşılaşacaklarının garantisi kim verebilirdi?

Şimdi kabullenme sırası. İstediklerinizi aldınız. Belki tatmin oldunuz, belki başınızdan bir kova suyu kendi ellerinize boşalttınız. Soğuk duş her zaman iyi değil midir? En azından farkına vardınız. Kendi gözlerinizle gerçeklere ulaştınız. Pembe panjurları kırarak kafanızı o pencereden dışarıya çıkarttınız. Biraz gökyüzüne daldınız, belki pişmanlıktan karalara bağladınız. Dizinizi kırıp otursa mıydınız? Yalandan da olsa mutlu olmak değil miydi hayat mottunuz? Değilmiş demek, belki de yanlış olan her şeyi bir an önce arkanızda bırakmanız gerek.

Hangi Burç Gizli Kapaklı İşlerde Dedektif Rolü Oynar?

Biz gelelim asıl meseleye. Hangi burç saman altından su yürütür, hangi burç hiç zorlanmadan dedektif rolüne bürünür? Cevap aslında pek de zor değil. Karlı yolda bile izini belli etmeyen Akrepler, karanlık işlerde tabii ki en öndeler. Adımlarını öyle sağlam basarlar ki açıklarını yakalamak neredeyse imkansız hala gelir. Bütün öz geçmişinizi aklınıza kazır, siz arkanızı dönene kadar istediğini kolayca anında alır. Birçok insanı cebinden çıkarır. Emelleri söz konusu olduğunda Niagara Şelalesi’ne götürür, bir gram bile vermeden kan ter içinde döndürür.

Peki hangi burç tehlikeli Akreplerin hakkından gelir? Amacına ulaşmak için gerektiğinde krizden beslenir, gerektiğinde gerçek yüzünü gösterir? Garip bir durum olduğu kesin. Fakat görünen köyün kılavuzu ortada: Akreplerin üstesinden ancak yine Akrepler gelebilir! Hedefe giden yolsa izini belli etmeden yürür, stratejisini uykusunda düşünür. Doğru zamanı yakaladığındaysa avını kafesine büyük bir zevkle düşürür! İsterse zehriyle tek hamlede öldürür, isterse kurbanını saatlerce süründürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.