Hangi Burç Gelinliğini Giyip Eski Sevgilisinin Düğününü Basar?

Haberlerde, Youtube’da hatta Instagram’da bile görmüşsünüzdür. Güney Afrika’nın Benoni şehrinde bir kadın gelinliğini giyiyor, eski sevgilisinin nikahını basıyor. Hayli ilginç olan bu anlar, törene gelen konukların telefon kayıtlarıyla sosyal medyada yayılıyor. Davetliler gelinin nikah basma girişimini hayretle karşılarken, damat eski kız arkadaşını sakinleştirmeye çalışıp düğünü terk etmesi için ikna etmeye çalışıyor. E doğal olarak paylaşılan video viral olurken, gelin de kahraman ilan ediliyor.

Peki hangi burç böyle bir çılgınlık yapma potansiyeli taşıyor? Aklınıza ilk olarak yediği kazığı asla unutmayan, öç alacağı günü aylar yıllar öncesinde hesaplayan, sınırları zorlayan Akrepler gelebilir. Fakat yanıldınız. Stratejik Akrepler, intikam için olsa bile asla bu şekilde kendilerini göstermezler. Planlarını en ince ayrıntısına kadara düşünüp, her şey hazır olduğu anda intikamını soğuk servis yapar.

Fakat geçmişte takılı kalan, hafızasına format atamayan, duygularına göre karar veren Yengeçler, sandıkta beklettikleri gelinliklerini giyip eski erkek arkadaşının düğününü basma potansiyeline sahipler. Bir kere kendilerini kontrol etmez, sezgilerini dinlerler. Akıllarına eseni, damarlarında hissettiklerini anında eyleme dökerler. Önce kendini düşünür, anında savunmaya geçerler. Ellerindeki son kozu kullanıp, bastığı düğünü mahvetmek için ellerinden gelen hiçbir şeyi esirgemezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.