Hangi Burç En Yakın Arkadaşının Sevgilisine Aşık Olur?

Hikaye biraz tanıdık gelebilir. İzlediğimiz diziler, okuduğumuz kitaplar parmakla örnek gösterilebilir. Patronuna, arkadaşına, arkadaşının birlikte olduğu insana aşık olan insanlar çevremizde olabilir. Sakın yadırgamaya kalkma, senin de başına gelebilir! Çünkü insanoğlu düşüncelerini kontrol edebilse de hisleri konusunda aynı tutarlılığı gösteremeyebilir. Biraz derine inmekte, davranışlarının temellerini incelemekte fayda var tabii. Belki aradığımız yanıtın burcumuzun doğasıyla ilgisi olabilir. Tabii ki böyle bir sorunun cevabını verip de linç yemeye pek niyetimiz yok. O yüzden sorumuzu sana paslıyor, hangi burcun en yakın arkadaşının sevgilisine aşık olma potansiyeli taşıdığını aşağıdaki ankette oylamanı rica ediyoruz.

Bir Yorum Bırakın
  1. İkizler’in çift karakterli olma durumunu çok yanlış anlamışsınız. Geceleri üzülüp düşünmekten harab olsada ertesi gün tüm enerjisi ve pozitifliği ile hayatına devam eder. Bazen birisine çok yakınken birden uzaklaşabilir elbet bir sebebi var. Mesela karşısında ki insanın bir sözüne kırılır bu şekilde belli eder yada içsel dünyasında ki değişiklik böyle olmasına neden olur . Bir başkasının veya arkadaşı’nın sevgilisine göz koyacak karaktersizlik yapmayı geç yapanı da ne yanında ne de hayatında bulundurur.

  2. Ikizler kadinindan cektigimi kimseden cekmedim acikcasi ama her ikizler insanı da yapacak diye bir kaide yok ama bana ikizler en cok yapan oldu

  3. En yakın yay kız arkadaşım iki sevgilime aşık oldu. Yay sevgilim ise beni kendi yakın arkadaşının sevgilisiyle aldattı. Yay erkek arkadaşım yakın arkadaşının sevdiği kıza yürüyor. Yaylar dururken ikizler masum kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir