Burçlar En Çok Hangi Kuru Yemişi Tüketiyor?

Kimi zaman en sevdiğin diziyi izlerken, kimi zaman koyu arkadaş sohbetlerinde, kimi zaman da acıktığında elin onlara gidiyor! Birbirinden lezzetli kuruyemişlerden burcuna göre en çok hangisini tüketmen gerektiğini Moyra söylüyor!

Koç

Liderlik, cesaret ve hareketliliği simgeleyen Mars, Koç’un canlı ve her konuda atılgan olmasını sağlar. Sürekli acele bir işin varmış gibi bir izlenim bırakıyorsun insanlarda! Girdiğin her ortama kolayca uyum sağlıyorsun. Öncü nitelik taşıdığın için fazlasıyla hareketli birisin. İddialısın, her şeyi en iyi senin bildiğine inanıyorsun ve dik kafalısın 🙂 İlişkilerinde yöneten taraf olmak istiyorsun ve bağımsızlığına çok düşkünsün. İçindeki başarılı olma isteği hiç kaybolmuyor ve hırsın yüzünden enerjin bitmeye başlarken kuru erik ile tekrar canlanıyorsun!

Boğa

Zodyak’ın en sabırlı ve en inatçı burcu olarak yeniliklerden, risk almaktan ve duygularını dışa vurmaktan pek hoşlanmıyorsun. İşlerini yavaş, ancak derinlemesine inceleyerek yapıyor, sıkı çalışmaktan da asla yılmıyorsun. Rahat yaşamak, lüks hayat tam anlamıyla senin için var! Eğlenceden, kitaplardan, müzik ve sanattan çok keyif alıyorsun ve tüm boş vakitlerini bunlara ayırıyorsun. Sağlıklı beslenmeyi seviyorsun ve bademin her çeşidine bayılıyorsun!

İkizler

Arkadaşlarınla vakit geçirmek, sürekli olarak sosyal ortamlara girmek sana yaşadığını hissettiriyor! Değişime açık olduğundan için yemek yerken canın bir anda pizza, bira sonra makarna çekebiliyor. Herkes senin çok çabuk sıkıldığını söylüyor ama aslında senin istediğin şeyin çeşitlilik olduğunu bir türlü anlayamıyorlar. Arkadaşlarınla sohbet ederken bol bol çekirdek tüketiyor, samimiyetinizi git gide artırıyorsunuz!

Yengeç

Kırılgan, duygusal, duyarlı, şefkatli ve hoşgörülü Yengeç! Ailenin yerinin bambaşka olduğuna inanıyorsun ve fazlasıyla onlara düşkünsün. Samimiyet arttıkça sevginin de arttığına inanıyor, etrafındaki dostları elinden geldiğinde koruyup kollamaya çalışıyorsun. İnsanlara sürekli yumuşak ve narin yaklaştığın için bazen kullanıldığını hissediyorsun, fakat merhametli tarafın sürekli olarak ağır basıyor ve unutuyorsun! Acıktığın zamanlarda bol bol ceviz tüketiyorsun ve yerini başka hiçbir şeyin dolduramayacağını düşünüyorsun!

Aslan

Burçlar aleminin lideri! Evet, fazlasıyla lider ruhlusun, ancak eleştirilmekten pek hoşlanmıyorsun ve bu yüzden kendini beğenmiş görünüyorsun. Senin kadar kendiyle barışık, sıcakkanlı, yaratıcı, gösterişli, görkemli başka biri daha yok doğrusu! Sürekli olarak herkes seni övsün, iltifatlar yağdırsın, poh pohlasın! Keyfine düşkünlüğün ile dillere destansın desek yeridir! Bu kadar lider ruhlu bir burcun, kuruyemişlerin en çok tüketileni fındıktan başkasını sevmesi mümkün mü?

Başak

Mükemmeliyetçi, dikkatli ve detaycı olman sayesinde hedef odaklı yaşıyorsun ve tuttuğunu koparan bir karaktere sahipsin. Yaşamayı çok seviyor, dostlukları hayatının bir parçası olarak görüyorsun. Alçakgönüllü bir yapın var ve hedef odaklı birisin! Sağlığına son derece dikkat ediyor, bol bol meyve yiyor, kuruyemişler arasında da bünyene en çok iyi gelebilecek olan kajuyu olabildiğince tüketmeye çalışıyorsun!

Terazi

Enerjik, sıcak, sosyal, pozitif ve neşeli karakterin sayesinde fazlasıyla popüler birisin! Ara ara ani parlamaların olsa da nazik bir yapın var ve güzel olan her şeye bayılıyorsun! Hayatındaki her şeyden keyif alıyor, aynı enerji ve mutluluğu etrafındaki insanlarla da paylaşmak istiyorsun. Onları mutlu etmek seni daha da pozitif biri haline getiriyor ve bu sayede seninleyken hiç kimse sıkılmıyor! Arkadaşlarının senden öğreneceği çok şeyi olduğunu düşünüyorsun. Tıpkı Antep fıstığı gibi coşkulu ve hayattan keyif alma odaklı yaşıyorsun!

Akrep

İnsanlar seni güçlü, taviz vermeyen ve enerjik biri olarak görüyor ve sana hayranlık besliyor, ancak senin başkalarına güvenmekte güçlük çeken bir karakterin var. Duygularını derinlemesine yaşıyorsun ve bu sayede kötü gün dostunun anlam karşılığısın! Dikkatli ve tedbirli bir yapıya sahipsin ve özel hayatının ulu orta konuşulmasından pek hoşlanmıyorsun. Ağzın sulandığı anda en güzel fıstığı bulmak için araştırmacı tarafını konuşturuyor, seninle birlikte yemeye katılmak isteyen insanlara kıskanç bakışlar atıyorsun!

Yay

Okul ve iş hayatında tuttuğunu koparan bir insansın ve doğru zamanda doğru yerde olmakta ustasın! Maceraperestliğin ve risk almayı seven tarafın sayesinde olup biten, başına gelen her şeyi doğal karşılıyor, üstünde durmuyorsun. Eğlenceli kişiliğin ile insanları çekiyorsun! En etkili silahın mizah anlayışın ve arkadaşlarınla koyu sohbetlere dalarken sofrandan kuru üzümü eksik etmiyorsun!

Oğlak

Hayatındaki insanları görünüşünden çok zekalarına göre değerlendiriyorsun. Ağırbaşlı ve geleneksel bir kişiliğe sahipsin. Derinlemesine düşünüyor, dikkatli ve detaycı davranışlar sergiliyorsun. Üstelik bu sayede hiçbir işini aceleye getirmeden, kurallara uygun bir şekilde, sonucunda seni tatmin edeceğini bilerek gerçekleştiriyorsun. Konsantre bakış açın ile insanların yanlışlarını kolaylıkla görebiliyor, başarı ve hedef odaklı ilerliyorsun. Çalışırken mutlaka leblebi yiyor, konsantrasyonunu daha rahat topluyorsun!

Kova

Sosyalleşmekten hoşlanıyorsun ama belli bir mesafeyi korumaya özen gösteriyorsun, zaman zaman biraz soğuk olabiliyorsun 🙂 Kendine sakladığın bir alan her zaman olmalı, ama bunun yanında düşünceli ve duyarlı bir yapıya sahipsin. Alternatifleri gören, çözümler üreten, idealist ve entelektüel bir insan olman sayesinde okul ve iş hayatında her zaman en tepeye ulaşmaya çalışıyorsun! İnsanlardan sıkılsan da sıkılmadığın tek şey var, o da soslu mısır!

Balık

Senin kadar duygusal, fedakâr, yardımsever, hoşgörülü, merhametli, naif ve romantik başka bir burç yok doğrusu! İnişli çıkışlı bir yaşamın var, hayatın sana çok insaflı davranmadığını düşünüyorsun. İnanılmaz geniş bir hayal gücün var ve yaratıcı projelerde yer almaktan çok hoşlanıyorsun. İlişkilerinde çok içten ve sadıksın, ancak zaman zaman duygularını ifade etmekte zorlanıyorsun. Bol bol kuru kayısı tüketmeye özen göstermeli, sürekli hasta olan bünyeni korumalısın!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.