Hangi Burç Astral Seyahate Çıkar, Geri Dönerken Yalpalar?

Astral seyahat! Yani ruhun bedenden ayrılarak farklı bir boyuta geçmesi. Herkes hayatının belli bir döneminde bu konuya merak salmış, Google’da en az birkaç defa aratmıştır. Hatta belki yatak odasının duvarını turuncuya boyayıp aynalarla donatanlarımız bile vardır. Peki hangi burcun astral seyahate çıkma potansiyeli diğerlerine göre fazladır? Cevap verelim: Tabii ki Zodyak’ın son halkası, akışta sürüklenen Balık burcu insanı!

Romantik Balıkların bu dünyaya ait oldukları pek söylenemez. Hiçbiri hayatın önüne serdiği gerçeklerle yüzleşmek istemez. Sorumluluklardan kaçar, hayatları boyunca başlarını sokacak bir delik ararlar. Bazen uzun uzun dalar, amaçsızca ortalıkta dolanırlar. İnsanları anlamaya çalışmaz, kendi dünyalarında yaşarlar. Tarif etmesi biraz zor. Aslında Irvin Yalom “Günübirlik Hayatlar” kitabındaki bir sözle tam anlamıyla Balıkları özetlemiş: Nasıl anlatsam. Rusça’da buna ostrannaya denir. Sanki gerçekten burada değilmişim gibi. Olan biten hiçbir şeyi tam olarak hissedemiyorum. Çevremden soyutlanmış durumdayım. Sanki burada duran ve tüm bunları yaşayan ben değilim. Kafam dağınık!

Gerçekten de Balık burcu insanını tarif etmemiş mi? Neyse bu arkadaşları yeterince tanıyıp anladıysak asıl konumuza tekrar dönebiliriz. Hayalperest Balıklar, astral seyahate çıkmak için her türlü donanıma sahip diyebiliriz. Sonsuz bir hayal gücü, sıra dışı sezgiler ve ruhani bir benlik! Fakat tek bir sorunları var ki o da bu farklı deneyim için önlerinde büyük bir engel oluşturuyor: Konsantrasyon! Dalgın Balıklar, astral seyahate çıkar çıkmasına da dönebilirler mi orası tartışılır. Belki geri dönüşte biraz yalpalar, belki de bilinmeyen bir evrende başka bir hayata başlarlar. Kimbilir belki de iki arada bir derede kalıp eski hayatlarını farklı bir boyutta yaşarlar.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.