Hangi Burç Aşk Evliliği Yapar Hangisi Mantık Evliliğine İmza Atar?

Evlilik deyince aklınızda canlanan resmi tarif edebilir misiniz? Beyaz gelinlik, ayakkabının altına yazılan isimler, gelin buketi, nikah yeri, Bali’de balayı, “bakın ben evleniyorum, siz hala evde kaldınız” dercesine atacağınız Instagram postları. Hadi kabul edin, aklınızdan geçiyordur elbet. Düşünüyorsunuzdur gerçekten aşık olduğunuz bir insanla, hayatlarınızı birleştirmeyi, bir yastıkta kocayıp gitmeyi, hastalıkta sağlıkta birlikte olacağınızın sözünü verdiğiniz bir düğünü. Belki çoluğa çocuğa karışmayı, belki pembe panjurlu evinizde börekler açıp sarmalar sarmayı.

Biraz da daha farklı bir pencereden bakalım mı? Sizin için evliliğin resmi böyle olabilir. Ya daha düzenli bir hayata geçmek isteyenler, karşısındaki insanı ideal eş ya da sadece iyi bir baba olarak görenler, güvenecek bir adam, yaslanacak bir omuz arayanlar? Evleneceği insana aşırı hisler beslemeden, mantığıyla hareket ederek imzayı atanlar? Bir de bu şekilde düşünüp evlenen insanlar da var. Herkesin doğrularının, yanlışlarının farklı olduğu bir dünyada her şey mümkün olduğu aşikar.

Peki hangi burç aşk evliliği yapar, hangisi mantık evliliğine imza atar? Sorumuzun yanıtı çok zor değil. Duygularıyla hareket eden, kendini beyaz atlı prensine teslim eden Balıklar, aşk evliliği yapanlar listesinin en başındalar. Toplumun beklentilerini karşılamak, bir yerden de ideal eş adayıyla tamamlanmak isteyen geleneksel Oğlaklar ise mantık evliliğine gayet sıcak bakarlar. Aşk peşinde koşan fakat yalnız kalmaktan hoşlanmaya Teraziler, evlenmek için işini şansa bırakmak istemeyen Yengeçler de iki arada bir deredeler. Umarız en kısa zamanlar kararlarını verebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.