Hangi Burç Aldatıldığında Affeder, Hangisi Tek Kalemde Siler?

Sevgilinizle ya da eşinizle kaç senedir berabersiniz? Üniversitede mi tanışmıştınız yoksa çocukluk aşkı mıydınız? Ömrünüz boyunca sadece tek bir kişiyle olmanın hiç hayalini kurmuş muydunuz? Peki ya taa en başından nasıl birini arıyordunuz? Bir insanın sadece sizi sevmesi, bütün hayatını size vermesi, sadık olması, mutlu etmesi yetecek miydi? Sıkılma ihtimalinizi hiç düşündünüz mü? Aranızdaki tutkulu aşk, 10 sene sonra da sürecek miydi? Yoksa sevgiye mi dönüşecekti. Belki de alışkanlık olup gidecekti.

Peki ya bir gün aldatılacağınız hiç aklınıza gelir miydi? İlişkinizin hareketlenmesi için yaptığınız çocuklar ayrılmanıza büyük bir engeldi. Hakim bile bir şans daha vermenizi söyleyip davayı erteleyecekti. Doğru insan dediğiniz adamın tek bir hatası her şeyi kökünden bitirecekti. Senaryomuz böyle ilerlesin şimdilik. Duygularıyla hareket eden Yengeçler, sevdikleri için kendisinden ödün veren Teraziler gibi affedici olmak ya da net çizgileri olan Boğalar, aldatılmayı asla kabul etmeyen Akrepler gibi tek kalemde silip atmak sizin bileceğiniz iş. Tabii çocukları da düşünmeniz gerek, öyle değil mi?

Karar aşamanızda tek düşünmeniz gereken aslında hangi tarafın daha ağır bastığı. Önce kalbinizin sesine kulak verin, ancak mantığınızı da asla es geçmeyin. Düşünün tekrar güvenebilir misiniz? Peki ya aynı şeyleri yaşama ihtimaliniz? Ve tabii zaman verin kendinize. Öfkeyle ani kararlar alıp sonra pişmanlığını yaşamaktansa, olayları biraz nadasa yatırıp sağlıklı düşünmeyi deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir