Hande Yener ve Aylin Coşkun’un Arkadaşlık Uyumu 6 Çıktı!

Sanat dünyası, magazin camiası, ünlüler kervanı… Düşünün Intagram’da, televizyon programlarında, internet sayfalarında ve artık Youtube kanallarında… Magazin dediğimiz şey hayatımızın her anında. Şöyle düşünün, hiç fan club’ı olan siyasetçi gördünüz mü ya da yüz milyondan fazla takipçisi olan bir iş adamını? Artık futbolcular bile performanslarıyla değil, sevgilileri ya da oturdukları evlerle gündeme geliyor. Bu da magazinin sadece bir haber kategorisi olmaktan çıkıp hayatın her köşesinden kendisine pay biçtiği anlamına geliyor.

Her gün doğrusu, yanlışıyla, okutma kaygısı, abartısıyla birçok haberle, dedikodu niteliği taşıyan bilgilerle karşı karşıya kalıyoruz. DM’lerde kazanı kaynatıyor, fake hesaplarla içimizde ne varsa yorum olarak Instagram postlarının altına döküyoruz. Hatta ünlü kişilerin bile aynı taktiği uyguladıklarını gayet net bir şekilde biliyoruz. Ve konuyu daha fazla dallanıp budaklandırmadan asıl meseleye balıklama atlıyoruz.

Denk gelmişsinizdir, Hande Yener ve Aylin coşkunun arkadaşlığına dair yazılmış haberlere, copy paste atılmış manşetlere. Kimisi çıkar ilişkisi olarak bakıyor, kimisine gayet inandırıcı geliyor. Bu iki ünlü isim ise birbirlerine “kız kardeşim” diyecek kadar bağlılık duyuyor. E o kadar sahte hayatların, kurmaca PR çalışmalarının döndüğü bir dünyada insanın iyi niyetiyle bir fikre varması pek mümkün olmuyor. Herkes öküz altında buzağı arıyor, hep kötüyü düşünüyor. Peki neden birileri başkalarının arkadaşlığı hakkında kötü yorum yapma gereği hissediyor? Ellerine ne geçecek? Maddi, manevi bir kazanç mı sağlayacak? Ya da kıskançlığından çatladığı için iyi giden bir durumun üstüne limon sıkarak kendisini mi rahatlatmaya çalışacak? Neyse yine çok derine girdik, biz işin astroloji kısmına bakalım.

Arkadaşlık uyumlarını incelediğimizde, Güneş’i Oğlak’ta olan Hande Yener ve Yay burcu olan Aylin Coşkun’un puanları 6 çıkıyor. Peki bu ne demek oluyor? Birçok ortak noktası bulunan ikili birlikte olmaktan keyif alıyor, tabii anlaşamadıkları noktalar, uzlaşamadıkları anlar da oluyor. Ancak en özelini çekinmeden birbirleriyle paylaşıyor, birbirlerinin deneyimlerinden faydalanıyor, fikir birliği yaparak her anlamda hem bireysel hayatlarına hem de arkadaşlıklarına güç katıyorlar. Sizde birlikte zaman geçirdiğiniz insanlarla, çevrenizdeki değer verdiğiniz dostlarınızla uyumunuza bakmak, aranızdaki iletişimin detaylarına göz atmak isterseniz, hemen Moyra’yı indirebilir, profil bilgilerinizi tamamlayıp arkadaşlık uyumunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.