Hande Yener “Love Always Wins” İle Yurt Dışında Kazanacak!

Her ünlünün aklının köşesinde bir kenarda vardır İngilizce şarkı çıkarıp dünyaya açılmak. Zamanında bu yola girip başarısız olan şarkıcılar da var, Tarkan gibi gole giderken topu taça atan da. Maddi kaynaklar, büyük prodüksiyonlar, yurt dışındaki müzik piyasasındaki zorluklar ve hayli güçlü rakipler. Kimi sanatçı hiç o topa girmiyor, kuzu kuzu kendi yolundan ilerliyor. Kimisi ise gözünü yükseklere dikiyor, kazancını hep daha iyisini yapmak için gözden çıkarıyor. Tabii bazıları da çıkardığı İngilizce şarkının Bulgaristan sınırında takılı kalıyor.

Bugün ise konumuz, gözünü başta Avrupa ve Amerika, sonra da bütün dünya listelerine diken Hande Yener. Malumunuz İngilizce şarkısı sıcak sıcak daha yeni çıktı. Önce klipten küçük bir teaser yayınladı, sonra Spotify’da, itunes’da dinleyicisiyle buluştu. “Love Always Wins” adlı parçanın sözlerini Mert Ekren yazdı, klibi ise Farbod Khoshtinat çekti. Tabii şarkı çıkar çıkmaz sosyal medyada yorumlar da aynı hızla yayıldı. Biz de Hande Yener’in İngilizce şarkısıyla başladığı yeni kariyer yolculuğunu ele aldık. Bakalım önümüzdeki günlerde ünlü sanatçıyı neler bekliyor?

12 Ocak 1973 doğumlu Hande Yener, Oğlak burcu, yükseleni ise Koç. Başarısını sadece bu iki değişkenle bile açıklamak mümkün: Daha önce yapılmamış şeyleri yapma hevesi yüksek ve kafasına koyduğu şeyin peşini sonuç alana dek asla bırakmıyor. Bu yılın başında Satürn’ün Oğlak burcuna geçmesi de duruma biraz ışık tutuyor: Oğlak burcu, Hande Yener’in 10ncu evini yani kariyer evini kesiyor. Satürn’ün 10ncu evden geçişi, ona kariyerinde önemli başarılar kazanacağı anlamına geliyor. Buna paralel olarak Progres Ayı da Ekim ayından itibaren Oğlak burcuna geçecek. Yani hem Satürn hem de Progres Ay, Hande Yener’in kariyer evinden geçiş yapacak. Bunun anlamı da önümüzdeki 2,5 sene boyunca Hande Yener hem çok çalışacak hem de bu çalışmanın karşılığında önemli başarılara imza atıp ödüllendirilecek. Özetle, Hande Yener kariyerinde daha da yükselecek.

Gelelim yakın zamana. Hande Yener tam da bu dönemde İngilizce şarkısını çıkardı. Kasım ayında şans gezegeni Jüpiter Yay burcuna geçecek ve onun 9ncu evinden geçecek. Bu ev yurt dışı ve yabancılar evi. Ayrıca Hande Yener’in Mars’ı Yay burcunda. Dolayısıyla Hande Yener Kasım ayından itibaren bir yıl boyunca yurt dışı ve yabancılarla ilgili şanslı olacağı bir dönem yaşayacak. Çıkardığı İngilizce şarkıyla ve devamında yapacağı işlerle yurt dışında boy göstereceği ve başarı elde edeceği açık.

Özellikle bu sene kasım sonu ya da aralık başı gibi bir anlaşma imzalayacak. Bu anlaşmayı köklü ve güçlü bir şirketle gerçekleştirecek. Anlaşmanın konusu ise yine yurt dışıyla ilgili işler olacak. Bu anlaşma ve şirketin ona sağlayacağı imkanlar sayesinde Hande Yener, hayal ettiği şeyleri gerçek haline getirecek ve önemli işlerin altına imzasını atacak. Bu anlaşmanın ilk meyvesini ise Mart 2019 tarihinde görecek. Bütün bu gelişmeler sonucunda ileride Hande Yener’in para kazanma kaynağı kökten değişecek. Görünen o ki bu şarkı sadece bir başlangıç. Hande Yener kısa zamanda bu şarkıdan çok daha iyisiyle karşımızda olacak ve global bir marka olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyecek.

Sen de nasıl bir dönemden geçtiğini merak ediyor, Jüpiter transitinin seni hangi alanlarda etkilediğini öğrenmek istiyor, geleceğin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor ve hayatınla ilgili sorulara bir cevap arıyorsan hemen ücretsiz olarak Moyra’yı indir! Unutma, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.