Hande Erçel’in Merkür Burcunun Akrep Olduğunun 5 Kanıtı

Televizyon dünyasının yakın zamanda parlayan oyuncuları arasında Hande Erçel epey bir öne çıktı. Şansının yaver gitmesiyle birlikte içinde yer aldığı projeler başarılı olmuş ve çıtasını yükseltmişti. Yay burcu olan Erçel’i sempatik ve pozitif tavırlarıyla görüyoruz. Güneş burcunun özelliklerini net bir şekilde yansıtmasıyla birlikte doğum haritasındaki başka gezegenlerinde etkisinde kalıyor. Merkür burcu Akrep olan Hande Erçel dikkatlice incelendiğinde bu gezegen etkisini de net bir şekilde yansıtıyor.

Hırsı

Genç oyuncunun birçok akranının hayal ettiği bir kariyere kısa sürede ulaştığı dillendiriliyor. Bu başarıyı sadece şansla açıklamaz haksızlık olur. Merkür Akrep’te olan insanlar oldukça hırslı olur. Kendine bir hedef belirledikten sonra azimle üzerinde çalışır. Çabuk öğrenme yetenekleriyle eksiklerini kısa sürede kavrayıp kendini geliştirebilir. Hande Erçel de dizi sektörünün yoğunluğuna adapte olup istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Arada kalan zamanlarda ise reklam kampanyalarında boy gösteriyor. Azminin de etkisiyle yer aldığı tüm projeler reytinglerde başarılı oldu.

Güçlü İradesi

İlk dizisinden sonra daha fazla tanınmaya başlayan genç oyuncu, popülerleştikçe göze batmaya başlamıştı. Canlandırdığı karakterleri iyi yansıtamadığı ve yetersiz bir oyuncu olduğu gerekçesiyle eleştirildi. Tepkilere yanıt vermek yerine Akrep etkisinin otokontrollü tavrını yansıttı. Polemiklerden uzak durup sessiz kalmayı tercih etti. Moralini bozmaksızın yeni dizileri ve reklam çalışmalarıyla şöhretini artırmaya devam etti. Yakın zamanda kaybettiği annesinin acısını atlatamasa da ayağa kalkmasını bildi.

İletişimi

Merkür’ün Akrep’teki konumu bireye güçlü bir iletişim yeteneği verir. Bu kişiler iyi bir konuşmacı olup bulunduğu ortamda etrafındakileri etkiler. Erçel canlandırdığı karakterleri dublaj olmaksızın seslendiriyor. Ses tonu dizi-sinema sektörü için ideal bir nitelik taşıyor. Sosyal ortamlarda sempatik bir dil kullanıyor. Mesleğe girdiği ilk dönemlerdeki heyecanın atarak kameralar karşısında daha rahat konuşmaya başladı. Konuk olduğu özel gecelerde veya etkinliklerde akıcı diksiyonuyla kendini gösteriyor.

Derinliği

Instagram’da 9 milyonu aşan bir takipçi kitlesine ulaşan ünlü aktrist bu sayıyı giderek katlıyor. Paylaşımları özellikle gençler tarafından çok rağbet görüyor. O da bu platformun önemini kavrayarak marka gibi yönetiyor. Renkli fotoğrafları yüzbinlerce beğeni alıyor. Merkür burcunun verdiği derin kişiliği görsellerine bile yansıyor. Edebi bir yönü olup fotoğraf metinlerine, demeçlerine aktarıyor. Bazen şiirsel diziler paylaşıyor. Röportajlarında yaşadığı zor günlerin onu olgunlaştırdığını dillendirirken, acının güçlendirdiğini de ekliyor.

Gizemi

Akrep etkisi bireylere gizemli bir kişilik kazandırır. Sessizlikleri merak uyandırırken ardından çığlık atan bir ikincil kişilik olduğunu hissettirirler. Hande Erçel bu derece konuşulan bir figüre dönüşmesine rağmen, kendini çok fazla açmıyor. Bu da ona gizemli bir hava katıyor. Nelerden hoşlandığı, özel hayatı, kızgınlıkları, öfkelendiği konulara dair bilgi vermiyor. Sağlam sinirleriyle ser verip sır vermiyor adeta. Gittiği festivallerde, yaptığı seyahatlerde mistik öğelerle bezenmiş mekanlardan fotoğraflar paylaşmayı seviyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.