Hamile İken Bebeğine Klasik Müzik Dinleten Burçlar Hangileri?

Yeni nesil gebeliklerde bebek için yapılan bin tane yeni uygulama var ve bu yeni uygulamalar gün geçtikçe daha da artmakta bir sakınca görmüyor. Bu uygulamaların en güzellerinden, en sevimlilerinden, en önemlilerinden bir tanesi de bebeğe hamileyken klasik müzik dinlemek ve onun da dinlemesini sağlamak. Uzmanlar tarafından da sıklıkla önerilerin bu uygulama, bakalım hangi burcun insanları tarafından ciddiye alınarak sıklıkla uygulanıyor? Acaba senin burcunda bu burçların arasında mı? Hazırsan gel beraber bakalım, hangi burç karnındaki bebeğe klasik müzik dinletiyormuş.

Naif Balık Burcu

Romantik Balık burcu insanının kaçınılamaz bir şekilde müziğe yönelimi vardır. Sadece müziğe de değil, resme, fotoğrafa, görsel ve işitsel olan her sanat türüne hem ilgisi hem de yatkınlığı vardır. Artistik ve yaratıcı bir yanları da olduğu için çoğunlukla müzik aleti de çalabilirler. Bu nedenle bebeklerine de bu özellikleri geçirmek en azından kulak aşinalığı sağlamak isterler. Hamile bir Balık burcunu müzik çalarından ya da bilgisayarındaki klasik müzik listelerinden hiçbir güç uzak tutamaz!

Anaç Yengeç Burcu

Duygusal Yengeç burcu insanı her şeyden önce anaç bir insandır. Koruyucudur, kollayıcıdır, besleyendir, büyütendir, şifacıdır hatta şefkatin de ta kendisidir. Duyarlıdır ve ailesine düşkündür. Ailesine ve sevdiklerine olan düşkünlüğü onun en belirgin özelliğidir. Tüm adımlarını buna göre atar. Bu nedenle her şeyi önceden düşünen ve tedbir alan bir yapısı vardır. Hamile kaldığı zaman da yapması gereken her şeyi önceden öğrenir ve kendisini ona göre hazırlar. Buradan güç alarak, bebeğine hamileyken klasik müzik dinleteceğini bilir ve çalma listesini daha hamile kalmadan bile hazırlamış olabilir.

Mağrur Aslan Burcu

Aslan burcu, sofistike zevklere sahip bir burçtur. Etkileyici bir tarzı vardır. Müzik zevki de diğer zevkleri gibi elittir. Kendi özel hayatında da arabada giderken dinlemek için ya da bir işe başlamadan önce kafasını rahatlatmak için ya da sadece dinlenmek istediği için kendisini klasik müziğe verebilir. Bu nedenle hamile kaldığında bu zevkleri bebeği ile paylaşmaması için hiçbir sebebi yoktur. Klasik müziğe olan ilgisini bebeğiyle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Zarif Terazi Burcu:

Zevkleri konusunda özel olan bir diğer burç da Terazi burcudur. Estetik bakış açısı olan Terazi burcu insanları zarif zevklere sahiptirler. Onlar için sanat çok kıymetlidir. Hayat tarzlarını müzik zevklerine de yansıtan Terazi burcu insanları, her zaman kibar ve anlayışlılardır. Ahenk ve denge onlar için çok önemlidir ve gündelik yaşamlarında huzuru ararlar. Bunu da çoğunlukla klasik müzikte bulurlar. Bu nedenle klasik müzik onlar için çok önemlidir. Günlük yaşantılarının vazgeçilmezidir. Kendilerine bu kadar iyi gelen bir şeyi müstakbel bebeklerinden esirgemeyeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.