Güneş Aslan’la Yaz Aşkı Yaşamadan Ölmeyin!

Şimdi seninle kısa bir yolculuğa başlayalım, hayal alemine bir dalıp çıkalım. Hem şu soğuk kış gününden uzaklaşalım hem yaz mevsiminin sıcak anlarını biraz hatırlayalım. Hadi lafı çok uzatmadan bir misal vererek başlayalım. Temmuz ayındayız. Yıllık iznini kapmışsın ya da okullar tatile girince soluğu yazlıkta almışsın. Güneş tenini kavurmuş, biraz gevşeyip sakin sakin biranı yudumluyorsun. Tabii radarlar açık, biraz eğlenmek, yıllardır durağan geçen seks hayatını renklendirmek istiyorsun. Potansiyel adaylar da yok değil. Boy, pos, kaş, göz derken olmuşken tam olsun diyor, standartı yükseltiyorsun. Yaz aşkını seçerken neden astrolojinin nimetlerinden faydalanmıyorsun?

Fiziksel özellikler tamam, fakat asıl aradığın kendine güvenen, hayat dolu bir adam. Yani üçün beşin lafını etmeyecek, “bir daha mı geleceğiz dünyaya” kafasıyla hareket edecek, girdiği her ortamda farkını gösterecek, yaz sıcağında rüzgar gibi esecek bir adet Güneş Aslan. Tamam tanıştığın ilk insanla burç muhabbeti yapmak biraz klişe, fakat tuzak sorularda bu bilgiye ulaşmak tamamen senin elinde.

Mesela doğumunda ya da geçen sene doğum gününde yaşadığın bir anıdan bahsedersin, sonra muhabbeti malum konuya getirirsin. Eğer gerçekten keyifle zaman geçireceğin bir yaz aşkı arıyorsan, o Aslanı çok geç olmadan gözüne kestirmelisin. Neden mi? Çünkü aradığımız uzun süreli bir ilişki değil, öyle değil mi? Zaten Güneş Aslan da Allah affetsin pek evlilik insanı değil.

Fakat şu konuda emin olabilirsin, on senede görmediğin jesti, cömertliği bu arkadaş sana 3 haftada gösterebilir. Başından aşağıya kamyonla gül dökebilir, kapına dayanıp serenat yapabilir, öyle böyle birkaç gün içinde başını döndürebilir. Ancak dediğimiz gibi ne kadar mest olsan da mutluluktan havalara uçsan da biraz kontrollü davranmakta ve bu ilişkiye sadece “yaz aşkı” kafasıyla yaklaşmanda fayda var. Yoksa ileride hayal kırıklığına uğrayabilir, Aslan’ın aşk ağına düşen diğer burçların arasında kendini bulabilirsin. Bizden söylemesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.