Günde En Az 3 Kere Aşık Olan Burçlar!

Sana da oluyor mu? Metroda ineceğin durağı beklerken, sokakta yürürken ya da okulda ders dinlerken. Kısaca günlük rutinine devam ederken. Her şey aynı şekilde ilerliyor. Değişen sadece göz hapsindeki insanlar oluyor. Bazen arkasından gidesin geliyor, bazen sadece parmağındaki yüzük dikkatini çekiyor. Şeytan bir yandan “yaz kağıda numaranı, koy cebine” diyor, bir yandan da hassas ruhun sert bir tepkiyle karşılaşmaktan korkuyor. Fakat nasıl oluyorsa iki dakika sonra her şey akışında devam ediyor. Hatta gönlünü kaptırdığın ya da kaptırdığını sandığın insan aklına bile gelmiyor.

Yarım saat sonra ise aynı hikaye tekrar başa sarıyor. Acaba ruhun sadece heyecan mı arıyor? Haritanın derinliklerinde skorcu bir Koç mu yatıyor? Yoksa macera peşinde koşan birkaç Yay mı bulunuyor? Belki de herkese yeşil ışık yakan bir İkizler ya da daldan dala atlayan bir türlü yolunu bulamayan bir Balık bütün vücudunu ele geçiriyor. Fakat bu arkadaşlardan sonuncusu diğerlerine göre biraz daha baskın çıkıyor. Eğer “aynı hisleri ben de yaşıyorum” diyorsan haritanı Moyra’dan detaylı bir şekilde incelemen gerekiyor!

Günde En Az 3 Kere Aşık Olan Burçlar!

Akışta Sürüklenen Balıklar

Dalgın dalgın bakıyor, her daim akışta sürükleniyor. Biraz kolay etkileniyor, biraz bağımlılık geliştiriyor. Hayaller aleminden çıkamıyor, duygularını bir türlü dizginleyemiyor. Otobüste, yolda, restoranda gözünün kestiği herkese aşık olduğunu sanıyor. Ayaküstü pembe rüyalara doğru yola alıyor. Kiminin peşine takılıp gitmek istiyor, kimini kendisiyle nikah masasında hayal ediyor. Günde en az 3 kere aşık olup, her yeni gün kendisine tertemiz bir sayfa açıyor, dünde ne kaldıysa birer birer unutup klasik Balık hayatına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.