Gülşen’in Doğum Haritasını İnceledik!

Şarkıları, tarzı, magazinsel hayatı! Yaptığı her işle konuşulan isimler listesinde üst sıralarda yer alıyor Gülşen. Geçtiğimiz günlerde ise sahnede yaşadığı bir olayla gündeme geldi. Ordu Belediyesi’nin bir etkinliğine katılan ünlü sanatçı, “Başkan geliyor, çorabını çeker misin” diyen sunucuya tam anlamıyla isyan etti. Fikrini, duruşunu, o an ne hissettiğini hem sahnede gösterdi hem de sosyal medya yayınladığı bir mesajla sahnede yapılan saygısızlığa şu sözlerle karşı çıktı: “Artık birtakım kişilerin kadın erkek fark etmeden başkalarının giyim kuşam ve yaşam tarzına saygısızca müdahale etme hakkını kendilerinde görmelerinin de bir son bulması gerektiğine inanıyorum.”

Biz de Gülşen’in sunucuya verdiği tepkiden yola çıktık, doğum haritasının altında neler yattığına baktık. 29 Mayıs 1976 doğumlu sanatçının Güneş’i, Ay’ı ve Venüs’ü İkizler burcunda. Sık sık değiştirdiği imajı, trendleri takip etmesinin nedeni İkizler burcunun haritasına çok yönlü ve değişten bir etki vermesinden kaynaklı. Jüpiter’i, Merkür’ü ve Güneş Ay düğümü ise Boğada. Sanatçı kimliği, yeteneği, sesi, yaptığı işi paraya çevirmesi gibi özellikleri buradan geliyor. Mars’ının Aslan olması da sahne showlarını, öz güvenli duruşunu ve performansına ışık tutuyor.

Haritasında ona Koç özelliği veren bazı faktörler ise asi tavrının nedenini açıklıyor. Mars Aslan da işin içine girince çorap mevzusundaki tepkisi sanki daha net gözlerimizin önüne geliyor. Çünkü Mars Aslan kişiye cesaret veriyor, egosunu yüceltiyor. Ayrıca progress ayı Oğlak’ta olan Gülşen’in önünde çok çalışacağı iki sene görünüyor. Sıkıntılı bir döneme girecek gibi de bir izlenim veriyor. Bir yıl kadar yaşayacağı Güneş Ay karşıtlığı ise evlilikle ilgili sorunlar yaşayabileceğini gösteriyor. Bu anlamda ünlü şarkıcıyı biraz zor günler bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.