Görümce Olduğunda Fena Can Yakan Burçlar!

“Görümce, görmeyeyim seni ömrümce…” Bu sözü birine yazdıracak kadar bir insan ne yaşatmış olabilir acaba? Hele de eşinin kız kardeşine, yani aileden birine! Görümcelik müessesesinin adı, ilk ne zaman ve kim tarafından bu şekilde çıkarılmış olabilir? Gelinlerin mi adı çıkmıştır yoksa görümcelerin mi? Kimler biricik erkek kardeşlerini, kimlere uygun görmemiş olabilir? Bu kıskançlık ilk hangi gün ortaya çıkmış olabilir? Bu soruların cevabını bilen varsa, yorumlara bekliyoruz. Biz bu soruların cevaplarını bilemedik ama korkunç görümce adaylarının burçlarını seninle paylaşmaya karar verdik. Erkek arkadaşınla ciddi bir yola girmeden önce ona çaktırmadan kız kardeşinin burcunu sorarsan, bu işten en az hasarla yırtarsın. Eğer sevgilinin kız kardeşinin, yani müstakbel görümcenin burcu aşağıdakilerden biriyse, sen yavaş yavaş gittiğin o yoldan geri dön. Bizden uyarması!

Düzeninin Bozulacağını Düşünen Boğa Burcu

Stabil bir Boğa burcu mensubu, düzeni sever. Onun düzeninde her şeyin yeri bellidir, herkesin gideceği yer bellidir, yapılacaklar önceden belirlenmiştir. Ta ki erkek kardeşi bir gün eve gelip de o “özel” kişiden bahsedene kadar. Boğa burcu bir görümcenin ilk krizi burada başlar. Boğa burcunun kıskanç yapısı çaktırmadan devreye girer. Düzenini bozduğun için ilk yükleneceği yer ister istemez sen olursun. Kardeşine belli etmeyeceği her krizin suçlusu olarak da seni görür. Onun suyuna gidip, her şeyin yolunda devam edeceğini gösterirsen seni benimsemeye başlayacaktır. Seni tanıdıktan sonra da aranızda hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Eksiğini ve Hatanı Arayacak Olan Terazi Burcu

Kendisinin eksiklerini yine en iyi kendisi belirleyen, kendisini herkesten fazla eleştiren Terazi burcuna mensup bir görümce, sana daha azını yaşatacak değildi elbette! “El alem ne der!” cümlesini kendisine motto belirlemiş olan bu burç, ilk zamanlarda sana da el alemin kendisine baktığını düşündüğü gibi bakacaktır. Seninle derin bir ilişki kurmayacaktır. Bildiği tüm diplomatik yollarla seni inceleyecek, en kibar göründüğü anlarda bile eksiğini ve hatanı arayacaktır. Ancak biraz vakit geçirip o yüzeysel karşıtlığı atlattığınızda çok iyi iki arkadaş hatta kardeş gibi olacağınızdan eminiz!

Kardeşini Kıskanan Akrep Burcu

Bir Akrep burcunun kıskançlığına yedi düvel şahitlik edebilir. Bu nedenle kardeşini biriyle paylaşacağına, bir sandığa koyup saklamayı tercih eder. Onun için her daim erkek kardeşi haklıdır ve onun dışındaki herkes –özellikle de erkek kardeşinin sevgilisi- olabildiğince haksızdır. Senin varlığından haberdar olduğu andan itibaren sana güvenemez ve içe dönerek seni sürekli tabii tutacağı sınavlarını hazırlamaya başlar. Her sınavı geçtiğinde sana biraz daha kin besleyecektir. Ta ki ortada geçeceğin bir sınav kalmayıncaya denk. Ortada geçeceğin bir sınav kalmayınca, Akrep burcunun güvenini kazanmış olacaksın ve o zaman bu çok güzel bir arkadaşlığın başlangıcı olacak.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.