Gizemli Akrep Burçlarına Banyo Dekorasyon Önerileri

Yeni evliler veya banyosunu yenilemek isteyenler kendi zevklerini dekorasyona yansıtmak isteyebilir ancak ne yapmaları gerektiği hakkında kafaları karışık olabilir. Burçlarına yönelik tasarımlar uygulamaları içlerine sinecek ve çıkmak istemeyecekleri bir banyo hazırlamalarına yardımcı olacaktır. Bu defa kafasında net bir konsept olmayan ancak nelerden hoşlandığını bilen Akrep burçları için banyo dekorasyon önerileri sıraladık.

Klasik Stil Onları Yansıtır           

Bir Akrep burcu insanının banyosu spor veya sade stil bir konseptle hazırlanırsa içlerine sinmez. Klasik ve mistik stilin bütünleştiği bir mekân onların derin kişiliğini daha iyi yansıtır. Banyoda uzun zaman geçirmekten hoşlanan Akreplerin zevklerini göz önünde bulundurursak, fayansların renklerini gece mavisi, gri, dore tonlarından seçmelerini önerebiliriz. Üzerine monte edilen eşyalar daha açık tonlardan oluşturulmalı, duşa kabin ise buğulu ve üzeri desenli modellerden alınmalıdır. Cam yerine kırılma riski olmayan materyalleri tavsiye ederiz. Eğer sadece küvetten oluşan bir duş bölümü yaptıracaksanız zevkinize uygun klasik modeller bulabilirsiniz.

Dolap Tasarımı

Banyoya ilk adım atıldığında eşyalar göze çarpar. Yerleştirilecek dolap ve aynanın zarafeti mekâna büyüleyici bir hava katacaktır. Akrep burçlarının zevki doğrultusunda klasik stil yatay bir dolap tavsiye ederiz. Eğer yeriniz darsa uzun, ince duvara monte edilen modelleri almalısınız. Yukarıda bahsettiğimiz şekilde koyu renkli bir banyonuz yoksa dolapları koyu tonlarda seçebilirsiniz. Aynanın kenarları oymalı bir çerçeve olursa mekâna elit ve klasik bir hava katar.

Bakım Ürünleri ve Süsler

Kişisel bakımlarına ve ciltlerine önem veren Akrep burçları bakım ürünlerini banyolarından eksik etmezler. Cilt nemlendirici, duş jeli, kese, tıraş losyonu, temizlik ürünleri, yüz temizleme jeli, deodorantlar, kozmetikler dolaptaki yerlerini almalıdır. Bunların dışında saç kurutma, tıraş makinesi, düzleştirici, maşa, elektronik diş fırçası gibi cihazları bir rafta toplayın.

Dekorasyon için minik kokulu sabunları zarif bir sepete doldurabilirsiniz. Aynanın önüne egzotik süs çiçeği yerleştirebilirsiniz. Ayrıca hem yakmak için hem de dekoratif amaçlı süs mumları burcunuzun zevkine çok uygun düşer. Renk olarak kırmızı veya kahve tonları banyonun konseptine daha çok uyacaktır.  Duş almayı keyifli bir hale getirmek isteyen Akrepler banyoya tütsü koyabilir. Mumlar, loş ılık ve tütsüler eşliğinde küveti doldurup sıcak ve rahat bir banyo yapabilirler.

Aydınlatma ve Paspas

Zeminin kaygan ve ıslak olmaması için paspas da alabilirsiniz. Yumuşak ve ayağı kaydırmayan ürünleri öneririz. Gece mavisi veya kahve tonlarında paspaslar sererseniz oluşturduğunuz konseptle örtüşür. Aydınlatma için ana avizeyi klasik ve ihtişamlı bir modelden seçmeniz banyonuzu sükseli gösterir. Lavabo kısmına avize ışığı yeterli gelmeyebilir. Özellikle cildinize peeling veya benzeri bir işlem uygularken yüzünüzü net göremeyebilirsiniz. Dolayısıyla aynanın çevresine muhakkak led benzeri ışıklar taktırın. Bunlar dekoratif olarak da çok şık duracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.